Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

40 minutes ago, VISOKOLETAC said:
52 minutes ago, Kooineeperk said:

ali ja nisam hteo da rizikujem i da nemam 3 spojena u tom sektoru

a hteo si numerisana sedista 🤣

 

Normalno. Da bi imao svoja mesta, moramo da imamo numerisana sedista. Da bi imali 3 mesta u nizu, moraju se kupiti dok jos moze da se bira. Nista nelogicno i nerazumno, niti cudno. Niti za ismevanje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Na Kalisu novi ne mogu do 11.09. ali mogu online. 

 

DA.

 

Verujem da ce biti pustanja novih mesta za online prodaju, ali ja nisam hteo da rizikujem i da nemam 3 spojena u tom sektoru koji sam hteo. 

 

 

 

Online ponuda je tanka, kao sto sam rekao, bukvalno po 2 reda za svaku lozu i to negde u sredini sto se visine tice. Bocni sektori, odnosno tribine A, Parter B, C i D su pustene po 100ak mesta ali najbocniji, po mom misljenju losa mesta, i oni su 80% prodati (verujem dodavace nove, ali pitanje je kad). Kasnije su pustili i Parter 4 i Tribinu B Delije i to opet jedan mali deo. Nivo 400 su pustili po dva ugaona sektora i tu ne postoji uvid koliko je otislo mada vidim da su jedan sektor zatvorili (valjda vode racuna barem o ulazima ako vec ne o numeraciji). 

Ja bi kupio 4 karte za parter4 (2+2 klinci 14god) koje bi me stajale 29k+29k+15k+15k=88k

Na online ima još svega 40-ak karata za parter 4 i ne dozvoljavaju taj junior popust nego mogu samo 29kx4=116k(i troškovi online kupovine)

Ako čekam sledeću nedelju da li će biti 4 spojena mesta slobodna?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Koja mu je fora sa onim patikama?

Deluje bas uzasno 

 

Screenshot-2023-09-04-21-26-25-171-com-t mislio sam slika sa prve prijateljske 

Ovo sam i ja primijetio na slici sa prve prijateljske. 
Bukvalno mi proslo kroz glavu da ako se ovako deformisu patike kod igraca nije ni cudo sto se povrijede…

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Nedovića nahvališe da ima mnogo bolji pristup, igra dosta racionalnije na obe strane ... kažu, joj razlike, drastične. :classic_smile:

 

 

Ne kažem da nije tako al ipak su ovo pripreme, pa još kls timovi. Lazić 15 poena, toliko neće dati na 32 meča u EL ako ih bude odigrao. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Ne kažem da nije tako al ipak su ovo pripreme, pa još kls timovi. Lazić 15 poena, toliko neće dati na 32 meča u EL ako ih bude odigrao. 

 

 

 

 

Nije bitan protivnik, poeni ... radi se o samom pristupu, načinu igre, energiji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na raportima sa priprema smo godinama unazad mogli da cujemo i procene poput:

-Vidi ga Deda kako se zategao

-Borisa izgleda dodao koje kilo

-Derik Braun ce biti nase najvece pojacanje

-Adamsu samo treba jos malo vremena

-Na Branka se ove sezone izgleda nece ozbiljnije racunati...

 

Tako da se ja ne bi zaletao, neka Neda prasi i za pocetak prodje pripreme bez povreda, za ostalo cemo lako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...