Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Inbox said:

Slazem se sa ovim gore, ali mislim da je Mitrovic 13., ili u najboljem slucaju da je mrtva trka izmedju njega i Davidovca. Obojica su potpisali na 3 godine, za lepe pare, tako da ocekujem Simonovica u 12, osim ako ne bude raspad. 

 

Trebalo bi da Mitrovic nece biti u 12 (nije 100% sigurno i nije da znam planove s njim i da sam Dusko ali mislim da nema potrebe ni biti u rosteru) protiv recimo Reala, Olimpijakosa, Monaka... kojima su svi centri znacajno fizicki jaci od njega i tu nema sta da trazi ali protiv vecine ostalih ekipa ima gomila bek ap centra kojima Mitar moze da prodaje svoje fore u napadu i da bude priblizno egal u skoku te ce verovatno u dobrom broju meceva i dobiti vecu minutazu u odnosu na Bolomboja u to sam ubedjen kao sto ce biti meceva gde nema smisla koristiti Mitrovica i gde ce Bolomboj da deli minutazu sa Tobijem od koga ocekujem da igra barem 20 minuta u proseku a ova dvojica da dele preostalih 20ak u proseku u zavisnosti od protivnika.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

 

mislim da nije toliko stvar vise ili manje para, vec to da decko hoce da igra basket. ima 24 god, sta se sedelo, sedelo se. kad vidis jednu klupu, video si ih sve ( :

 

Kako Thibodeau pusti takvog defanzivca a svi znamo za mu je 1:0 rezultat fetis 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

 

Evo neću :classic_happy: samo zato što mi je Ntilikina simpa.

 

Srsly, ako dodje taman ću imati još jednog gotivca u vašoj ekipi, pored Tea koji je No 1. 

Ne znam cemu opcinjenost Teodosicem, mislim ovim wadasnjim?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ja bih da dođe neko čije prezime mogu da izgovorim. 

 

Poprilično zajebana petorka za psovanje, neće navijači pogoditi jedno prezime kako treba. Moraće da se deli flajeri na ćirilici sa pravilnim izgovorom pri proklinjanju.

 

Napier

Ntilikina

Giedraitis

Shengelia

Bolomboy

 

Pritom kao da smo vic, skupili smo u petorku Rusa, Litvanca i Gruzina, moraće da se saglase kako da utepaju Poljaka prekoputa.

Edited by medobrundo
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Borky said:

 

Kako Thibodeau pusti takvog defanzivca a svi znamo za mu je 1:0 rezultat fetis 😄

 

uff to je malo kompleksnija prica;

frank je draftovan od strane phil jacksona, koji je dobio otkaz cca 5-6 dana nakon drafta.

 

on je u samom startu bio lik koji nema podrsku front officea. thibs je dosao u poslednjoj sezoni ugovora, furao igrace za koje je FO smatrao da su prioritet.

 

a i nije thibsu fetis mali rez odavno

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nama ako dodju Frank i Toko ja ne znam šta da radim?! Nisam nikad imao priliku da doživim roster po meri. Totalna nepoznanica. Da li da se napijem ili odem u crkvu da zapalim sveću. Ili i jedno i drugo. 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Crni said:

Ne znam cemu opcinjenost Teodosicem, mislim ovim wadasnjim?

 

Opčinjenost je tome da je Teo bio, jeste i biće esencija košarke. Makar pušio dve pakle Drine bez filtera dnevno i pio litar viskija.

  • Like 16
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 

Poprilično zajebana petorka za psovanje, neće navijači pogoditi jedno prezime kako treba. Moraće da se deli flajeri na ćirilici sa pravilnim izgovorom pri proklinjanju.

 

Napier

Ntilikina

Giedraitis

Shengelia

Bolomboy

 

Pritom kao da smo vic, skupili smo u petorku Rusa, Litvanca i Gruzina, moraće da se saglase kako da utepaju Poljaka prekoputa.

Bice veselo slusati Jakovljevica i Djurovica u studiju dok ih komentarisu.

:lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Opčinjenost je tome da je Teo bio, jeste i biće esencija košarke. Makar pušio dve pakle Drine bez filtera dnevno i pio litar viskija.

Kakav viski pored šljivovice iz Mionice : )

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

Od pada foruma imamo braco 5-6 novih clanova na ovoj temi.

Izgleda da Bagzi i Cova prvo pokusali da hakuju forum, pa kada im nije uspelo napravili profile.

Da bi svojim ludovanjem izmalerisali dolazak Natekline u Ivanovicev tim, jer shvatili da Neda i Teo pored njega ne mogu da pogledaju kos i da gube ovu bitku.

Link to comment
Share on other sites

Davidovac je naravno cist visak, kao i sto je Mitrovic panicno produzen ugovor. 

 

Za prvog ne vidim mesta, ako je vec ideja da se dovede Simonovic (i ta ideja je super, jer ima 10x veci upside od Davidovca koji je od simpaticnog klinca postao prosek koji ne pravi razliku, a nije jeftin). Lazarevic je naravno dosta netalentovaniji od Davidovca, ali je korisniji za ovaj roster, 5x jeftiniji, uz to spsooban da bude u 12 kad nam treba zadnji vezni.

 

Za drugog takodje, ako je tu vec Simonovic, i ako imas prva dva centra kao jasne opcije, onda je mnogo logicnije da se malcice izrizikuje sa nekim koledz centrom, pa makar se zajebao kao sa enerdzi kingom Terijem. 

 

Jago je okej, jer je Teo vec mator, dosao je da zavrsi karijeru, imace minute i ulogu, ali ce ga dosta i odmarati i dozirati, tako da je meni to sasvim logicno. Branko isto treba da ostane, ne jer je Covicev batler, nego jer je i sa 34 godine bukvalno najvredniji, a uz to je i kapiten i nece praviti problem ako bude imao malu ulogu. 

 

Nejpir, Teodosic, Jago
Nilikina, Nedovic
Gidraitis, Hanga, Lazic
Toko, Simonovic, Lazarevic
Tobi, Bolomboj, Bediako*

 

* Deckic koji nije draftovan sad, a znam da se gledao, Kanadjanin, centar od 211. 

 

Ovako, mislim da imamo previse igraca, ali okej, ako Dusko to moze da hendluje, neka. 

Edited by Markoss
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...