Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Najava sezonskih znaci da sigurno stize neko jace ime, verujem na SG, a moguce da PF bude u narednih 10 dana. Bice dobra ekipa, mozda i najbolja do sada, nemojte da gledamo samo preko plota i na bazi KKP ocenjujemo nasu ekipu kao prosecnu, daleko smo od proseka za nase standarde.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Terry said:

 

Ko bese lupao da Raduljica prima neki sitnis?

Заиста не могу да се сетим који форумаш је то тврдио, али чак не ни ситниш, него је тврдио да Радуљица не прима апсолутно ништа, па чак и да је то опште познато и да представља интерну шалу у свлачионици, међу играчима.

Онда Човић изађе на скупштину и каже да Радуљица прима ни мање ни више него 300 хиљада евра по сезони.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

PF iz Nba koji su jos uvek free agency ili na negarantovanim ugovorima i koji su imali platu do 3 000 000:

 

Darius Bazley (potpisao negarantovan ugovor za sledecu sezonu sto znaci da postoji sansa da ga puste mada kapiram da ce svakako barem proci pripreme sa Bruklinom s obzirom da su ga potpisali ovog leta)

Thanasis Antetokounmpo (moze da bude trejdovan ili da napusti klub tek 15. Decembra)

Isaiah Mobley (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Moussa Diabate (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Nathan Knight (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Dominick Barlow (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Derrick Jones Jr. (3/4 igrac, ista situacija kao sa Tanasisom, moze tek od 15. Decembra ako ne budu zeleli da ga zadrze)

PJ Washington (slobodan igrac i nema ugovor i imao platu 3 miliona ali verovatno bas nerealan s obzirom na brojke, cudi me da je i dalje slobodan)

Markieff Morris (nema ugovor)

JaMychal Green (nema ugovor)

Wenyen Gabriel (nema ugovor)

James Johnson (nema ugovor)

Mamadi Diakite (nema ugovor)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Brat od Korneta said:

PF iz Nba koji su jos uvek free agency ili na negarantovanim ugovorima i koji su imali platu do 3 000 000:

 

Darius Bazley (potpisao negarantovan ugovor za sledecu sezonu sto znaci da postoji sansa da ga puste mada kapiram da ce svakako barem proci pripreme sa Bruklinom s obzirom da su ga potpisali ovog leta)

Thanasis Antetokounmpo (moze da bude trejdovan ili da napusti klub tek 15. Decembra)

Isaiah Mobley (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Moussa Diabate (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Nathan Knight (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Dominick Barlow (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Derrick Jones Jr. (3/4 igrac, ista situacija kao sa Tanasisom, moze tek od 15. Decembra ako ne budu zeleli da ga zadrze)

PJ Washington (slobodan igrac i nema ugovor i imao platu 3 miliona ali verovatno bas nerealan s obzirom na brojke, cudi me da je i dalje slobodan)

Markieff Morris (nema ugovor)

JaMychal Green (nema ugovor)

Wenyen Gabriel (nema ugovor)

James Johnson (nema ugovor)

Mamadi Diakite (nema ugovor)

PJ Washington je restricted FA, i prihvatice Qualifying Offer od Hornetsa za 8.5m za sledecu sezonu da bi naredno ljeto postao potpuni slobodni igrac...

 

Edited by Nellthe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nellthe said:

PJ Washington je restricted FA, i prihvatice Qualifying Offer of Hornetsa za 8.5m za sledecu sezonu da bi naredno ljeto postao potpuni slobodni igrac...

 

 

Pretpostavio sam da ce se nesto desiti s njim nego na spotrac-u pise i dalje da nema nikakav ugovor pa sam ga naveo cisto protokola radi i s razlogom ga nisam boldovao posto mi delovalo nerealno da nema ugovor i dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Заиста не могу да се сетим који форумаш је то тврдио, али чак не ни ситниш, него је тврдио да Радуљица не прима апсолутно ништа, па чак и да је то опште познато и да представља интерну шалу у свлачионици, међу играчима.

Онда Човић изађе на скупштину и каже да Радуљица прима ни мање ни више него 300 хиљада евра по сезони.

 

Baš tako. :classic_smile: Ja sam podelio taj info, jer dolazi sa ne mož' neposrednijeg izvora, ali ako je GM Ćoki na skupštini rekao 300k onda mora da je tako.

Link to comment
Share on other sites

Nego dođe li taj četvrtak? Dovedosmo li šta?
Neki moj lični osjećaj je da nećemo nikoga više dovoditi, barem dok ne počne sezona, nego ćemo eventualno ako ne bude išlo ganjati neku Kampaco/Vildoza doselekciju, samo se nadam da smo naučili iz toga nešto i da nećemo ponoviti ono iz prošle sezone. 
Takođe jako bitan faktor će biti da se niko ne povrijedi. Kao što smo mogli da vidimo, timovi koji nisu imali takvih problema dogurali su stepen više. Znači, samo ozbiljni i pametno u pripremama. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

 

Baš tako. :classic_smile: Ja sam podelio taj info, jer dolazi sa ne mož' neposrednijeg izvora, ali ako je GM Ćoki na skupštini rekao 300k onda mora da je tako.

Не могу да тврдим ништа, свакако не сматрам да измишљаш јер си озбиљан форумаш и ти си такву информацију сигурно добио, али да је са неким потписан двогодишњи уговор са циљем да тај неко у што краћем року нађе други ангажман, није реално. Па још да се тај двогодишњи уговор потпише а да играч не добије апсолутно ништа новчано, представља научну фантастику. Онда да то сви знају и спрдају се са тим, а председник клуба члановима Скупштине износи да играч прима 300к, још је мање реално.

Шта заправо у том уговору пише, где завршавају паре које му по уговору припадају, зашто двогодишњи, зашто 300 хиљада???

Link to comment
Share on other sites

Kad bi nam insajderi prekratili muke...

Da ne gulimo po 10 stranica i gubimo silno vreme na gledanje silnih video isečaka na stotine "potencijalnih" pojačanja koji ne znaju ni gde je Srbija i neće nikad priviriti kod nas.

Sad je na redu Garuba, ko je sledeći?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fradler said:

 

Baš tako. :classic_smile: Ja sam podelio taj info, jer dolazi sa ne mož' neposrednijeg izvora, ali ako je GM Ćoki na skupštini rekao 300k onda mora da je tako.

 

Zasto bi profesionalni sportista igrao za nula evra, a posebno neko ko je izjavljivao da je Zvezda za njega FMP? Ocito nas ne voli, koji bi drugi motiv bio?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The_Big_S said:

Pozdrav ljudi,

 

Nov sam na forumu, tačnije dugo čitam, ali sam se skoro registrovao.

Izneo bih svoje mišljenje vezano za poziciju 4.

Ubeđen sam da čekamo oktobar i da Filadelfija otpusti Petruševa.

 

Rekao bi da su dosta male sanse za to, jedino da se desi neki veci trejd (citaj Harden, kojeg oni ne zele trejdovati) da Philly dobije nekoliko igraca uz njega pa nemadnu kud bez da njega waive. Da je bilo ko drugi rekao bi da nema sanse al posto je GM Morey, kojem ti handshake i verbalni dogovori sa agentima/igracima ne znace nista onda je sve moguce. Dobrodoslica na forum.

1 hour ago, Igor_ said:

Garuba ako ide nazad u Evropu 99% ce u Real.Nemamo mi tu sta da trazimo. 

Nije ni to jednostavno bas, vecini igraca je cilj da ostanu u NBA sto duze pa i da odigra u G ligi nedje nije im strano. Pogotovo sad kad je isti Garuba krenuo sa tom nekom kampanjom najebaces, svi cete najebati  jer su ga iz OKC cutovali kao i neke prije njega jer jbg imaju 50 ugovora a u sezonu ne mogu da bas svakog povedu. Vidjecemo oce li ga neko claimovati od ekipa, al sumnjam igraci ne vole da to prepuste waiveru za razliku od fantasya vec vole da kontrolisu situaciju dje zele da idu pa se dogovore da ih niko ne claimuje dok ne odluce sto ce i kod koga ce. Ne znam ni koliko bi Real bio zainteresovan za taj reunion obzirom na okolnosti, imaju oni preca posla poput tipa da produze Tavaresa.

39 minutes ago, Brat od Korneta said:

PF iz Nba koji su jos uvek free agency ili na negarantovanim ugovorima i koji su imali platu do 3 000 000:

 

Darius Bazley (potpisao negarantovan ugovor za sledecu sezonu sto znaci da postoji sansa da ga puste mada kapiram da ce svakako barem proci pripreme sa Bruklinom s obzirom da su ga potpisali ovog leta)

Thanasis Antetokounmpo (moze da bude trejdovan ili da napusti klub tek 15. Decembra)

Isaiah Mobley (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Moussa Diabate (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Nathan Knight (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Dominick Barlow (negarantovan ugovor za sledecu sezonu)

Derrick Jones Jr. (3/4 igrac, ista situacija kao sa Tanasisom, moze tek od 15. Decembra ako ne budu zeleli da ga zadrze)

PJ Washington (slobodan igrac i nema ugovor i imao platu 3 miliona ali verovatno bas nerealan s obzirom na brojke, cudi me da je i dalje slobodan)

Markieff Morris (nema ugovor)

JaMychal Green (nema ugovor)

Wenyen Gabriel (nema ugovor)

James Johnson (nema ugovor)

Mamadi Diakite (nema ugovor)

Bazley - ne vidim ga u Evropi a i kad bi dosao bio bi uzasan, igrac samo u teoriji.
Thanasis zivi svoj zivot kao podcaster i ubira plodove cinjenice da je netalentovani dio Antetokounpo porodice.
Mobley - slicna situacija, samo drugi tim, vjerovatno ostaje u Cavse na 2 way ili G liga.
Diabate me podsjeca malo na Jonah Boldena al za njega je jos uvijek rano da ide preko tako da pisi i tu G ligu najvjerovatnije.
Nathan Knight je na 2 way u Knickse a ako ne ostane tamo, uzece ga neko drugi za 2 way ili G ligu, igraci poput njega koji jednom osjete NBA, ne zele nista vise drugo bez obzira sto su im sanse za to prilicno male. Isto centar pretezno.
Barlow je odigrao dobro ljetnju ligu, i dalje prilicno mlad, safe to say ostaje u SA do daljnjeg. Centar a ne PF.
DJJ je nedavno za Dallas potpisao tako da i njega otpisi, on sad vise igra 4/5 no 3/4.
Markieff je dosao u dio karijere kad nikome ne treba, pa ni vama, bez ako necete da se sa Jokicima svadjate jer od kako ga je on nabo tip se vise sastaviti ne moze.
JaMychal Green ce isto traziti neki vet minimum u contenderu i cekati da se neko povrijedi kako bi upao, nema vremena ni potrebe da se on za nesto drugo cima ako mene pitas.
Wenyen Gabriel ima potencijal da bude nesto zanimljivo, switch defanzivac na foru John Browna u Evropi ali je upitna ta njegova zelja da ode preko, pogotovo jer je bio blizu Lebrona i LAL pa sad misli da i on tu pripada.
James Johnson moze da sluzi da bije ove koji budu neposlusni od saigraca do navijaca protivnicke ekipe, al bojim se da su njegovi kosarkaski dani zavrseni.
Diakite je prosao dosta i usput napredovao ovih godina u g ligi, ali je on vise neki 5/4 igrac uprkos svemu. Presao je put od nesutera do tipa koji umije da pogodi kad je sam na manji volume, 26g ima ako misli da skorije zapocinje nesto mimo NBA sad je vrijeme.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...