Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

38 minutes ago, Čočo said:

Ne znam za vas ali mislim da ćemo imati bruka dobar sastav za ovu sezonu. Da krenemo od toga da će verovatno Čović ostati a znamo da voli da mu patka bude veća no u komšije. Pa je tako odmah videvši koliko para, hajpa i atmosferu prave komšije pa je brze bolje kaparisao Arenu kako bi pokazao da mi možemo bolje. Drugo, zna on odlično da Arena se uzima i isplati samo ako je puna a to znači mnogo prodatih sezonskih ulaznica, pa bi i tu da mu bude veći i na kraju ono najbitnije ništa od ovoga neće biti ako ne obezbedi finansije i tim kakav do sada nikad nismo imali. Ne može i neće taj dozvoliti da mu dve godine bude manji no u komšije makar na kraju sezone koševe na Kališu prodavali

 

 

Ne znam na cemu baziras ovoliki optimizam. Zaista. Da smo i dobili ovu rundu protiv komsija, ne bih imao optimizam kao ti. 

 

Iz prostog razloga sto se kao igramo jurke, a jurimo ka zidu. Pri tom nas kocnicar ne zna da koci, a ne znam bas za komsijskog (i nije me nesto briga). Svakako verujem da mi vec sada imamo veci balast (dug) od njih, pa ce i kocenje biti problematicno.

 

 Stvarn se pribojavam ovog poslednjeg boldovanog. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

 

Faku hoce u Real, Real hoce Fakua. Ne vidim kako mozemo da se trkamo, cudi me da ga nisu ozvanicili vec sad. 

 

facu moze da bira verovatno 10 el ekipa, tako da njemu verovatno nije zurba, pogotovo sto sa realom ima raj cudan deal po odlasku u nba, koji mu sigurno nije prijao.

 

mene ne bi zacudilo da facu potpise za nekog drugog.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

Ne znam na cemu baziras ovoliki optimizam. Zaista. Da smo i dobili ovu rundu protiv komsija, ne bih imao optimizam kao ti. 

 

Iz prostog razloga sto se kao igramo jurke, a jurimo ka zidu. Pri tom nas kocnicar ne zna da koci, a ne znam bas za komsijskog (i nije me nesto briga). Svakako verujem da mi vec sada imamo veci balast (dug) od njih, pa ce i kocenje biti problematicno.

 

 Stvarn se pribojavam ovog poslednjeg boldovanog. 

To poslednje je svakako neizbežno u nekom trenutku. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

Nece ni njima biti nista bolje, ide im pola rostera i opet mora sve ispocetka da se gradi kao i kod nas 

Nisu nista u boljoj poziciji od nas 

Da ne pricamo da im je otisao najbolji igrac

A verovatno ce i Lesor i Ledej 

 

AhaM.

 

Naravno da su u mnogo boljoj poziciji jer je Ostoja tamo fikus a struka ima lovu i radi svoj posao.

 

Dovešće ozbiljne zamjene a neće vraćati Dangubića, Zagorca i Novicu Veličkovića, kao što radi Čović u Zvezdi.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, suptil said:

Ne mogu da verujem da cemo igrati bez Kaline sledece godine. Jedino ako ostane  u Barsi.  Teo u Zvezdi je jedan veliki vasar u najavi. Tako se tim ne sklapa. Tako nema rezultata. Ali nije da to nismo gledali sve ove godine. 

 

mislim da i ako ne ostane u Barsi, biče dosta interesovanja za njega. Meni se on dosta uklapa u Olympiacosov koncept, pa mi je zanimljivo da tu nema nikakvih rumora. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LightWeight said:

Nece ni njima biti nista bolje, ide im pola rostera i opet mora sve ispocetka da se gradi kao i kod nas 

Nisu nista u boljoj poziciji od nas 

Da ne pricamo da im je otisao najbolji igrac

A verovatno ce i Lesor i Ledej 

 

Brate, evo kakva je nasa trenutna pozicija: Nedovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Raduljica.

 

Njihova, u najgorem slucaju: Avramovic, Madar, Andjusic, Trifunovic, Naneli, Egzum/Lesor (bar jedan ce ostati), Smailagic, Koprivica.

 

Koja ti deluje bolje?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

 

Brate, evo kakva je nasa trenutna pozicija: Nedovic, Lazic, Lazarevic, Ilic, Raduljica.

 

Njihova, u najgorem slucaju: Avramovic, Madar, Andjusic, Trifunovic, Naneli, Egzum/Lesor (bar jedan ce ostati), Smailagic, Koprivica.

 

Koja ti deluje bolje?

Dodaj na naše DeDu i Tea koji će biti naši za koji dan. 😅

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

mislim da i ako ne ostane u Barsi, biče dosta interesovanja za njega. Meni se on dosta uklapa u Olympiacosov koncept, pa mi je zanimljivo da tu nema nikakvih rumora. 

Oly ako dovede Mirotica postaje brutalno jak. MIrotic-Milutinov - uh,uh,uh.  Ako ide iz Barse verujem da ce Kalina kod nas. Ali je meni muka vise od poslovicno loseg prelaznog roka. Jedan Kalina ne cini titulu. Masa domace  osrednjosti ne donosi prevagu. Kako stvari stoje sve ce biti isto, vec vidjeno. Uzdam se u Ivanovica da ce ipak da katuje dobar deo Covicevih pojacanja. I dalje je Zvezda privatna ves masina za pranje. Meni se to ne svidja. 

Edited by suptil
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Guru, s obzirom da nisam bas strucan, sta mislis o ovoj dvojici :

Petr Cornelie (ex Real)  &  Kyle Guy (Juventud) 

Jedan u paru sa Dedom, drugi sa Nedom ... sta god to znacilo

 

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

 

Otići će samo oni koji se ne uklapaju u planove Zoca a na njihovo mesto dolaze bolji igrači, kao prošle godine.

 

Nisu hteli Milutinova, jure klasu iznad na centarskoj poziciji.

Ne moze Embiid, uini ga je vec kaparisao za nas

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

 

Guru, s obzirom da nisam bas strucan, sta mislis o ovoj dvojici :

Petr Cornelie (ex Real)  &  Kyle Guy (Juventud) 

Jedan u paru sa Dedom, drugi sa Nedom ... sta god to znacilo

 

 

soft-kobe-bryant.gif

 

 

P.S. Eventualno umesto njih dvojice, nikako zajedno... Posebno Nedović-Guy bi bila vrlo problematična kombinacija, ali i uz popularnog DeDu bi po meni morao drugačiji profil četvorke od precenjenog Cornelie-a. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

soft-kobe-bryant.gif

 

 

P.S. Eventualno umesto njih dvojice, nikako zajedno... Posebno Nedović-Guy bi bila vrlo problematična kombinacija, ali i uz popularnog DeDu bi po meni morao drugačiji profil četvorke od precenjenog Cornelie-a. 

Izazivac za ovu tvrdju je Brat od Korneta.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sector said:

Ja ću sačekati taj 29. pa da se polako odjavljujem od ove sezone. 

 

Zaista nemam više živaca da se bakćem sa gazdinim brljotinama, domaćom osnovom, penzionerima i mediokritetima kojima je Zvezda sigurna kuća. Ista priča svake sezone, već u Julu znamo da smo konkurentni u EL do Decembra. 

Nači, ovde ostajemo samo @uini i ja ... i  @Don Dusko po službenoj dužnosti :smiley33:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

već u Julu znamo da smo konkurentni u EL do Decembra. 

 

Konkurentni smo bili u El mnogo dalje od Decembra, da ne kazem do Marta i mesec dana pred kraj regularnog dela lige, i ove a i prosle sezone. 20/21 i 17/18 su jedine dve sezone gde smo bili konkurentni do Decembra. 19/20 smo bili konkurentni do prekida sezone zbog korone (2 pobede udaljene od 8. na tabeli 6 kola pred kraj) i 16/17 smo bili konkurentni do poslednjeg kola.

 

Dakle od novog formata 6 Evroliga, 4 puta smo bili konkurentni. Svake sezone smo bili medju najmanjim budzetima a ni ove nismo imali konkurentan budzet na leto vec tek na zimu. Sledece sezone bi trebalo da imamo konkurentan budzet od leta prvi put ikada pa da vidimo. Ja bih sacekao da se sastavi roster, da vidimo i druge rostere, pa da onda presudjujemo kakve su nam realne sanse. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kankkunen said:

Nači, ovde ostajemo samo @uini i ja ... i  @Don Dusko po službenoj dužnosti :smiley33:

 

2009e ili 10e, kada sam dosao, bili na temi veteran, daba, zvezda iznad svega, medo, kaos, poirot, trbovic i jos nekolicina.

edit barry white, jebote zaboravih

 

bukvalno sam omasio 10ak upisnika.

sto kazu, setite se gde smo bili..

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gaj je cudesan suter. Nisam mu gledao statse, ali oni utakmica sto sam gledao pao sam na dupe sta je covek u stanju da pogodi. Rumori se da ga Virtus hoce.

Koliko je realno da od sledece sezone krene plej in? Taman da budemo 11. 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

2009e ili 10e, kada sam dosao, bili na temi veteran, daba, zvezda iznad svega, medo, kaos, poirot, trbovic i jos nekolicina.

 

bukvalno sam omasio 10ak upisnika.

sto kazu, setite se gde smo bili..

Svaki dan se neko ispiše :smiley13:  a ne znaju da idemo na ekskurziju u Berlin, Daba vozi on zna put ... 🚌

zvaćemo i Jao Mila pa ako oće-oće, ako neće i ne mora. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LightWeight said:

Nece ni njima biti nista bolje, ide im pola rostera i opet mora sve ispocetka da se gradi kao i kod nas 

Nisu nista u boljoj poziciji od nas 

Da ne pricamo da im je otisao najbolji igrac

A verovatno ce i Lesor i Ledej 

 

Bolje im je u svakom slucaju, ozbiljan igrac ce pre kod Zeljka nego kod nas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Teo takodje very, very close. 

 

Kalina i Mirota very, very far, iako smo za obojicu prilicno zainteresovani.  

Ako ostane Kampaco ili dodje kalibar slican njemu, onda ce doci i Teodosic. Ne pada mu napamet davuce sam ekipu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...