Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

12 minutes ago, Kankkunen said:

Sačekuša ispred nekog restorana, grupica huligana ... kako, zašro :smiley13:

 

I to grupica maloletnih huligana, kivnih na Sveda jer im je oborio tiket. Bas jeza od price.

 

Elem, svakako bih ga zaobisao, sve i da je u prajmu.

Edited by fradler
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

glupo pitanje ali kako je ovo uspelo da se dogodi??


Neka potpuno ludacka prica. 
Bio je u nekom dobrom restoranu u Moskvi sa zenom, i posvadjao se sa nekom grupicom i oni ga otkinuli od batina tako da se probudio posle par dana u bolnici. Valjda su neki Ceceni, mafijasi, ali bilo je raznih prica. 
Secam se da sam bio sokiran kad sam procitao tu vest. Nije mi jasno da to moze da se desi zvezdi tog nivoa u gradu kao sto je Moskva, koju i pored svega sto se desava u Rusiji, ipak smatram za ozbiljnu metropolu. Najgore od svega je, sto koliko znam, prica nije imala nikakav epilog.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

edit: vidim tek sad upis sa prethodne stranice da je Frenki dogovorio sve sa Sarlotom. Ovo ispod sto sam pisao svakako vazi i za druge Nba bekove i za ulogu kod nas.

 

Sto se tice Frenkija, odnosno kako su popunjeni na bekovskim pozicijama El timovi:

 

-Real pun na bekovskim pozicijama.

-Olimpijakos deluje pun al izgleda da jure jos jednog plejmejkera.

-Monako pun.

-Barseloni fali jedan sg. S obzirom da su jurili Pantera mislim da ce pojuriti nekog skorera iz Nba ako se ukaze ili platiti obestecenje za nekog El skorera, pre nego dovesti Frenkija.

-Makabi pun.

-Partizan trazi plejmejkera.

-Fener deluje pun, a moguce je da ce traziti plejmejkera posto je bila info da ce raskinuti Kalatesa, kao i info da su se interesovali za Neta. Cak i da raskinu Kalatesa imaju jos 5 bekova.

-Efes pun.

-Armani pun. Moguce da ce traziti pleja ukoliko raskinu Pengosa, ali i bez njega imaju 5 bekova.

-Virtus pun.

-Panatinaikos pun.

-Asvel pun.

-Bajern pun.

-Zalgiris pun.

-Valensija puna.

-Baskonija puna.

-Albi fali bek ali oni su sirotinja za nas.

 

Dakle ukoliko ga Barsa bude htela onda nemamo sta da trazimo ali s obzirom da deluje da traze drugaciji profil beka, bukvalno smo ostali samo mi i Partizan i mozda Fener. S tim da u Partizanu i Feneru (i to samo ukoliko raskinu Kalatesa a to se jos uvek nije desilo) moze da igra pleja a jedino kod nas na sg, sto je po pisanju ljudi koji su ga pratili bi mu najvise lezalo u Evroligi.

 

Ovo treba uzeti u obzir i za ostale bekove iz Nba. Mozda je stvarno pametnije sacekati Septembar jer cemo biti u velikoj prednosti u odnosu na druge El timove da nudimo ozbilijniju ulogu, a u tom periodu ukoliko ih niko ne potpise iz Nba njima svima ce da opadne cena.

 

Evo naso vremena malo vise konacno danas, za nekih sat vremena cu detaljnije o Nba opcijama i svim dostupnim opcijama.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Walkup, Williams-Goss, Mckissic, Caanan i sada Shved?  La sta ce sa onim njihovim Grkom?

МекКисик игра на 3 са Папаниколауом, а споља ће имати ових осталих 4 играча које си навео + Ларенцакис, мада бих волео да доведу неког бољег од Шведа, што и очекујем.

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Walkup, Williams-Goss, Mckissic, Caanan i sada Shved?  La sta ce sa onim njihovim Grkom?

 

Mekisika oni vise guraju na 3 da deli minutazu sa Papanikolauom a na 2 je vise igrao Larentzakis.

 

Dakle Vokap, Goss, Kenan, Larentzakis i Lountzis (koji je igrao 20 utakmica po 6min i vidim da ima ulogu i u Grckoj reprezentaciji). Ok mozda ce da marginalizuju njega i da ubace Sveda kao 5. beka.

 

3 minutes ago, Miki28 said:

Ali dobro, Oly moze da prodje sa 5 igraca na te 2 pozicije ali su problem Shabazz, Teo, Yago, Nedovic i jos jedan👍

 

Nebuloza sta pisu ljudi. Nijedna jedina ekipa nece uci bez 5 bekova u sezonu, neki ih imaju i 6. Zapravo gotovo sve ekipe imaju vec sad 5 bekova izuzev nas, Partizana, Barselone i Albe gde svi jasno traze jos jednog i dovesce do pocetka sezone.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, StiviKivi said:

Meni je najbitnije da dovedemo neku klasičnu četvorkicu, i da tu ne promašimo. Da uložimo 80% preostalog planiranog novca u to. A na poziciji dva može i neki klinac. 

 

I ja sam ovog misljenja. Radije bih grunuo sve pare na kvalitetnu cetvorku iz Nba.

 

Sabaz, Teo, Yago

Nedovic, Hanga

Gedraitis, Lazarevic/Lazic

Pojacanje, Simonovic

Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Jedna cetvorka dobra defanzivno bi ovde resila dosta potencijalnih problema. Ako moze i sut u visokim procentima jos bolje ako moze da zida to je jos bolje, ali pre svega da je defanzivno dobra, cvrst na low postu i dobrog defanzivnog skoka.

 

Sabaz i Neda uz Lazica/Lazarevica na 3 da cuvaju primarne protivnicke bekove, pojacanje cetvorka dobar defanzivno i Tobi. To je 2 dobra defanzivca u petorci plus Tobi dobar za defanzivni skok. Ne znam kakva mu je odbrana niskom postu.

Druga petorka Teo, Hanga, Gedraitis, Simonovic, Bolomboj. 2ipo dobra defanzivca. 

 

Balans u obe petorke sa 2, 3 dobra defanzivca. Imas sut za 3 poena u obe petorke, imas dovoljan balans odbrane. imas defanzivni skok.

 

Ukoliko hocemo da pojacamo defanzivu i s nekim da igramo na kos manje, recimo sa Zalgirisom kako to obicno biva i koji namecu taj stil igre, onda odigras poslednju cetvrtinu sa Sabazom, Hangom, Lazarevicem, pojacanjem i Bolombojem. Defanzivni bedem petorka, a opet imas Sabaza da resava u napadu, imas da odigras akciju za Bolomboja za lob pas ili da proba poludistancu, nije ni Hanga operisan od postizanja koseva, a bilo bi pozeljno da ta cetvorka pojacanje moze i da zida da bi nam dalo punocu u igri.

 

Ukoliko bi se nadigravali napadacki s nekim a igrao je Dusko i tako solidan broj utakmica onda jasno Sabaz, Neda, Gedraitis, pojacanje, Tobi svi oni po 25-30min. Mada sumnjam da cemo ovako pocinjati utakmice iako bi to delovala kao najjaca petorka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, StiviKivi said:

Meni je najbitnije da dovedemo neku klasičnu četvorkicu, i da tu ne promašimo. Da uložimo 80% preostalog planiranog novca u to. A na poziciji dva može i neki klinac. 


Doveo bi ovog “klinca” za sve pare koje planiramo za četvorku i dvojku…

 

https://youtu.be/Drs6QE9Ae4s

Edited by Naša posla 2.1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...