Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Mirage93 said:

Gledam malo Kuzminskasa, jos uvek je igracina i u ovim godinama...Znam da bi nam trebao drugaciji tip igraca i da je on vec otisao u drim tim Aek-a, ali kako bih voleo da imamo takvog igraca sa poenima u rukama na 4, odmah se setim Kvinsija.

Kuzminskas uvek igra za reprezentaciju, odokativno, 37% bolje nego za klubove.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragon said:

Koliko vidim ove online su od 21, tacnije 26.000 otisle, ali ih doduse jije bilo mnogo u ponudi.

Zato što su to mesta pandan sezonskim ulaznicama za tribine ABCD plus ove godine za parter B tako da kapiram da njih i najviše ima za obnovu.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Nele said:

Ja sve nesto mislim da se od cetvorke odustalo posle partija Simonovica i Davidovca na SP a mislim da ni dvojka nece

Mislim da nam je bek neophodan, cetvorka jbga, ako su spremni za razne gimnastike cele godine, onda mozda moze da se proba i bez, ali ako imaju jasan plan sta ce se raditi na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

Mislim da nam je bek neophodan, cetvorka jbga, ako su spremni za razne gimnastike cele godine, onda mozda moze da se proba i bez, ali ako imaju jasan plan sta ce se raditi na toj poziciji.

Ma meni su obavezni i 4 i 2 samo kazem kako mi se cini situacija

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da su partije Simonovica i Davidovca, odnosno Jaga na SP, ubedile ove nase da malo prikoce. Bukvalno se vec 10ak dana niko ne spominje. Moguce da ce se cekati cutovi u NBA, ali je za sad najbliza opcija da u sezonu udjemo ovako:

 

Sabaz, Jago

Hanga, Nedovic, Teodosic

Gidraitis, Lazic

Simonovic, Davidovac

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

I ja mislim da su partije Simonovica i Davidovca, odnosno Jaga na SP, ubedile ove nase da malo prikoce. Bukvalno se vec 10ak dana niko ne spominje. Moguce da ce se cekati cutovi u NBA, ali je za sad najbliza opcija da u sezonu udjemo ovako:

 

Sabaz, Jago

Hanga, Nedovic, Teodosic

Gidraitis, Lazic

Simonovic, Davidovac

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

I ovo je fino. Ali definitivno će doći jedan do dva pojačanja. Ali kad krene sezona. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

Roster koji bi mnogima u evrokupu pomrsio racune...

Злонамерно. Ово је 9. или 10. по јачини тим у Евролиги на папиру, а Еврокупом би се прошетао са просечном разликом од преко 30.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

I ja mislim da su partije Simonovica i Davidovca, odnosno Jaga na SP, ubedile ove nase da malo prikoce. Bukvalno se vec 10ak dana niko ne spominje. Moguce da ce se cekati cutovi u NBA, ali je za sad najbliza opcija da u sezonu udjemo ovako:

 

Sabaz, Jago

Hanga, Nedovic, Teodosic

Gidraitis, Lazic

Simonovic, Davidovac

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

Jako skromno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Злонамерно. Ово је 9. или 10. по јачини тим у Евролиги на папиру, а Еврокупом би се прошетао са просечном разликом од преко 30.

 

Da su Teo i Hanga 5-6 godina mladji, slozio bih se.

 

Btw, 80% evrokup timova je kvalitetnije popunjeno na 4.

  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Fromthecorner said:

Defanzivno orijentisano 35-godisnje krilo moze da nam bude startna dvojka ali to se zove “krpljenje”, rec zbog koje sedam godina nismo usli u top 8.

Nece Hanga sigurno biti startna dvojka, nego Nedovic. Startno krilo Gedraitis. Ostale minute ce da popune Teo na 2 i Hanga i Lazic na 2/3. 
 

Mislim da ce Simonovic biti prijatno iznenadjenje. Ni nalik igrac Petrusevu, iako ih mnogi porede. Pre svega mi deluje kao da nije gadljiv kontakta i da je cvrsci igrac. Rekao bih i da ima brzi izbacaj za 3 poena sto ga cini legitimnijom opcijom na 4 u poredjenju sa Filipom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...