Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

da li ce teodosic moci da zadovolji visoke zvezdine kriterijume za drugog pleja?

 

cuj mene za drugog pleja, ovde se slavi wolters kao drugi dolazak hesusa. izmedju moke i kampaca nismo imali pleja osim vujanica godinuikusur. a ni on nije bio plej

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, srlepajce said:

Eh da mi je videti Duska i Tea oci u oci 😁

 

nadam se da to znaci da su velike sanse da Facu ostane

Mislim da je ovo sasvim suprotno, tj. da je Facu nazalost bivsi. Ali, nadam se da gresim.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

da li ce teodosic moci da zadovolji visoke zvezdine kriterijume za drugog pleja?

 

cuj mene za drugog pleja, ovde se slavi wolters kao drugi dolazak hesusa. izmedju moke i kampaca nismo imali pleja osim vujanica godinuikusur. a ni on nije bio plej

 

Šta dođe Lorenco Braun? Stefan Jović? Markus Vilijams? Rochestie u prvom mandatu? Nismo sad baš toliko sakati.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ako nešto može da bude dobro u svemu ovome ( moram da nadjem nešto dobro) to su dve stvari. Prva da smo konačno u prelaznom roku i da očekujem u ovoj nedelji da se mnogo toga reši. Drugo sa Teodosićem smo završili sa dovođenjem 2ih i 3ih opcija i sad krećemo u završavanju sa najbitnijima. A završili smo i sa domaćim osnovama. 

Pojačanje/Kampaco, Teodosić, Topić
Pojačanje, Nedović, 
Pojačanje, DeDa 3/4, Lazić/Lazarević
Pojačanje, Petrušev 4/5, Ilić
Pojačanje, Simonović Jr. 5/4, Mitrović

 

Lee, Teodosic, Topic

Hollins, Nedovic

Dobric, Lazic, Lazarevic

Petrusev, Davidovac, Ilic

Poythress, Simonovic, Mitrovic, Kuzmic

 

Nebi se cudio da na kraju tako bude

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Šta dođe Lorenco Braun? Stefan Jović? Markus Vilijams? Rochestie u prvom mandatu? Nismo sad baš toliko sakati.

 

mwilla sam zaboravio.

ma dobro, braco ugasili smo ga dolazi teo, vidimo se na protestu protiv nasilja ispred pionira.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Šta dođe Lorenco Braun? Stefan Jović? Markus Vilijams? Rochestie u prvom mandatu? Nismo sad baš toliko sakati.

Ovde piju vodu samo Jović i Vilijams, koji su bili pravi plejmejkeri. Ono što je tad bio Braun, ne znam tačno kako se zove, Ročesti bio klasičan skorer i gledao samo kako sebi da pumpa statistiku.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Najjefikasniji igrac finala EL je bio Caco Rodrigez, a Ljulj ga je zabio za pobedu

 

 

 

Mislim ne verujem ni sam u ovo sto pisem, ali ajde kao da se lozimo nesto i budemo radosni i nadjemo neku povezanost sa necim sto bi nas obradovalo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...