Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

9 minutes ago, Čočo said:

Ne bih da palim masu ali... 

Kabokla prate:

Screenshot-20230909-133632-com-instagram

A on prati:

Screenshot-20230909-133848-com-instagram

😄🤭

 

Sad sam video da su Gudura i Bruno igrali zajedno u Memfisu u sezoni 2019-2020, a da su Nejpir i Bruno pocetkom prosle sezone igrali zajedno u Mexico City Capitanes u G ligi.

 

Mada ovo sto prati Zvezdu 😯

Edited by Fromthecorner
Link to comment
Share on other sites

Ne moze se definitivno reci Nedovic je imao losu sezonu i tu staviti tacka.

 

Moze se reci Zvezda je imala losu sezonu, sa Nedovicem kao jednim od lidera ekipe koji je imao solidne-dobre brojke, sto Zvezdu stavlja u drustvo svih (bukvalno svih) kolektiva ciji je Nedovic bio bitan deo, a u kojima je takodje imao solidne-dobre brojke, a nisu uradili apsolutno nista. 
 

i to me brine sve vise i vise, pogotovo sto ne dovodimo drugog beka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne moze se definitivno reci Nedovic je imao losu sezonu i tu staviti tacka.

 

Moze se reci Zvezda je imala losu sezonu, sa Nedovicem kao jednim od lidera ekipe koji je imao solidne-dobre brojke, sto Zvezdu stavlja u drustvo svih (bukvalno svih) kolektiva ciji je Nedovic bio bitan deo, a u kojima je takodje imao solidne-dobre brojke, a nisu uradili apsolutno nista. 
 

i to me brine sve vise i vise, pogotovo sto ne dovodimo drugog beka

 

Mi smo prošle sezone bili iza 8 boljih ekipa u EL a finale ABA smo izgubili od takođe jačeg tima u majstorici, nakon pauze od mjesec dana. 

 

Realno je Nedović vukao dobar dio sezone uz pomoć Vildoze i kasnije Petruševa, donio neke pobjede u klaču.

 

Nama treba bek svakako, trebao bi i da imamo Bogdana umjesto Nedovića. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fromthecorner said:

 

U kakvoj god da je formi Nedović, i mene često iznervira, sezona mu je bila loša, ali jedan od njih dvojice je Zvezdino dete i vratio se posle 10 godina u svoj voljeni klub u kome je odrastao, a drugi je otišao za Željkovim parama i učestvovao u pogrdnom pevanju prema Zvezdi prošle sezone. Pa da je 83 puta bolji igrac (a nije, samo je u boljoj formi), nikad ih ne bi menjao. Postoji nešto što se zove rispekt prema Zvezdinoj deci…

 

:23:AMIN

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stefan1 said:

Kaboklo bi bio brutalno pojacanje, ali brutalno… ne smem vise nista da zamisljam niti da pricam ali suska se da su neki medicinski pregledi zakazani i neka bomba za sledecu nedelju a da ti pregledi nisu za Jaga i Tobija…

Suska se na tviteru polaznika OS Dusko Radovic ili negde drugo?

 

1 hour ago, Sector said:

 

Mi smo prošle sezone bili iza 8 boljih ekipa u EL a finale ABA smo izgubili od takođe jačeg tima u majstorici, nakon pauze od mjesec dana. 

 

Realno je Nedović vukao dobar dio sezone uz pomoć Vildoze i kasnije Petruševa, donio neke pobjede u klaču.

 

Nama treba bek svakako, trebao bi i da imamo Bogdana umjesto Nedovića. 

Pitanje je da li su Zalgiris i Baskonija bolje  ekipe od naseg rostera koji je gubio kljucne utakmice za top 8. Ja bih rekao da nisu.

 

Ne kazem da je samo do Nedovica, naravno da nije, ali zabrinjavajuce je da nije u stanju da bude deo pobednickog kolektiva, pa cak i u ovoj reprezentaciji nije uspeo da se uklopi, a nije da tu ima suvog kvaliteta previse, a igra se sjajna pobednicka kosarka. 
Sad ces ti verovatno da mi pronadjes opravdanje zasto nije mogao da se uklopi, ali zaista imamo veliki uzorak gde on igra a ekipa ima nikakve rezultate, a da ga pobede i trofeji zaobilaze.

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ako stvarno ima veze sa nekim igračem kojem se dodatno gleda medicinska dokumentacija, taj je jedino i sigurno Higins. Jurili smo ga, nigde još nije potpisao. Dozet rekao pre mesec, dva za neki mesec izlazi Higins na tržište kad bude potpuno spreman. Crta se. 

Edited by Čočo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

A ako stvarno ima veze sa nekim igračem kojem se dodatno gleda medicinska dokumentacija, taj je jedino i sigurno Higins. Jurili smo ga, nigde još nije potpisao. Dozet rekao pre mesec, dva za neki mesec izlazi Higins na tržište kad bude potpuno spreman. Crta se. 

not-pregnant-pregnant.gif

:smiley33:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čočo said:

A ako stvarno ima veze sa nekim igračem kojem se dodatno gleda medicinska dokumentacija, taj je jedino i sigurno Higins. Jurili smo ga, nigde još nije potpisao. Dozet rekao pre mesec, dva za neki mesec izlazi Higins na tržište kad bude potpuno spreman. Crta se. 

A baš u ponedeljak je klub najavio dodatni kontingent sezonskih. Možda se kao što ti kažeš to poklopi sa Korijem. Naravno ako nije patka.

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2023/09/08/dodatni-kontigent-ulaznica-u-prodaji-od-ponedeljka-obavestenje/

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...