Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

 

Pošto Čović čita 4um, apel da te angažuje kao spoljnog saradnika da najavljuješ i odjavljuješ pojačanja...

 

ne mogu da nađem da li je damyean dotson religiozan i ako jeste, koju veru praktikuje, pa ću upisati na wikipediji, pravoslavac 😐

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Filbi said:

Ako je zdrav i ima želju da mu vratimo opet karijeru može ali za 180k

Što da mu OPET vratimo karijeru...? On je došao kod nas se određenim kvalitetima,  loše krenuo, odlično završio sezonu. Takav igrač bi meni uvek imao mesto u 12. Na primer umesto Lazarevića 200%

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, StiviKivi said:

Što da mu OPET vratimo karijeru...? On je došao kod nas se određenim kvalitetima,  loše krenuo, odlično završio sezonu. Takav igrač bi meni uvek imao mesto u 12. Na primer umesto Lazarevića 200%

Glava za glavu odmah bez da trepnem. Naravno za razumne pare. A ne za 800k,900k.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, StiviKivi said:

Što da mu OPET vratimo karijeru...? On je došao kod nas se određenim kvalitetima,  loše krenuo, odlično završio sezonu. Takav igrač bi meni uvek imao mesto u 12. Na primer umesto Lazarevića 200%

Više sam mislio jer je prošlu sezonu loše odradio (povreda,minutaža manja itd...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi ako smo liku od 23 godina dali 800k godišnje, ne čudi me uopšte što je izabrao nas. Mnogi etablirani igrači ne zarađuju toliko. Marko Simonović je dečko talenat, ali i dalje mora tek da se pokaže da li od talenta ima neke koristi.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stefi88 said:

Sto?urnisao bi opet Pantera....

Urnisao bi obruče u areni, a taman smo se vratili, treba opet da nas izbace 

9 minutes ago, Filbi said:

Ako je zdrav i ima želju da mu vratimo opet karijeru može ali za 180k

Za duplo manje para igra Šaranović iz FMP, a sveukupno nije lošiji igrač

Link to comment
Share on other sites

Holins moze ako cemo da izostavimo Lqzicq ili Lazarevica, u suprotnom opet gomilamo kamenjare bez suta i driblinga. Holins sa boljim ball handlingom bi bio sasvim korektqn igrac, ovako je jednodimenzionalan kao i Lazic. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pero said:

Kakav je to kamenjar ako u zadnje 5 sezone sutira ukupno 40% za tri? Koga vi hocete, Redzija Milera?

Nemoj ptijatelju, dosta nam je penzionera... 🙄 

 

Ako se dovodi 3-ka sa dobrim šutem, može Hollins

 

Je l' Hilliard 3-ka? 

Edited by Poseidon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spanski mediji prenose da se Barselona interesuje za Nanelija. Sumnjam da ce otici tamo nekako je izvestan ostanak u Partizanu nakon Pantera i Ledeja, ali ako je istina da se interesuju to znaci da traze trojku, a imaju Abrinesa sa dobrom sezonom iza sebe + im je domaci igrac jedan od retkih. Sigurno ne traze trojku + da imaju i Kalinu i Abrinesa. Na 4 ce im Huanco(posto je u pregovorima), Parra i Da Silva.

 

Dakle ukoliko se potvrdi informacija da traze trojku, za nas bi to znacilo samo jedno.

 

Obozavam i Kampaca i Mirotica i to jesu mozda i najbolji igraci u El na svojoj poziciji, ali da me pitate da mogu jednog igraca da izaberem iz El za nas, za mene bi to bilo suvise lako pitanje: Kalinic.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...