Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

 
Tačno, ali je kolega forumaš napisao da je to NAJBOLJE potrošen novac. Što veze nema sa istinom. Mi se bre kao društvo raspadamo. Pre neki dan neka žena objavila kako izgleda porodilište valjda u Kragujevcu. Može da se iznajmljuje za snimanje horor filmova.
Očigledno nisi razumeo.Objasnio @djurava . Mislio sam da ne treba objašnjavati u kom kontekstu sam upotrebio " najbolje potrošen novac"

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Same difference, svakako je u pitanju zabavljanje širokih narodnih masa, iliti panem et circenses. 

Odosmo u totalni off , pa nek se brise ako treba. Problem je sto je vecinskoj Srbiji bitnije Mirotic ili Shabazz nego kako izgleda porodiliste u Kragujevcu. 

Edited by djurava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

Odosmo u tatalni off , pa nek se brise ako treba. Problem je sto je vecinskoj Srbiji bitnije Mirotis ili Shabazz nego kako izgleda porodiliste u Kragujevcu. 

 

Većinskoj Srbiji je bitnija zabava, e sad koji tip zabave je ono gde se ljudi razilaze. Ti pratiš KKCZ pa su ti ovo super utrošeni novci, ne slušaš Karleušu, a neko ko sluša Karleušu i ne prati sport smatra da je ovo bacanje para koje bi bilo bolje ulupati u neki koncert.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

 

Većinskoj Srbiji je bitnija zabava, e sad koji tip zabave je ono gde se ljudi razilaze. Ti pratiš KKCZ pa su ti ovo super utrošeni novci, ne slušaš Karleušu, a neko ko sluša Karleušu i ne prati sport smatra da je ovo bacanje para koje bi bilo bolje ulupati u neki koncert.

Po meni mesas babe i zabe, stvar ukusa , interesovanja je da li bi radije gledao Mirotica ili slusao Stonse, ovo drugo je vec kulturoloska razlika i to velika

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

 

Same difference, svakako je u pitanju zabavljanje širokih narodnih masa, iliti panem et circenses. 

 

Kako je samo na KKCZ temi ovo oko desetina miliona u KK klubove "bacanje para", "hleba i igara", "Vučićev populizam" dok se ljudi na KKP temi bave košarkom i pojačanjima.

 

Uvek su takve priče ovde i isključivo ovde. 

 

Kad takve priče krenu na komšijskoj temi to je "kiselo grojze" i serija podsmeha na zadatu temu.

 

 

 

Edited by Holivud
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Terry said:

 

Tačno, ali je kolega forumaš napisao da je to NAJBOLJE potrošen novac. Što veze nema sa istinom. Mi se bre kao društvo raspadamo. Pre neki dan neka žena objavila kako izgleda porodilište valjda u Kragujevcu. Može da se iznajmljuje za snimanje horor filmova.

 

Ako smem da dodam. Zaboravlja se i dodatna okolnost ovog sumanutog novca upumpanog u večite.

 

Kladionice su praktično pod državnom zaštitom a broj zavisnika u Drajzerovoj ima ogromnu stopu rasta. Tako da sve ovo što se dogadja oko KKCZ i KKP ima i dodatnu društvenu implikaciju. Koja je po mom mišljenju važnija od te sume novca koja je protraćena na nešto kao što je profesionalni sport.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

 

Kako je samo na KKCZ temi ovo oko desetina miliona u KK klubove "bacanje para", "hleba i igara", "Vučićev populizam" dok se ljudi na KKP temi bave košarkom i pojačanjima.

 

Uvek su takve priče ovde i isključivo ovde. 

 

Kad takve priče krenu na komšijskoj temi to je "kiselo grojze" i serija podsmeha na zadatu temu.

 

 

 

Hvala Bogu dragom sto se na ovoj temi pise i o tim stvarima, a ne samo o kosarci i pojacanjima, jer to znaci da Zvezdasi imaju svest i obraz pre svega. Kad se pojave tako neke informacije o Miroticima, Lojdovima, milionima i kamionima uvek se deset puta preispitam da li bih stvarno zeleo da se tako neki transfer desi i da li je to zaista normalno u datim okolnostima. A izgleda da nisam jedini i jako mi je drago zbog toga.

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djurava said:

Po meni mesas babe i zabe, stvar ukusa , interesovanja je da li bi radije gledao Mirotica ili slusao Stonse, ovo drugo je vec kulturoloska razlika i to velika

 

Pa zabava je i jedno i drugo, to što neko misli da je njegov vid zabave kulturološki prihvatljiviji je samo elitizam i ništa drugo. 😄 

 

8 minutes ago, Holivud said:

 

Kako je samo na KKCZ temi ovo oko desetina miliona u KK klubove "bacanje para", "hleba i igara", "Vučićev populizam" dok se ljudi na KKP temi bave košarkom i pojačanjima.

 

Uvek su takve priče ovde i isključivo ovde. 

 

Kad takve priče krenu na komšijskoj temi to je "kiselo grojze" i serija podsmeha na zadatu temu.

 

Mislim da sam ti ja pogrešna adresa za ova pitanja :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Glasovi su u Zvezdi i Partizanu, ne izlozbi, ne knjizi, cak ne ni u blockbuster filmu domace produkcije.

As simple as that.

Gorak ukus stoji, kad vidim reklamu za Srpski Telegraf bas mi ne bude dobro, 90%+ clanova foruma je explicitno protiv ove vlasti, ali navijali smo za Zvezdu i u Uvalin sezoni, navijamo u ovim, navijacemo i kad se budzet smanji.

Isto vazi i za komsije.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Hvala Bogu dragom sto se na ovoj temi pise i o tim stvarima, a ne samo o kosarci i pojacanjima, jer to znaci da Zvezdasi imaju svest i obraz pre svega. Kad se pojave tako neke informacije o Miroticima, Lojdovima, milionima i kamionima uvek se deset puta preispitam da li bih stvarno zeleo da se tako neki transfer desi i da li je to zaista normalno u datim okolnostima. A izgleda da nisam jedini i jako mi je drago zbog toga.

 

Jeste, samo Zvezdaši imaju svest,  imaju svest i prekoputa ali ih to ne zanima na ovom mestu. Ljudi dođu ovde da se sklone i provetre malo od Vučića a ne da bi razglabali o njemu.

Edited by Holivud
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Inače Ulm je malopre objavio da je Jago Dos Santos iskoristio izlazak iz ugovora za EL tim.

Yago dobrodošao u porodicu. ❤️😄

Šta znam, napadački je odličan igrač. Ali odbrana mu nije jača strana. Već imamo prangijatore treba neko i da brani malo. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

 

Mislim da nisi jer kad se povela ta priča tamo odlučila si da se sprdaš i zbijaš šalu sa kiselim grojzetom 😉

 

Naravno da mi je smešno jer navijači KK u koji se ulupavaju državni milion idu na temu navijača drugog KK u koji se isto ulupavaju državni milioni... da im otvore oči i moralne čakre oko tih ulupavanja miliona.

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U komšiluku važi ona bolje živjeti jedan dan kao lav nego sto godina kao ovca. Šta će biti nakon projekta Željko, niko se ne obazire.

 

Što se tiče CZ, mi smo ove godine ušli u tu trku, do sada smo bili evroligaški prdež što se budzeta tiče. Rekao bih da se pravi neki balans a Čović se vjerovatno i ne pita mnogo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Naravno da ću se sprdati jer navijači KK u koji se ulupavaju državni milion idu na temu navijača drugog KK u koji se isto ulupavaju državni milioni... da im otvore oči i moralne čakre oko tih ulupavanja miliona.

 

Znači ta tema ti služi za sprdnju, šalu, zabavu a ovde si za ozbač. Kul :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Odakle priča o tom liku i šta njega čini podobnim za pojačanje za evroligu? Ja ni ne znam ko je taj.

MVP nemačke lige, i po mom mišljenju jedan od najboljih igrača iz EK. Ne kažem da će kod nas, ali se spominjao.

4 minutes ago, Stari Wook said:

Partizan?

Ne verujem. Oni imaju Avramovića i Jaramaza, a nekog boljeg će za prvog pleja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Holivud said:

Znači ta tema ti služi za sprdnju, šalu, zabavu a ovde si za ozbač. Kul 🙂

 

Ako ti prihvataš da se u tvoj klub slivaju milioni jer bi drugačije bili bačeni na nešto manje korisno, u čemu je problem da i komšija preko puta tarabe to prihvati? O tome smo dosta ozbiljno diskutovali na temi Evroligaškog prelaznog roka kad je tema bio Madarov odlazak. 

 

Kad se bude na njihovom topiku ovako ozbiljno spomenula tema, prokomentarisaću, kao što su mi i ovde smešni mimovi koje smatram duhovitim. Ako imaš problem s tim, jbg.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ako ti prihvataš da se u tvoj klub slivaju milioni jer bi drugačije bili bačeni na nešto manje korisno, u čemu je problem da i komšija preko puta tarabe to prihvati? O tome smo dosta ozbiljno diskutovali na temi Evroligaškog prelaznog roka kad je tema bio Madarov odlazak. 

 

Kad se bude na njihovom topiku ovako ozbiljno spomenula tema, prokomentarisaću, kao što su mi i ovde smešni mimovi koje smatram duhovitim. Ako imaš problem s tim, jbg.

 

Nemam problem ni sa čim, samo hvatam pattern.

 

Što se mene tiče meni je svrha "dva najveća srpska kluba" odavno jasna.

 

Hoću reći da svi znaju šta je u pitanju, to sam i Golbergu napisao, sve što on piše je tačno ali da ljudi generalno ne dolaze zbog toga ovde. I meni su simpatičnije Radonjine i Duletove ekipe ali jbg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...