Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

22 minutes ago, bosMan_jr said:

Misko ako hoce da napravimo nesto od ova dva njegova visoka, da nam uzvrati jednim bekom ubicom.

 

Kampaca cemo resiti sami, a Kalinica ce nam resiti Juancho

A Mirotu crkva i eto ga...sve smo zatvorili

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Pre nekih 5 dana sam se cuo sa Sarcem, al nisam hteo da prenosim ovde da ne bi ljudi ismevali tu informaciju kao i obicno sto su se trudili da ga ismeju. Jedno je kad prenosi potvrdjene informacije a drugo kad pise svoje misljenje ovde ili na tviteru, to ljudi nisu ovde mogli da razlikuju, a on ocigledno nije mogao da se ne iznervira svaki put oko toga te je prestao da pise.

 

Elem, vazniji deo price i zbog cega pisem ovo i nadovezujem se na tvoj upis. On mi je preneo Duskove reci:

 

Da su mu Kampaco i Topic dva glavna prioriteta za narednu sezonu odnosno prelazni rok, a da su svi ostali iz rostera zamenljivi. 

 

Pretpostavljam da je to rekao jos kad se sezona zavrsila.

Za Kampaca ne čudi a ovo za Topa mi se baš sviđa, znači da će dobiti lepu šansu sledeće sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine je bio napad panike usled nemanja obećanja za lovu pri čemu se znalo da je Partizanu obećana kinta. Zbog toga su krenuli da šire info kako potpisujemo top igrače i pustili sezonske dok su sa druge strane potpisivali želje bivšeg trenera, menadžera i Nedovića kao Čovićev vet drim.

Ove godine su svesni da će lova kad tad da se pojavi i radi se u tišini niko ništa ne zna što je dobro. 

Verujem da Ivanović zna šta želi i da će umeti to da iskopa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, СамоТи3 said:

Чим ми оволико кукамо око овог прелазног рока, вероватно ће да испадне све добро чак и боље од оног што смо и прижељкивали. 😂

 

bukvalno svako leto je ovakvo, samo se razlikuje rang igraca po sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Juče sam čuo da su velike šanse da Kampaco ostane. Navodno je sve dogovoreno. Info je iz njegove agencije, od jednog od menadžera. Iskreno se nadam da je istina.

 

 

Screenshot_2023-07-08-14-30-24-81_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Edited by Гаучо
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Урош19 said:

Za Kampaca ne čudi a ovo za Topa mi se baš sviđa, znači da će dobiti lepu šansu sledeće sezone.

 

Ne ocekujem neku vecu sansu u Evroligi sem ako ne eksplodira, u Abi bi mogao protiv vecine ekipa da dobije ozbiljnu mintazu.

 

U Evroligi da dobije vecu sansu jedino da je sa cetvoricom startera u petorci pa bi se to iznivelisalo da ne trpi igra, moze da prenese loptu uruci i negde gde vodimo 15ak razlike da se odigra nesto za njega, videcemo defanzivno kako ce da se nosi.

 

Doncic iako se kotirao kao znacajno veci talenat je igrao u Realu i uvek imao cetvoricu vrhunskih evroligaskih igraca uz sebe. Topic bi morao igrati bar da trojicom startera u petorci uvek ako se uopste planira neka minutaza u Evroligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve i da je Mitrovic u tih top 25 centara, sto je samo po sebi smesno kada dokazujes kvalitete nekog igraca, siguran sam da mu nije Zvezde da bi sad basket pikao ako ne u Podgorici onda u Zaragosi, Djironi i ostalim menadzerskim klubovima. 

Kazem i da je u top 25, pre ce svaka ekipa da ubaci igraca koji moze da pruzi nesto na obe strane(ili klinca da se kali)a ne 30godisnjaka koji nema range i lose je defanzivno, moderna kosarka to ne trpi. 

Dakle Mitrovicu je Zvezda premija, inace bi bio srecan ako igra EK ili Ligu sampiona. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor_ said:

Sve i da je Mitrovic u tih top 25 centara, sto je samo po sebi smesno kada dokazujes kvalitete nekog igraca, siguran sam da mu nije Zvezde da bi sad basket pikao ako ne u Podgorici onda u Zaragosi, Djironi i ostalim menadzerskim klubovima. 

Kazem i da je u top 25, pre ce svaka ekipa da ubaci igraca koji moze da pruzi nesto na obe strane(ili klinca da se kali)a ne 30godisnjaka koji nema range i lose je defanzivno, moderna kosarka to ne trpi. 

Dakle Mitrovicu je Zvezda premija, inace bi bio srecan ako igra EK ili Ligu sampiona. 

Pa covek van Zvezde nikad nigde nije igrao El. Igrao Ec u Buducnosi kao TRECI CENTAR

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Sve i da je Mitrovic u tih top 25 centara, sto je samo po sebi smesno kada dokazujes kvalitete nekog igraca, siguran sam da mu nije Zvezde da bi sad basket pikao ako ne u Podgorici onda u Zaragosi, Djironi i ostalim menadzerskim klubovima. 

Kazem i da je u top 25, pre ce svaka ekipa da ubaci igraca koji moze da pruzi nesto na obe strane(ili klinca da se kali)a ne 30godisnjaka koji nema range i lose je defanzivno, moderna kosarka to ne trpi. 

Dakle Mitrovicu je Zvezda premija, inace bi bio srecan ako igra EK ili Ligu sampiona. 

Nadam se da si skontao da se zajebavam da je Mitrovic medju 25 najboljih centara u EL.

Medjutim poenta je da se ovde toliko minimiziraju njegovi kvaliteti i doprinos timskoj igri i preuvelicavaju mane.

I onfa imamo ovakve punch line da moze biti srecan ako igra EK a da je CZ premija.

Eto ja kao forumski expert kazem da moze biti 2-3 centar u svim EL ekipama iz donje polovine.

A u donjoj polovini je i CZ.

Sto smo se mi sad uskurcili da hocemo roster za siguran F4 sledece godine je nesto drugo, tu se ne uklapaju ni bolji igraci od Mitrovica.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Milos 3.14 said:

Prošle godine je bio napad panike usled nemanja obećanja za lovu pri čemu se znalo da je Partizanu obećana kinta. Zbog toga su krenuli da šire info kako potpisujemo top igrače i pustili sezonske dok su sa druge strane potpisivali želje bivšeg trenera, menadžera i Nedovića kao Čovićev vet drim.

Ove godine su svesni da će lova kad tad da se pojavi i radi se u tišini niko ništa ne zna što je dobro. 

Verujem da Ivanović zna šta želi i da će umeti to da iskopa

 

Prošle godine prvobitna ideja je bila domaća osnova po faraonovoj viziji gde se lova ne bi žalila i trener ne bi trebao, pa kad su ih svi redom odbili osim Petruševa onda je budžet revidiran i urađeno tako kao što si napisao. U ovoj državi je budžet relativna kategorija.

Edited by robespierre
Link to comment
Share on other sites

Ако Ернангомез Вили потпише за Барсу, иде прича да и његов брат долази јер жели да ирају заједно у истом тиму. То онда отвара врата за Калину.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Clash said:

Nadam se da si skontao da se zajebavam da je Mitrovic medju 25 najboljih centara u EL.

Medjutim poenta je da se ovde toliko minimiziraju njegovi kvaliteti i doprinos timskoj igri i preuvelicavaju mane.

I onfa imamo ovakve punch line da moze biti srecan ako igra EK a da je CZ premija.

Eto ja kao forumski expert kazem da moze biti 2-3 centar u svim EL ekipama iz donje polovine.

A u donjoj polovini je i CZ.

Sto smo se mi sad uskurcili da hocemo roster za siguran F4 sledece godine je nesto drugo, tu se ne uklapaju ni bolji igraci od Mitrovica.

 

Upravo je ovo problem. Mitrovic je moozda dobar za bekap centra ekipe iz donjeg doma EL. 

Posto ce ocigledno love biti kao nikada do sada, logicno je da ljudi ocekuju i nadaju se iskoraku. Tim pre sto se pokazalo u komsiluku da nije nemoguca misija borba za F4 sa malo vecim budzetom. To je tesko izvodljivo ako dajes ugovore na 500-700k granicnim bekap igracima.

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...