Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, djura.net said:

Nije upuceno tebi direktno, ali meni je potpuno nedokuciva ova histerija oko sezonskih. Ima jos tri nedelje do pocetka sezone, zasto je pitanje zivota i smrti kupiti kartu u prva tri dana?

Због нумерације, сада када ће свако да седи на том месту за које је платио карту сви хоће за што мање што боље место. Нпр трибине, ћошкови. Оне терасице изнад су отишле одмах, поготово они делови најближи средини.

 

Биће великих срања ко не буде седео на оном месту које му пише на карти. Многи ће због тога улазити на 15 минута до почетка утакмице. Ево ја први, имам незгодно радно време радим до 18-19х. Улазићу у минут до, а хтећу сваки пут да седнем где сам платио. И шта сад? 😀

 

Нумерација је добра, нисмо стока. Шта си платио, ту седиш.

Наравно навијачка трибина и вероватно Партер Б ће важити друга правила.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Čvarkov said:

Hanga... igrao za najjače evropske klubove, bio jedan od najboljih defanzivnih igrača godinama u el, osvojio istu, a i dalje se vidi želja i glad za uspesima. Dobar intervju. Vidi se da je surovi profesionalac. Biće privilegija gledati ga u voljenom dresu.

 

Moja nova simpatija

  • Like 1
  • Love 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, djura.net said:

Nije upuceno tebi direktno, ali meni je potpuno nedokuciva ova histerija oko sezonskih. Ima jos tri nedelje do pocetka sezone, zasto je pitanje zivota i smrti kupiti kartu u prva tri dana?

Kako zasto druze?pa numerisanu su mesta, svako zeli sto bolje mesto...

Najbolja mesta su otisla, ljudi su uzimali po vise od 10 karata...

Jedan salter radi, od prvog dana, dele brojeve, ujutru pa posle opet dodji kasnije, radni dan je upitanju, sta reci za ljude koji nisu iz Beograda...

Sezonci ni malo nisu ispostovani ni malo.

Pritom onlajn moze da se uzme karta a da nisi sezonac od prosle sezone, tako da su i oni pokupili solidan broj karata i time uskratili sezonce za mesta koja su hteli da uzmu itd

Brdo propusta zaista...

 

Edited by Stefi88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Данас су преподне делили бројеве, да би поподне одустали од њих и вратили се на класичну "ко први уђе" тактику. Људи су с правом пиздели. Одвратно.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Kako zasto druze?pa numerisanu su mesta, svako zeli sto bolje mesto...

Ali i sve da radi savrseno I u delicu sekunde online, opet bi najbrzi dosli do 'najboljih' mesta. Ovo je isto to, samo u slow mo modu, da imas nekoliko dana da razmislis. Kupovina tih ulaznica, ne samo za utakmice, je uvek kompromis izmedju razlicitih prilika, mogucnosti i situacija. E sad, ako si jos pre pocetka prodaje ti resio da hoces bas to i to mesto I ni jedno drugo, onda nisi bas realan. Zato opusteno, trajace ova prodaja sezonskih, bice verovatno I polusezonskih, a sigurno I dnevnih karata. Nema trika da se sve rasproda. To kako se otvaraju sektori I nude mesta I karte je nesto sto radi aplikacija koja je napravljena da prepozna interesovanje I obezbedi sto bolju prodaju.

 

Samo polako, duga je sezona.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, djura.net said:

Ali i sve da radi savrseno I u delicu sekunde online, opet bi najbrzi dosli do 'najboljih' mesta. Ovo je isto to, samo u slow mo modu, da imas nekoliko dana da razmislis. Kupovina tih ulaznica, ne samo za utakmice, je uvek kompromis izmedju razlicitih prilika, mogucnosti i situacija. E sad, ako si jos pre pocetka prodaje ti resio da hoces bas to i to mesto I ni jedno drugo, onda nisi bas realan. Zato opusteno, trajace ova prodaja sezonskih, bice verovatno I polusezonskih, a sigurno I dnevnih karata. Nema trika da se sve rasproda. To kako se otvaraju sektori I nude mesta I karte je nesto sto radi aplikacija koja je napravljena da prepozna interesovanje I obezbedi sto bolju prodaju.

 

Samo polako, duga je sezona.

Ili se sprdas ili nisi upucen uospte sta se desava ovih dana, ne znam sta bih ti drugo rekao...

 

Jos jednom, radi samo jedan salter od ponedeljka, radni dani su, ljudi valjda idu na posao, nigde nisu pominjali da se dele brojevi da bi uveli u ponedeljak, zatim rekli ljudima da ne dolaze do srede... 

Jutros su ljudi dolazili po brojeve da bi danas rekli da brojevi ne vaze nego kako ko dodje na red... Pa ko koga zajebava tu?

Jednu sezonsku rade 20+ min likovi izlaze za 10+ sezonskih...

Pustis online prodaju i time uskratis nekog od prosle sezone ko ima sezonsku za mesta...

Link to comment
Share on other sites

Hanga... igrao za najjače evropske klubove, bio jedan od najboljih defanzivnih igrača godinama u el, osvojio istu, a i dalje se vidi želja i glad za uspesima. Dobar intervju. Vidi se da je surovi profesionalac. Biće privilegija gledati ga u voljenom dresu.
Očekujem njegov uticaj na igru poput onog koji je imao Dr. Stratos...ljubiga brat.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ja razmisljam ovako: da je prodat veci broj sezonskih karata klub bi se vec pohvalio time saopstenjem ili preko drustvenih mreza. Ja licno ne ocekujem neku ogromnu brojku, mislim da ce biti za nijansu veca nego prethodnih godina, ali nista posebno. Verujem da vecina nazalost nema novca da priusti sezonsku za oba sporta i da ce u tom slucaju pre birati fudbal. 

 

Dobar jebač se ne hvali. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BB7 said:

Нумерација је добра, нисмо стока. Шта си платио, ту седиш.

 

Numeracija je odlicna samo sto mi nismo naviknuti na to. Svi su u fazonu platio sam kartu a sad cu da sedim gde ja ocu. I kad se takvih 100 volova nadje na malom prostoru....

Jednostavno treba dovesti u red. Na pocetku ce biti zeznuto al kasnije ce biti ti ok. Kako se kaze: "Svakog čuda za tri dana dosta"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Hanga... igrao za najjače evropske klubove, bio jedan od najboljih defanzivnih igrača godinama u el, osvojio istu, a i dalje se vidi želja i glad za uspesima. Dobar intervju. Vidi se da je surovi profesionalac. Biće privilegija gledati ga u voljenom dresu.

 kad je dosao na pitanje sta ima da kaze ljubiteljima kosarke  on je rekao nesto u fazonu sta ja imam u Srbiji da pricam o kosarci mogu da kazem samo da cu se boriti iz sve snage

Car 🙂

Ocigledno voli da igra u kosarkaskim zemljama

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Organizacija za prodaju sezonske je skandal. Dođem juče sa dva druga na Mali Kalemegdan predveče kažu ne možete da kupite ako nemate broj. 

A broj kažu može da se uzme samo ujutru. 

Izađe drug danas s posla da bi uzeo broj, iako ne radi baš blizu, dođemo mi uveče sa brojem i kažu e ne računaju se brojevi, čekajte u redu. I onda čekaj sto godina. 

Par njih radni, vidno i oni nervozni, totalna dezorganizacija, ljudi zbunjeni i iznervirani. Pitam radnicu da odaberem sektor, kaže mi - šta hoćeš sad još i to?? 

 

I ne, nisam mogao da uzmem online nije bilo u ponudi mesto koje sam hteo plus sam koristio onu +1 opciju. 

Sve u svemu, ovom brzinom ne znam da li su mogli 500 da prodaju u danu, 5000 mi deluje napumpano previše. 

 

Toliko sam se iznervirao da mi je došlo da se vratim i ne uzmem sezonsku. Još je bilo ljudi koji su dolazili iz drugih gradova. Naravno, isto vrlo nervozni. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da prihvatim da postoji neko toliko glup i bezobrazan da ovako ozbiljnu i bitnu stvar na ovaj način organizuje bez grama želje da nešto promeni. Razumem da pogrešiš u proceni prvi dan ali sutra, prekosutra i narednih dana nastaviti po starom ja to ne mogu da objasnim osim da je klasična sabotaža da se što više ljudi odvrati od kupovine istih. Razumem da se više para zaradi od dnevnih ulaznica i da će svakako Arena u EL biti puna, da su ti sezonske i ne baš skupe ali onda izadji i kaži samo sezonci mogu da obnove sezonske ostalo sve dnevne. Ovako drandaju sve oko sebe. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Ticket Vision radi prodaju, koliko je do kluba nisam siguran ... al da mora mnogo bolje - mora.

Do kluba su mnogo druge stvari u celoj ovoj zbrci...

Jedan salter danima, brojevi, pa ipak bez brojeva itd itd da se ne ponavljamo...

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...