Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Prvih šest kola u ABA - Grobari, Budućnost, Cedoli i gostovanje u Laktašima plus uvek neugodan FMP. Hoće da nas uhvate neuigrane na startu sezone.

 

#Štanamrade

#Vezaneruke
#Vezanenoge

#Opruga

  • Love 2
  • Ha-ha 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoki_dd said:

Pozdrav,pratim forum,nisam namjeravao da pišem ali morao sam ovo. Frank je kamenjar epskog ranga i kao takav je lošiji fit od Lazića koji je elitni defender a umije i da pogodi trojku u visokim procentima. Statistika Franka prošle sezone 36 posto iz igre,25 posto za tri,66 posto slobodna bacanja. Još je gore kad ga gledate uživo kako nabija loptu u obruč. Treba ga zaobići u jako širokom luku.

www.basketball-reference.com/players/n/ntilila01.html

Cuvao se za Zvezdu😉

4 minutes ago, NMX said:

Prvih šest kola u ABA - Grobari, Budućnost, Cedoli i gostovanje u Laktašima plus uvek neugodan FMP. Hoće da nas uhvate neuigrane na startu sezone.

 

#Štanamrade

#Vezaneruke
#Vezanenoge

#Opruga

U kojem kolu su Varvari i dje? Valjalo bi to otresti

4 minutes ago, Markoss said:

Nista od Lojda definitivno.  

Steta. Sad moramo po Frenkie😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Cuvao se za Zvezdu😉

U kojem kolu su Varvari i dje? Valjalo bi to otresti

Steta. Sad moramo po Frenkie😀

 

Ni Frenkija niko ne spominje vec 10ak dana, tako da nisam siguran da ce to imati pozitivan epilog. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Ni Frenkija niko ne spominje vec 10ak dana, tako da nisam siguran da ce to imati pozitivan epilog. 

Kad smatras da će biti narednih pojačanja?

Da li će se čekati septembar ili narednih nedelja?

Znam da imaš dobre info, pa da iskoristim da te pitam, ono što verujem zanima sve.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sokmeniki said:

Jel barem Lojd bio blizu i kako smo ga uopste mislili dovesti ako je pod ugovorom sa Monakom?

 

Hteli smo ga, imao je izlaz iz ugovora, ali Sasa racuna na njega ozbiljno, ponudice mu novi ugovor, njemu lepo tamo, tako da nema nista od toga.

 

Pominje se onaj Hommes na PF, ali mislim da ce tu da se gadja jace ime. 

 

Bili su razgovori s Frenkijem, zelja je svakako i dalje, ali je trazio too much money. To je info od pre 10ak dana, u medjuvremenu, niko nista nije rekao. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Frenkija nema ni Lojda to su Duskova dva najbolja momka. Salu na stranu, nisam siguran da cemo moci da damo preko milion za poziciju dva. Na 4 cemo morati da se ispruzimo bas 

Edited by suptil
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2023 at 3:44 PM, suptil said:

Nema Frenkija nema ni Lojda to su Duskova dva najbolja momka. Salu na stranu, nisam siguran da cemo moci da damo preko milion za poziciju dva. Na 4 cemo morati da se ispruzimo bas 

Nema Lojda, al ima Frenkija, bice srecan nas Uini delija.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, suptil said:

Nema Frenkija nema ni Lojda to su Duskova dva najbolja momka. Salu na stranu, nisam siguran da cemo moci da damo preko milion za poziciju dva. Na 4 cemo morati da se ispruzimo bas 

 

ako je do lloyda, stvarno moze dotson iza nedovica; ima blizu njegov skillset, bio bi srecan sto ima priliku da cepa u evroligasu, moze i na sg i na sf.

 

pismen igrac, ima vrlo dobar sut i solidnu defanzivu, kontam da je jeftiniji od dobrica a kamo lloyda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

Svi ti stranci koji se dovode u vezu sa nama duže od par dana, nikad ne potpišu. Ne znam je li bilo izuzetaka, mislim da nije. Dakle, nekih 5,6 dana je gornja granica.

Pa svi koji su dosli su dosli a da se ovde nisu ni spomenuli.

 

Dobro Shabazzz on se spominje od prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Wake in Fright said:

Dotson bi bio bolje pojačanje i od Frenkija. Bolji šuter i napadač, a fizički je skroz dobar za Evropu i poziciju beka-krila. On je imao jednu sezonu u Niksima kakvu Frenki nije imao u karijeri.

 

Dotson bi bio jeftinije i (verovatno) sigurnije pojačanje

 

Kod Nilikine mi je najveća briga da će da se ponovi Niks scenario, pošto je po meni i ovde i u NY dosta sličan mentalitet navijača u smislu pritiska i očekivanja sa kojima on tamo nije mogao da se nosi + kada se doda na to i same utakmice i atmosfera na njima to je i dosta jači pritisak. E sada stariji je dosta od tada ali opet mi je to najveći upitnik kod njega nego ti neki procenti šuta ovih stručnjaka sa Basketball reference. 

 

 

Što se Dotsona tiče kod njega je uvek bio taj utisak među navijačima kao jbt što mu ne daju više minuta i u Niksima i posle u Klivlendu,ti timovi su bili u tragičnom stanju kada je igrao kod njih pa se uvek provlačila ta priča kako eto oni ne mogu da prepoznaju taj njegov talenat. 

 

Njemu je najviše karijera nazadovala zbog optužbe za silovanje kada je i izbačen sa još par igrača sa koledža, posle je ta optužba bila odbačena zbog zastarevanja ili nedostatka dokaza. Posle toga je i u NBA došao kao na neka sporedna vrata i nije uspeo da se zadrži tamo. 

 

Ne znam ni što je Čović zapeo za ove igrače koje voli uini kad ovaj i ovako ne plaća kartu, mogao bi da dovede Topina i Haliburtona pa da zatvara radnju. 

 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam neki osjecaj da se bek nece ni dovoditi vec samo 4 i da ce sastav ovako izgledati

1: Shabazz, Yago

1/2: Teo

2: Neda

2/3: Hanga, Lazic 

3: Giedraitis

3/4: Davidovac, (Lazarevic)

4: Pojacanje

4/5: Simonovic

5: Tobey, Bolomboy, Mitrovic

Link to comment
Share on other sites

Mene su sa ovim prelaznim rokom do sada toliko umirili i dali na optimizmu da sam sad baš lagan. Čak i ovo čekanje mi ne predstavlja problem. Sad ne treba žuriti u izboru SG i PF. Na miru samo polako i strpljivo odabrati. Što duže čekamo verujem da ćemo najbolje da izaberemo. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...