Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

To je baš veliki problem da 15-i igrač sa minimalcem bude Kuzmić ... propast.

 

Jbg brate, jeste problem... daješ pare za šta? Za 3 minuta protiv Tavaresa i Fala, i onda da mu daješ kiseonik iza klupe? Bolje nek daju nekom klincu te pare, da uči na trenigu i odigra u ABA i KLS par minuta...

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

Nakon potpisa Kuza ti si prvi favorit. Čekam da ga se odreknemo još od te 2020-e.
Dlake u ušima mi osedele a on je još uvek tu.
Jebem te logiko...

 

kim dzong uini oseca podeljenost i neslogu, feat nedostatak ljubavi za chovketovu ljubav ka domacoj osovini, tako da necu da otvaram topik gotik darkerima; otvoricu mikro topik, npr "domaci zadatak & sila osovine", videcu jos cemu bi bio namenjen. verovatno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

To je baš veliki problem da 15-i igrač sa minimalcem bude Kuzmić ... propast.

Nije sporan Kuzmic i visina njegove plate. Sporan deo je planirani prvi centar ako moraš da ostavljaš Kuzmića u sastavu.

Kakva je svrha Kuzmića ako je prvi centar Blek ili Nibo? Ostavljanje Kuzmića dovoljno govori o planovima za prvog centra. To je problem.

Na svakoj strani se nešto krpi....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ivan9 said:

Nije sporan Kuzmic i visina njegove plate. Sporan deo je planirani prvi centar ako moraš da ostavljaš Kuzmića u sastavu.

Kakva je svrha Kuzmića ako je prvi centar Blek ili Nibo? Ostavljanje Kuzmića dovoljno govori o planovima za prvog centra. To je problem.

Na svakoj strani se nešto krpi....

Uf, ja baš mislim da jeste problem. Ako je prošle sezone neko odigrao 10 utakmica sveukupno, jasno da njemu trener nije našao ulogu. Čemu onda 100/200 hiljada njemu? Bolje neko mlađi da uči ili bilo ko kome trener može da nađe neku ulogu. Čak i platiti prvog 200 hiljada više pa rizikovati da ove sezone nemamo baš 5 igrača na poziciji centra.

Edited by Teo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fillam said:

 

A to si iz mog upisa zaključio kako? 

 

Iščuđavaš se šatro što smo defetisti,  isto tako ti je kao nejasno zbog čega smo u tom fazonu te nam objašnjavaš da ne bi trebali da budemo, jer se zapravo sastavlja fina ekipica.

 

Teo može i dalje da gazi, eto tako i tvoji Grobari nisu verovali u Ostojin projekat a ti si čuvao vatru i tada i pričao si im da Željka nije pregazilo vreme i da je Ostoja sposoban predsednik.

 

Argumentacija ti je verovatno bila produžetak Pantera, Ledeja i Lesora, dovođenje Egzuma, Papapetrua i Nanelija.

 

Kod nas situacija skroz suprotna, odlazi sve što vredi - Radonjić, Kalinić, Volters, Kampaco...a  provejava defetizam jer nas to ne raduje. 

 

I onda dođeš ti, dobronamerni komšija da nam se glasno čudiš :)

 

 

Jel ima još nešto što nisam dobacio?

Edited by Holivud
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čović će sigurno pokušati da dovede i nekog bivšeg igrača komšija. Tipujem na Gagića. On voli mnogo toga da radi u inat, pa i da se inati sa svojim navijačima. Osim Tea očekujem još nekog matorca. Al dobro, znate kako se kaže - bez starog vola se ne ore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

:cekira euroleage statse:

 

19ipo mins /10.3pts [43.5% za 2, 39.4% za 3, 89.7% ft] / 6ast /3.3 to

 

..gde na nivou 11 el sezona ima 2ipo izgubljene po tekmi, tako da si oko toga u pravu ali sut ga sluzi a i ast/to ratio radi pos'o.

 

 

Ma ja sam gledao 2 poslednje utakmice finala, onako odoka, najgori u Virtusu. Moguće da je bio bolji dok je imao svežine, ali to ne vredi mnogo u mečevima za titulu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

 

Ovo sto je stvorio Covic od kluba ima samo u sns firmama

 

Tako posluju javna preduzeca. Ovo sam jos danas hteo da napisem. Suzdrzao se, misleci da ce neko pomisliti da radim na hiperprodukciji upisa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Au sestre i braćo koliko vama nije lako. Tri sata me nema vi i dalje crnite i pričate o igračima koji još nisu ni na vidiku. Kuzmić neće ostati, Bjelica neće doći, Teodosića ću pre gledati nego Ivanovića i Markovića, Davidovac je bolji od Bentila. Čemu mračenje? Doveli smo jednog igrača koji i nije korak nazad, nije ni napred ali je bliži ka napred nego nazad a vi odustajete od sezone. Ako ćemo od domaće osnove na ovo trenutno što imamo da dovedemo Dedu, Tea i produžimo Mitrovića i tu se zaustaviti ja ću biti zadovoljan. Na pozicijama PG, SG, SF, PF i C svakako očekujem pojačanja koja će biti vredna sezonske i Arene. Da se završi formiranje rostera pa ako treba svi kolektivno ćemo da mračimo a tu je i uvek potrebno zviždanje Čoviću kad se vidi ( nisam čuo svih ovih godina ni jedan a znamo odakle smrdi svih ovih godina).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Holivud said:

 

Iščuđavaš se šatro što smo defetisti,  isto tako ti je kao nejasno zbog čega smo u tom fazonu te nam objašnjavaš da ne bi trebali da budemo, jer se zapravo sastavlja fina ekipica.

 

Teo može i dalje da gazi, eto tako i tvoji Grobari nisu verovali u Ostojin projekat a ti si čuvao vatru i tada i pričao si im da Željka nije pregazilo vreme i da je Ostoja sposoban predsednik.

 

Argumentacija ti je verovatno bila produžetak Pantera, Ledeja i Lesora, dovođenje Egzuma, Papapetrua i Nanelija.

 

Kod nas situacija skroz suprotna, odlazi sve što vredi - Radonjić, Kalinić, Volters, Kampaco...a  provejava defetizam jer nas to ne raduje. 

 

I onda dođeš ti, dobronamerni komšija da nam se glasno čudiš 🙂

 

 

Jel ima još nešto što nisam dobacio?

 

Ti živiš i funkcionišeš u svom svetu gde sam ja navijač Partizana, a to je kod tebe očigledno karakterna osobina, te su svi koji navijaju za Partizan isti.

 

Cela konstrukcija tvog upisa znači da nisi ljudski ni pročitao moj upis, nego si video da ga je napisao 'komšija', što je po automatizmu podjebavanje, pa izvrćeš i hiperbolišeš sve što je napisano. 

 

Jasno sam naglasio da Teo nije za prvog pleja i da selekcija tek treba da se napravi, tako da naricanje 30og Juna kao da je Oktobar nema nikakvog smisla. Nema tu mene šta da raduje, a ni tebe da razbešnjava, jer ni ti ni ja ne znamo da li će biti prvi ili drugi plej, a od toga zavisi ocena potpisa.

 

U suštini ste i ti i tvoje lajkačko telo toliko zagazili u navijačku mržnju i taj narativ 'nismo isti, a vi ste svi isti' da niste sposobni da pojmite ljude dalje od 'za koga navijaš'. A kao takvi, potpuno ste zalutali na ovo mesto, navijački forumi plaču za vama.

 

 

 

 

Edited by fillam
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...