Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ne znam koliko je i da li je ovaj pouzdan, zna li ko nešto o ovom Italijanu( ako je Italijan)? Vidim da je 2 godine na twiteru, da je neke stvari pogodio i da ima dosta pratioca. Ne znam zašto bi neko u ovom trenutku pisao ovako nešto kad se zna da su oba igrača dogovorena. 😅

Screenshot-20230720-163246-com-huawei-br

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Lazica, on je zaduzio ugovore dokle god zeli. Bukvalno ce nam biti jedna od retkih legendi koje mozemo da imamo.  On iz sezona 13-4-5-6-7 je nesto sto ce teesko ko moci da dostigne na defanzivnom nivou. A opet je u napadu uvek bio pretnja za 3.  

 

Secamo se svi unezverenih pogleda najboljih el skorera kad vide da Branko ulazi

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

To je moje misljenje, a svako nek radi ono sto zeli.

Da ne idemo previse u off, svakom bih preporucio manje netflixa, Tik Toka i xxx, a vise vezbanja, sporta i citanja. 

 

 

Malopre u kancelariji pricaju o serijama, filmovima, ja zapeo u proslom veku, ni domace ni strano nisam odgledao niti zelim. I ovaj forum pa oduzima previse vremena. I ponavljam ne treba zaliti novac ko ke u kogucnosti da uzivo gleda.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

To je moje misljenje, a svako nek radi ono sto zeli.

Da ne idemo previse u off, svakom bih preporucio manje netflixa, Tik Toka i xxx, a vise vezbanja, sporta i citanja. 

 

 

Za sve se moze naci vremena, filmovi su vrsta umesnosti, poput knjiga. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

https://youtu.be/CmfRMOoRJLc

 

Ovde nema šta da se ne voli…

 

Čak i defanzivno školuje Veb-a niskom postu…

Dobar je Homs, al smo se mi razmazili, daj ove što traže milionske ugovore da se rasproda Arena ...

Isto je bilo pre par sezona kad se pominjao Darius Tompson ... ma bježi :classic_smile:

Edited by Kankkunen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Pa sto onda dajemo 1.9m za Sabaza kada pre Armanija i G lige covek nije igrao kosarku 2 ipo sezone?

 

Zato sto je trenutno zdrav, prosao sve testove i nema povrede trenutno, to se gleda. Zato sto je davao 15ppg u El na 12 meceva sa odlicnim procentima, zato vredi toliko. Da se gledao istorijat povreda ne bi ga trebali ni 1.2 miliona platiti, koliko je dobio ponudu od nas proslog leta, a sad dolazi sa sezonom kosarke iza sebe i zato vredi vise. Nedovic je odigrao 90% utakmica u Panati u sezoni pre Zvezde. Nije bas da je lomio kicmu ranije da ne preterujemo. Evo i u Zvezdi je odigrao oko 90% utakmica. Znaci propustanja Nedovica da ne odigra pola sezone su proslost osim ako daleko bilo ne bude imao neku vecu povredu opet.

Slazem se za testove i sve, i da ti ne deluje da te random hejtujem, sa vecinom napisanog i pre i sad se slazem u vezi njega. 

Samo nije isto kada izadjes iz povrede pa prodjes testove i kada kao u slucaju Jovics ili Higinsa imas hronicnu povredu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se pravi paralela sa FK i učešćem u LŠ, pa kao neće se stići na utakmice. Sve i da se svaki put poklopi termin to su samo 3 utakmice.

 

Naravno ako pričamo o finansijskom momentu to je druga stvar, ali izgovor "ja bih kupio, ali zbog fudbala možda neću stići na utakmice EL" su glupe.

 

Meni je cena od 200e za sezonsku skroz realna, čak i niska, ako uzmemo u obzir broj utakmica koje možeš pogledati, naročito za ljude koji žive u BG. Ja planiram da uzimam sezonsku svakako iako meni sa putovanjem iz ZR taj dan em košta, em oduzme bar 6-7 sati, ali mislim da je momenat jako bitan da se klubu pruži maksimalna podrška.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvalimo se da nas ima 200 meleona ne mozemo da ispratimo basket i fucu a imamo za sada vrlo dobre sastave, a znam mnogo ljudi van bg koji zive za nase tekme, ocigledno u bg nema dovoljno pravih zvezdasa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije ni momentum trenutno. Letargični smo jer nam je sve ovo strano. Nismo navikli na dobar prelazni rok. Svi čekamo da se nešto loše desi ( kao po običaju kako je to sa nama uvek išlo). Kad se dovede SG i PF i veći deo populacije vidi u kom pravcu bi trebalo sve ovo da ide uz neki dobar marketing u avgustu navijači će kupovati sezonske i to veliki broj. Ovo da je prodaja u septembru je takođe lepo osmišljeno. Jer je teško da od jednom se kupe i za FK i KK sezonske pa je ostavljen prostor da se finansijski stabilizujemo a takođe do septembra su godišnji odmori pa ne bi prodaja išla onako kako se očekuje. Verujem da ćemo imati minimum 10 000 prodatih sezonskih i sa tim brojem bih bio zadovoljan. A svakako će Arena biti svake utakmice dupke puna. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mille plateaux said:


Kod mene je apsolutni opozit. Pionir dozivljavam kao “nas”, samo se tu osecam kao na domacem parketu, a to sto me vrucina i vlaga pokidaju, pa pokida me neretko i ovamo i onamo, od BG-a do NY-a. Isto vazi i za mesto na kome stojim, grcenje i mucenje. Jbg, sustina mi je da igramo tamo gde znamo da cemo ispuniti halu, gde je pritisak na protivniku snazniji i gde su nam samim tim procenti za eventualnu pobedu veci i konkretniji. 
Da sam siguran da kao KKP mozemo da ocekujemo veci broj sezonskih, pa bih mozda drukcije mislio.

Ovako, Arena mi je kurac i nosi neku cudnu emociju, maltene pa nametnutu. U Pioniru sam kao gajbi, a parking cesto ne nadjem ni ispred stana, pa ne moram ni tamo. 

Prosle sezone smo imali oko 5 vezanih poraza kuci i isto toliko vezanih pobeda na strani. 

Derbi smo dobili u Areni a izgubili u Pioniru, nije to Aba i cuvena atmosfera linca. 

Arena pre Pionira u svako doba, parking komfor i svez vazduh, numerisana mesta..

Smorio je taj mit kako se protivnicima tresu gace u Pioniru, a nije tako.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor_ said:

Slazem se za testove i sve, i da ti ne deluje da te random hejtujem, sa vecinom napisanog i pre i sad se slazem u vezi njega. 

Samo nije isto kada izadjes iz povrede pa prodjes testove i kada kao u slucaju Jovics ili Higinsa imas hronicnu povredu. 

 

Apsolutno.

 

Zato i Jovic i Higins proporcionalno znacajno manje vrede sad nego pre 2-3 god dok Neda drzi tu svoju neku cenu 5 godina unazad jer nema hronicni problem ledja na primer vec jednostavno ima neku manju rendom povredu tokom sezone tipa istego misic ili tako nesto.

 

I da Nedovic propusti svojih 5-6-7 tekmi u El koliko je propustao zadnje dve sezone ti nije toliko strasno, narocito jer cemo sada biti od starta mnogo bolje pokriveniji na bekovskim pozicijama nego proslo leto ili bekovska linija Panatinaikosa od pre dve sezone, mnogo vaznije je da Sabaz ne propusti vise od utakmica od toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Nije ni momentum trenutno. Letargični smo jer nam je sve ovo strano. Nismo navikli na dobar prelazni rok. Svi čekamo da se nešto loše desi ( kao po običaju kako je to sa nama uvek išlo). Kad se dovede SG i PF i veći deo populacije vidi u kom pravcu bi trebalo sve ovo da ide uz neki dobar marketing u avgustu navijači će kupovati sezonske i to veliki broj. Ovo da je prodaja u septembru je takođe lepo osmišljeno. Jer je teško da od jednom se kupe i za FK i KK sezonske pa je ostavljen prostor da se finansijski stabilizujemo a takođe do septembra su godišnji odmori pa ne bi prodaja išla onako kako se očekuje. Verujem da ćemo imati minimum 10 000 prodatih sezonskih i sa tim brojem bih bio zadovoljan. A svakako će Arena biti svake utakmice dupke puna. 

10k sezonskih ne bi prodali, pa sve da nam dodju Lebron, Durent i Kari. Da bi se prodalo priblizno toliko morao bi da nas zadesi komšija scenario. Dakle da ne igramo Evroligu godinama i da budemo željni te Evrolige i jos odmah 1. sezona ogroman budzet i skupa pojačanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

200€ za nivo 400 je previse i katastrofa u najavi. 

Svakako da treba kupiti sezonsku (nevezano za kvalitet tima) svako ko moze, nebitno da li ide na sve ili samo na par. Ali treba biti i realan.

Edited by NikolaTest
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juliet said:

10k sezonskih ne bi prodali, pa sve da nam dodju Lebron, Durent i Kari. Da bi se prodalo priblizno toliko morao bi da nas zadesi komšija scenario. Dakle da ne igramo Evroligu godinama i da budemo željni te Evrolige i jos odmah 1. sezona ogroman budzet i skupa pojačanja.

Verujem da ove godine možemo jer nas je zadesio scenario da prvi put u EL karijeri ćemo imati konkurentan tim. Zato verujem da možemo. I mi smo željni dobrih rezultata na EL sceni. 

P. S. Cene sezonskih će biti pristupačane i ići će se više na što veći broj nego li na manji broj a više para. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...