Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Wingwalker said:

Mene je prošle sezone više uzdrmao dolazak Egzuma nego sada Mirote.

Nismo isti...kao lane.

Daleko smo od lane. Sa ovim sto se najavljuje sa Sabazom , Sangelijom i jos jednim bekom tipa Lojd ili u najludjim snovima Walker ili taj tip igraca, imacemo strasnu prangijasku ekipu sa gomilom IQa. Ako to Dusko lepo poslozi, a ne sumnjam u to, ne mogu da docekam da gledam nas tim. Samo Mitrovic nece sutirati za 3. Uzasno smo zajebana ekipa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

Mene je prošle sezone više uzdrmao dolazak Egzuma nego sada Mirote.

Nismo isti...kao lane.

 

Po meni njihova dva kljucna igraca prosle godine su bili Exum i Lesor jer su oni ti koji su pravili visak i resavali 1 na 1 kad stane sut. Mirotic je vrhunski igrac nema sta al ako nikome nije toliko potreban onda je to Partizan, bolje da im dodje Mirotic nego npr. Clayburn. Centra ce resiti lako jer je dobra ponuda al jedinicu nece biti nimalo lako i sa Shabazzom(ako naravno dodje) imacemo veliku prednost tu u odnosu na njih.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dragon said:

Grobari ce imati najskuplju petorku u el, ali me to ne brine mi smo dobro slozwni ako dodju Shabazz i Sengelia, timski i po dubini rostera bi bili top i ne brinem ako ova dva igraca dodju.

Ja sam sad gledao rostere. Definitivno sa Šabazom, kvalitetnim bekom i krilnim centrom mi ćemo imati kvalitetniji roster na svim pozicijama osim na krilnom centru od KKP. Tu će imati najbolju u istoriji EL. 

Ali opet, oni će svakako biti baš veliki favoriti, veći nego i prošle godine i ako nam je roster dva univerzuma po kvalitetu. Njima na prošlogodišnji baš kvalitetan roster, otišla im dva igrača za koje će doći adekvatne zamene plus se pojačali na krilu i krilnom centru, tu je i ozbiljan kontinuitet tima i trenera koji će imati. Potpisujem da im je ostao Egzum da bi verovatno i osvojili EL. 

Mi sa druge strane kao što sam rekao sa gore pomenutim pojačanjima ćemo imati kvalitetniji i širi roster ali opet i ove sezone idemo jovo nanovo, sve iz početka. Sve to treba Duško uklopiti i posložiti i niko ne može da garantuje da će u tome uspeti. 

Tako da, uživajmo jer ova sezona će biti najzanimljivija za oba tima i sa velikim očekivanjima. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Čočo said:

Ja sam sad gledao rostere. Definitivno sa Šabazom, kvalitetnim bekom i krilnim centrom mi ćemo imati kvalitetniji roster na svim pozicijama osim na krilnom centru od KKP. Tu će imati najbolju u istoriji EL. 

Ali opet, oni će svakako biti baš veliki favoriti, veći nego i prošle godine i ako nam je roster dva univerzuma po kvalitetu. Njima na prošlogodišnji baš kvalitetan roster, otišla im dva igrača za koje će doći adekvatne zamene plus se pojačali na krilu i krilnom centru, tu je i ozbiljan kontinuitet tima i trenera koji će imati. Potpisujem da im je ostao Egzum da bi verovatno i osvojili EL. 

Mi sa druge strane kao što sam rekao sa gore pomenutim pojačanjima ćemo imati kvalitetniji i širi roster ali opet i ove sezone idemo jovo nanovo, sve iz početka. Sve to treba Duško uklopiti i posložiti i niko ne može da garantuje da će u tome uspeti. 

Tako da, uživajmo jer ova sezona će biti najzanimljivija za oba tima i sa velikim očekivanjima. 

Ne bih rekao da će doći adekvatne zamene. Teško da Egzuma možeš da zameniš i nađeš centra koji će da igra u Lesorovom transu od prošle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Много смо јачи целокупно, на тај потенцијални меч у финалу ЕЛ је зајебано, имају добру прву петорку. На неке дуже стазе наравно, и на неку дужу серију, јача смо екипа. Јачу клупу имамо од њих. Идемо по пехар ЕЛ, само да Шабаз Токо и ултрамегагига бек дође 🏆🥇♥️🏀🇵🇪

 

Дисклајмер: напио сам се, пустите ме у пм

Edited by Гаучо
  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Ciganjska legenda o mističnom entitetu zvanom NAPIER (u prevodu sa sanskrita: "duh koji vazda dolazi") koja se sme prizivati samo šapatom, i to jednom godišnje i samo u sedmom mesecu a ne pre Petrovdana, perfidno prodire u duboku svest semenkarske zajednice, uspešno potiskujući nekada dominantne paganske bauke Pulena i Manforda.

Moja žena ga je već jutros prekrstila :
,,, ...ludaku, nisi još oči otvorio a već buljiš u telefon dal vam došo taj Šebez".









  • Like 2
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Ovo je objavio novinar sa Radio Katalonije. 

 

U suštini, napisao je kako je Partizan glavna opcija za Mirotića, ali da je, prema njegovim izvorima i Zvezda iznela svoju veoma tešku ponudu (bar tako kaže google prevodilac) 😅

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...