Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nadam se da je ovo kraj grdjenju lica i valjanju po podu zašto Topa nema u EL rosteru.
Svaki posed su mu izčačkali loptu preumorni Portorikanci na stoka razlike u prijateljskoj utakmici.
Njemu svaka čast na ipak pokušaju igranja hasl odbrane, dobrom probijanju blokova i hrabrosti da i zabode par puta unutra. Dečkonja je očigledno neustrašiv...ali čemu ovolika žurba. Sve u svoje vreme.











  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih da komplikujem, jednostavan sam covek.

Hiliard i Derik Viliams i da zatvaramo ovaj rok. Verujem da se jure drugi igraci jer da zelimo njih dvojicu, mislim da bi bili vec kod nas verovatno.

Ogromne rupe imamo na 2 i 4 i nadam se da nece biti cuvenog krpljenja rostera i doselekcije nego da cemo konacno u jednu sezonu da udjemo sa kompletnim rosterom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Ne znam da li me kolega @PERICA!!! poprckuje, ali ako stvarno misli tako, u pravu je.

 

Kalina, pogotivo iz prvog mandata, bez ikakve dilme rijesava nase probleme. 

To je trenutno igrac koji bi pokrpio pozcije i nedostatke od 2-4.  

Nema tu sarkazma i podprckivanja.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je realno ali Monako sa ostankom MJ ima na spoljnim pozicijama Kembu, MJ, Okoba, Strazela, Lojda, Tarpeja. Jedan je realno da ispadne. I tu se crta Lojd. Sad je povređen ( naš tip igrača) i nije Francuz i tu će prednost kod ostanka da imaju Strazel i Okobo. Daj da popuste iz Monaka malo za to obeštećenje pa da pucaju topovi sa Kalemegdana. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čočo said:

Ne znam da li je realno ali Monako sa ostankom MJ ima na spoljnim pozicijama Kembu, MJ, Okoba, Strazela, Lojda, Tarpeja. Jedan je realno da ispadne. I tu se crta Lojd. Sad je povređen ( naš tip igrača) i nije Francuz i tu će prednost kod ostanka da imaju Strazel i Okobo. Daj da popuste iz Monaka malo za to obeštećenje pa da pucaju topovi sa Kalemegdana. 

Nece Sasa pustiti Lojda

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ne znam da li je realno ali Monako sa ostankom MJ ima na spoljnim pozicijama Kembu, MJ, Okoba, Strazela, Lojda, Tarpeja. Jedan je realno da ispadne. I tu se crta Lojd. Sad je povređen ( naš tip igrača) i nije Francuz i tu će prednost kod ostanka da imaju Strazel i Okobo. Daj da popuste iz Monaka malo za to obeštećenje pa da pucaju topovi sa Kalemegdana. 

 

Strazel ce da igra samo domacu ligu, eventualno Tarpi bude igrao El na 3 uz Dialoa i Blosomgejma a na 2 po potrebi ako se povredi neko od ova 4 beka.

 

Voker, Dzejms

Lojd, Okobo

 

To im je manje vise to za El rotacija na bekovskim. Niko nije visak od ove cetvorice a ni od Tarpija i Strazela koji im trebaju za domacu ligu jer imaju pravilo broja stranaca i zato Monako ima 6 domacih a Asvel 7.

 

Ima jos cak 7 ekipa sa 6+ bekova i nece niko nikog precrtavati jer samo sto su ih registrovali sve za El. Kako koga registruju za El tako se upise na sajt.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kalinić bi stvarno legao odlično na ovu postavu, s tim što bi većinu vremena provodio na četvorci, ali bi u ovom rosteru mogao da radi ono što najbolje zna. U drugom mandatu je mnogo morao više da bude poenter, to nije njegov fazon. On je onaj all round igrač kakav se ne ističe ni u jednoj kategoriji ali sve igra, puni sve kolone. To bi sada mogao da bude jer imamo skorere za izvoz.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sector said:

Ne kapiram fetiš na ovom topiku da se piše o igračima koji su pod ugovorom... Kalina, Loyd, Coboclo...

 

Da je Barca htjela da ga se riješi, to bi uradili odavno, ne sad kad kreću pripreme.

I ne samo to, ne kaze se bar: to su nase puste zelje, nego se ostvari duboki logicki uvid u razmisljanje kluba X i onda specijalnim metodama se polako zakljuci zasto bi on zapravo trebalo da nam prepusti tog igraca 😂 tipa Lojd je visak u Monaku, jer imaju STRAZELA ili Kalinic je visak jer je Barsa veoma iskrena bila kad je pricala o smanjenju budzeta, pa ga je smanjila cak za jedno 250k, pa eto imaju Abrineza na 3 + Jabari Parker je u osnovnoj skoli igrao krilo…

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Kalinić bi stvarno legao odlično na ovu postavu, s tim što bi većinu vremena provodio na četvorci, ali bi u ovom rosteru mogao da radi ono što najbolje zna. U drugom mandatu je mnogo morao više da bude poenter, to nije njegov fazon. On je onaj all round igrač kakav se ne ističe ni u jednoj kategoriji ali sve igra, puni sve kolone. To bi sada mogao da bude jer imamo skorere za izvoz.

Kalina je nas, ali ne vidim kako bi odlicno legao. Dosao bi na poziciju 3/4, a ne 4. Mi na 3 imamo startera i jos par raspolozivih vodonosa. Nama treba 4. Nije nam bio ni dobar fit na sastav od pre 2 sezone, ali smo ga uzeli i bili uspesni (u tadasnjim okvirima), kao sto bi ga uzeli i sada da mozemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...