Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, Čvarkov said:

Na odmoru sam, nemam vremena preko dana da udjem na forum. Kad udjem uveče, a tema nije vruća i nema 20+ novih strana, baš se smorim. Razočarali ste me. :classic_dry:

 

Snage su trenutno koncentrisane na temi Kosarkaska reprezentacija Srbije

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čvarkov said:

Na odmoru sam, nemam vremena preko dana da udjem na forum. Kad udjem uveče, a tema nije vruća i nema 20+ novih strana, baš se smorim. Razočarali ste me. :classic_dry:

trenutno je tema Jokic i niko vise, jedino da Jokic nece vise  da se bakce po Amerikama i hoce u rodni Sombor, onda bi se potpalila nasa i komsijska tema. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Snage su trenutno koncentrisane na temi Kosarkaska reprezentacija Srbije

 

1 minute ago, Redstar0356 said:

trenutno je tema Jokic i niko vise, jedino da Jokic nece vise  da se bakce po Amerikama i hoce u rodni Sombor, onda bi se potpalila nasa i komsijska tema. 

 

Moram priznati da retko kad ulazim na tu temu kada nisu prvenstva u toku. Ajde kad se ispucate, vratite se na sveti topik. :high_five:

Link to comment
Share on other sites




jedino da Jokic nece vise  da se bakce po Amerikama i hoce u rodni Sombor, onda bi se potpalila nasa i komsijska tema. 


Ako je za nekog NBA igrača sigurno da nikada neće zaigrati u Euroligi...
c8a9fc522ad12800662ff4930cad5dd6.jpg

Nakon Denvera samo jedan klub : Konjički klub "Vojvodjanin".
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, srlepajce said:

 

 

Ljudi već imaju Jamesa, Kembu, Loyda i Okoba + francusku boraniju na kraju klupe.

 

Ako Frenkija privlači da igra u takvoj gužvi onda očigledno i nema neke ambicije u košarci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Ljudi već imaju Jamesa, Kembu, Loyda i Okoba + francusku boraniju na kraju klupe.

 

Ako Frenkija privlači da igra u takvoj gužvi onda očigledno i nema neke ambicije u košarci.

Pise da su ga imali u opticaju pre nego sto su potpisali Kembu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Ako je Shkemic u losem stanju, vise bi im znacio Frenki, nece Kembi niko da se sklanja jer je zvucno ime. 

 

ajde bregrobare, makni se 😐 frka ti je od frenkija, džaba ste puntera potpisivali za tovar blaga ako dođe

  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Шта ако се Франк Нтиликина врати у Европу? Слободан играч после шест сезона у НБА, још не знамо да ли је то план Француза. Али европски тимови су на месту. Пре потписивања Кембе Вокера у Монаку, клуб би размишљао о регрутовању Нтиликине, према Марку Стајну. А врата других тимова су му свакако увек отворена. Без уговора у овом тренутку, нема гаранције да ће осми избор драфта 2017. бити део НБА листе на почетку школске године. Скоро половина франшиза је већ потписала 15 или више играча. Места је све мање и могуће је да „ француски принц “ неће успети.

https://www.basketsession.com/NBA/frank-ntilikina-nba-europe-free-agency-676331/

I Francuzi pisu da je moguce da dodje u Evropu 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,pratim forum,nisam namjeravao da pišem ali morao sam ovo. Frank je kamenjar epskog ranga i kao takav je lošiji fit od Lazića koji je elitni defender a umije i da pogodi trojku u visokim procentima. Statistika Franka prošle sezone 36 posto iz igre,25 posto za tri,66 posto slobodna bacanja. Još je gore kad ga gledate uživo kako nabija loptu u obruč. Treba ga zaobići u jako širokom luku.

www.basketball-reference.com/players/n/ntilila01.html

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Placebo Lone star said:

 

Jutros na miru pogledah Brazilca,mogu vam reci da mi se bas svidja samo ne znam kako ce da brani hibridne plejeve kojih je dosta u EL koju su izmedju 194 - 197 cm.

 

Neće se sretati sa njima.

Braniće ih Teo. On je 196.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 17
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ispričavam se što nekome rušim sneška,ali to je surova istina. Uz njegove izrazite kvalitete u defanzivi,atlecitizam i solidan ball handling sve prospe u napadu. to je razlog zašto za njega u NBA nema mjesta ni pod razno. Ako ga uzmete morate mu zabraniti šut sa distance,a to mu se ne bi svidjelo,u protivnom pokidao bi živce i treneru i suigračima,o navijačima da ne govorim.Njegovi promašaji su teški,nažalost baš je teški kamenjar. Da nije ne bi ga ni spominjali, bio bi  kompletan i opak igrač i otimali bi se za njega u NBA. Zvezdi treba bek u oba smjera,dosta više da pola tima morate skrivati u odbrani ili je igrač manje u napadu jer nemaju šut ili ne umiju spustiti loptu na parket.

 

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

On 7/25/2023 at 2:25 PM, zoki_dd said:

Ispričavam se što nekome rušim sneška,ali to je surova istina. Uz njegove izrazite kvalitete u defanzivi,atlecitizam i solidan ball handling sve prospe u napadu. to je razlog zašto za njega u NBA nema mjesta ni pod razno. Ako ga uzmete morate mu zabraniti šut sa distance,a to mu se ne bi svidjelo,u protivnom pokidao bi živce i treneru i suigračima,o navijačima da ne govorim.Njegovi promašaji su teški,nažalost baš je teški kamenjar. Da nije ne bi ga ni spominjali, bio bi  kompletan i opak igrač i otimali bi se za njega u NBA. Zvezdi treba bek u oba smjera,dosta više da pola tima morate skrivati u odbrani ili je igrač manje u napadu jer nemaju šut ili ne umiju spustiti loptu na parket.

 

Ciji si ti navijac?

Link to comment
Share on other sites

Čemu to pitanje,čiji sam navijač. Pa zar i Ivanović ne radi reset u smjeru o kojem pričam. Igrači uloge su potrebni ali ne može ih biti sedam osam u timu. I prošle godine sam ludio na potpis pitbula, njegova odbrana je toliko tragikomična da ga je boljelo gledati. Nakon dva dodavanja protivnika on ostaje sam. Govorim o igri u bivšim klubovima. Nisam stručnjak ali kad je nešto toliko očito nije mi jasno kako struka može napraviti takav previd. Ti igrači koštaju i jedu budžet, treba mudrije birati. Eto to je moje mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...