Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 hours ago, Naša posla 2.1 said:


A Šekil Mekkisik je delio minutažu sa Mustafa Falom na poziciji 5 😂

 

Ne, nego je delio minutazu sa Papanikolauom na poziciji 3.

 

Ili mislis da je Papanikolau sam pokrivao tu poziciju?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

B

B92 forum jbt, kao da je bilo pre 10 godina. 

Sta se sve tamo prozivelo, jel Rwd ili neko drugi trolovao novinare jedan prelazni rok, pa je za dva random igraca ispisao da su zavrsena, a neki portali preneli to posle? 

Tako je, a sećam se i kada su dvojica sa B92 tada među aktivnijima  (jedan je onaj što je napisao knjigu) ložili forum da je Miličić potisao. Koje ludilo je zavladalo tada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi gužvu zbog stranaca niti višak kvalitetnih igrača već tu gužvu prave domaći igrači zbog pravila o strancima u KLS i kupu.

 

Da se ja pitam u rosteru bih imao samo one domaće igrače koji imaju kvalitet za 12 u EL timu, a domestik neka mijenja tupavo i zastarelo pravilo o 4 stranca.  Ovako, ako želimo konkurentan EL tim a i da imamo sa kim da igramo domaće takmičenje, trebaju nam maltene 2 rostera.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dzakala said:

Bilo bi genijalno kad bi neko imao u arhivi Bloodsovu pisaniju na forumu.

 

Fenomenalnih je tu stvari bilo, od pekare do loza na Marakani itd itd...

Ваљда је Ракочевић узео коверту у ложи Маракане на полувремену утакмице против Рена.

Лето 2013 да је Миличић договорен и да ће у наредним данима да потпише уз неку смешну или непријатно малу плату.

12 hours ago, Igor_ said:

B

B92 forum jbt, kao da je bilo pre 10 godina. 

Sta se sve tamo prozivelo, jel Rwd ili neko drugi trolovao novinare jedan prelazni rok, pa je za dva random igraca ispisao da su zavrsena, a neki portali preneli to posle? 

Медо је правио вест да је Алекса Поповић из Будућности прешао у Звезду.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stanko1997 said:

Šabaz nije na spisku Portorika za SP. Imamo ga za pripreme.

Ni Alvarado, a mi se zalimo kako nama otkazuju u repki 😀

edit: I dalje fasciniran koliko otkaza u reprezentacijama kad je kosarka u pitanju...naspram drugih sportova

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, leki bg said:

Ni Alvarado, a mi se zalimo kako nama otkazuju u repki 😀

edit: I dalje fasciniran koliko otkaza u reprezentacijama kad je kosarka u pitanju...naspram drugih sportova

Pa Alvarado je povredjen, ne zna se da li ce biti spreman za pocetak NBA sezone.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Grunf said:

 

Branko je sinonim za uspehe našeg KK u protekloj deceniji. Iako je na zalasku karijere dobro je što je tu i naredne sezone, kao vezivno tkivo i autoritet u svlačionici, spona između trenera i igrača, takođe i kapiten koji će znati da "objasni" ovolikom broju novajlija gde su došli.

Na terenu će ga, verovatno, sve manje biti, ali i tu će biti dobar adut da uhapsi nekog divljaka iz protivničke ekipe i bocne koju tricu.

Svakako će njegovo prisustvo značiti.

Idemo po još ta 2 aduta(pojačanja) pa da se igramo!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Nadam se da je admin ispucao ove bezvezne objave.

 

Trebaju nam još dvije ozbiljnije.

Ovo sa Kuzmićem i Lazićem da razbiju monotoniju.😅 Očekujem od sledeće nedelje novo, pravo, pojačanje. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...