Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Odakle vam to da Hangu u klubu vide (iskljucivo) na 3? Pa on je u Realu igrao u petorkama sa npr plejmejkerom, Deckom, Jabuseleom i Tavaresom. Po meni je on zapravo ono sto smo zeleli da dobijemo u Holinsu, samo smo dobili njegovu apgrejdovanu verziju i ne znam zasto su ljudi nezadovoljni time?  Da, ima godina, ali da je u prajmu ne bi nikad ni dosao kod nas. Za ulogu od 15ak minuta idealan. Apsolutno ne vidim razlog da ne dovedemo i jos jedno startno krilo.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovaj roster nece biti kompletan ni jednu jedinu utakmicu. Kao da otvaramo staklarsku radnju. Sve su to dobri BIVSI  euroligaski igraci koji su se naosvajali trofeja, istrenirali za 3 zivota, bez velikih ambicija na kraju karijere koji su sigurno u fazonu da nas cascavaju svojim prisustvom. 

Sve lici na drugu sezonu pod Tomicem al na kvadrat izgleda.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problema Hanga sam po sebi, vec sto cemo u borbu za trofeje ici sa spoljnom linijom od 37, 35, 33 i 35 godina. Ziheraski potez koji ne dize plafon ekipi, mesta se polako popunjavaju a mi jos nemamo najostrije olovke u pernici.

Covic nastavlja sa potpisima isluzenih igraca od kojih smo se jedino sa Stratosom ovajdili.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Profesor said:

Za 3 dana je 15. jul? Je l to rok za Kampaca da promeni sredinu, odnosno da nam neko uplati 50k? 

Ja sam razumeo da mora da krene drugi deo ugovora, pa onda vazi otkupna klauzula. Tj tek od 15og moze da neko otkupi njegov izlaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote, kad je ovakav pad foruma za Hangu, ko zna šta bi bilo za Mirotića... nedelju dana mraka i popucala instalacija na računarima?

4 minutes ago, božija noga said:

E dragi forumaši, neko je pominjao u ranijim objavama. Pa Adam je igrač za koga nismo ni slutili a ni znali do samog potpisa. Za ranija pojačanja ne znam ne mogu da se setim.

 

Brate, mi sve igrače pominjemo...neko mora i da dođe, logično je.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...