Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Lojd je dvojka kakva nam treba na ovaj tim. Vrlo pouzdan u napadu, nesebičan, zna da podeli asistenciju i, što je ključno, igra vrlo kvalitetnu odbranu. Zaista se nadam da je on rješenje koje tražimo. 
 
Uz njega i Šabaza, sa ovim što je dovedeno do sada, ima municije za ozbiljnu EL sezonu. 
Lojd je prošle sezone imao takve statse da ne smem ni da ih okačim ovde...
Tačno izmedju Šabaza i Gidre...ali krvavokolenaš za medalju i dokazani ganci.

Nažalost i ćelafuto poseduje te podatke.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Vidim da su po tebi emocije prema klubovima kao luda zaljubljenost pa se oprastaju sve mane. Kod mene nije tako, podrzavam one klubove i navodim ih kao pozitivne primere ako mislim da njihov rad to zasluzuje.

 

Kad je pijani Romanov dovodio igrace u Zalgiris pa im onda nije isplacivao plate, naravno da sam navijao za Vujosevicev KKP ili Radonjicevu KKCZ protiv njih. Slicno vazi i za Baskoniu kada su dovodili skupe igrace - navijao sam za KKP protiv njih u TOP 8.

 

Recimo, u tom Zalgirisu u prvih 12 imas mlade igrace koje su prve evroligaske minute dobili u tom klubu. U Partizanu oni sede zakucani na klupi, u Crvenoj zvezdi ih nema. I na sve to, navijacima zapravo smeta kad milionske zvezde potpisu za rivala, a nimalo se ne mrste kad se isto dogadja u njihovom klubu.

 

Pritom, nista nikome ne namecem - pisem samo svoje misljenje i zapravo je odlicno sto bar ovde vlada jedna demokratija gde mozemo da napisemo dva totalno suprotna stava, a da se ne izvredjamo ili trazimo da se suprotan stav cenzurise.

 

Ne, daleko od toga, niti branim da pišeš ili se bunim da  tvojim postovima nije mesto na temi, taman posla.

 

Zafrkavamo se malo jer svi znamo da nije normalno ovo što se dešava u SRB košarci ali se pravimo blesavi i pratimo.

Mene recimo baš interesuje dokle će žurka da traje. 

 

Msm da se svi slažu da je ovaj AVov projekat čisto populistički ali to je što je, to je naša realnost. Ljudi komentarišu i priželjkuju igrače koji imaju renome shodno situaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako mnogo bolja i ozbiljnija prica no minulog leta.

Imamo trenera, nemamo macke u dzaku, sacekajmo kraj prelaznog roka, ali ovo je nesto, ovo je sto god(Cvarkov).

 

Inace, kad je vec covek pod ugovorom, zasto ne bi Raduletu ponudili da vozi bus.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Svakako mnogo bolja i ozbiljnija prica no minulog leta.

Imamo trenera, nemamo macke u dzaku, sacekajmo kraj prelaznog roka, ali ovo je nesto, ovo je sto god(Cvarkov).

 

Inace, kad je vec covek pod ugovorom, zasto ne bi Raduletu ponudili da vozi bus.

 

Ma koji bus, naš bus nema ni kuhinju, tuga.

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Šabaz, Teo

Lojd, Nedovic, Hanga

Gijedraitis, Lazić

Simonovic, Davidovac

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Krater na 4. Voleo bih ja Lojda, ali mi to deluje sci fi.

 

Ukoliko dodje Lojd a ja i dalje ozbiljno sumnjam u to, sigurno nece Hanga na 2 no ce tu Lojd i Nedovic deliti minutazu dok ce Hanga deliti sa Gedraitisom, koji pritom nije jos uvek zvanicno potpisao.

 

Ako budemo imali novca za Lojda i Nedovica na 2 i Gedraitisa i Hangu na 3, sigurno necemo imati na 4 Simonovica i Davidovca. U tom slucaju, u koji i dalje sumnjam, onda je Davidovac planiran za 3. opciju na 3/4 ili bek ap na 3 i 4 ukoliko se povredi neko od Gedraitisa, Hange, Simonovica i pojacanja startera na 4.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da kvarim veselje, ali osim simona jr. Tea i ako se ne varam mozda bolomboya svi ostali koji danas dodjose su na godinu dana...

 

Živo me interesuje zasto je to tako...."jer sta to bese kontinuitet?" ako ima neko upućeniji da nam to razjasni bio bih mu neizmerno zahvalan.

 

Ali hajde da ipak sacekamo i kompletiranje tima...Možda su ovi druge opcije ko zna 😆

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

 

Ukoliko dodje Lojd a ja i dalje ozbiljno sumnjam u to, sigurno nece Hanga na 2 no ce tu Lojd i Nedovic deliti minutazu dok ce Hanga deliti sa Gedraitisom, koji pritom nije jos uvek zvanicno potpisao.

 

Ako budemo imali novca za Lojda i Nedovica na 2 i Gedraitisa i Hangu na 3, sigurno necemo imati na 4 Simonovica i Davidovca. U tom slucaju, u koji i dalje sumnjam, onda je Davidovac planiran za 3. opciju na 3/4 ili bek ap na 3 i 4 ukoliko se povredi neko od Gedraitisa, Hange, Simonovica i pojacanja startera na 4.

 

Bilo bi kul kad bi Lazić, Davidovac, Mitrović, Simonović i Teodosić (taman petorka) zapravo bili osigurači u slučaju povreda glavnih igrača ili da eventualno igraju protiv donjeg doma ABA lige tek da održavaju formu i odmaraju nosioce. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Goran86 said:

Ne bih da kvarim veselje, ali osim simona jr. Tea i ako se ne varam mozda bolomboya svi ostali koji danas dodjose su na godinu dana...

 

Živo me interesuje zasto je to tako...."jer sta to bese kontinuitet?" ako ima neko upućeniji da nam to razjasni bio bih mu neizmerno zahvalan.

 

Ali hajde da ipak sacekamo i kompletiranje tima...Možda su ovi druge opcije ko zna 😆

 

 

 

Nismo više krave muzare da se razvlače kod nas neki igrači po par godina, gotovo je sa tom praksom. 

 

Nikome mesto u timu nije zagarantovano dogodine. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Holivud said:

 

Nismo više krave muzare da se razvlače kod nas neki igrači po par godina, gotovo je sa tom praksom. 

 

Nikome mesto u timu nije zagarantovano dogodine. 


Fin nacin da se kaze na finjaka da su slobodni da zabodu bolji ugovor ako kod nas odigraju dobro, kod cigana je casa uvek polupuna

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...