Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Princeton said:

 

Kampaco, Vildoza, Nedovic, Ivanovic, Pefi.

Trenutno samo Teo i Nedovic - Meni ovdje fale jos dva igraca.

 

Pa ovo je bilo prenatrpavanje, Campazzo je doveden jer je Vucic zeleo F4, ne zato sto je potreban.

 

Poslednja sezona kod Radonjica: Wolters, Ivanovic, Markovic, Hollins. - 4 igraca, sasvim dovoljno. Teo kao zamena za Ivanovica, novi PG kao zamena za Vildozu i Hanga kao zamena za Markovica.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

 

Pa ovo je bilo prenatrpavanje, Campazzo je doveden jer je Vucic zeleo F4, ne zato sto je potreban.

 

Poslednja sezona kod Radonjica: Wolters, Ivanovic, Markovic, Hollins. - 4 igraca, sasvim dovoljno. Teo kao zamena za Ivanovica, novi PG kao zamena za Vildozu i Hanga kao zamena za Markovica.

Dovoljno za sta tacno? Borbu za 8. mesto koja se izjalovi u januaru?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

1.Kampaco? ( Neko poput Exuma ) 

1/2 Teo, Lo ( Kombo mačka u džaku )

Nedović

2/3 Hanga 

3. Kalina? ( Klajburn, Dek) , Lazić 

3/4 Deda

4. Mirotić 

5. Bolombaj (Miki ), Simonović, Luka

 

Kako deliš minutažu kada su svi zdravi i spremni?

 

 

 

P.S. Ja kada naletim na depth chart sa međupozicijama:

 

14608107_1180665285312703_1558693314_n.j

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Profesor said:

 

Dovoljno je da imamo 12 na primer, bez Lazarevica.

Mislio sam na 15 igraca koji svi imaju platu od milion i po. Ne mozemo ni 15, ni 12, ni 5.

 

Koliko znam, svi do sada koji su dovodeni imaju manje vise razumne plate, puci ce par bombi i toeto.

 

A da sad krene sezona, ovaj tim bi mogao da igra korektno.

 

Sad smo videli Partizan od prosle sezone, nalozili nas sa Kampacom i Vildozom i sad bi i mi da budemo Partizan i sad smo prepaljeni i nerealni.

 

Za Zvezdu su realnost stariji igraci koji vise ne trebaju Realu i otpaci iz NBA-a tj. vise G lige. Mozda nas usere sa jednim ili dva igraca koji nisu takvi, kao sto je Kalina dosao ili Faku i toeto.

 

Trenutno imamo Kampaca(?), Teodosica, Nedovica, Hangu, Davidovca i Simonovica, sve legitimne EL igrace. Plus Lazarevica, Lazica i Mitrovica koji su isto EL igraci samo donji dom. Tu je mali Topic, tu je i Ilic za neke ABA akcije. To je popunjen roster, cekaju se neke tri bombe i bombice i toeto.

 

Prosle godine smo imali Ivanovica, Markovica, Holanda, Bentila, Raduljicu, Kuzmica... sve najobicnije EK igrace plus ove na koje se i sada kuka - Lazarevica, Ilica, Mitrovica i Lazica, plus Dobrica i Martina koji su prosek.

 

Ne znam sta se stvarno ocekuje, da postanemo Barselona i Real? Jos tri dobra pojacanja i to ce biti drasticno jaci tim u odnosu na proslu godinu. Plus sad krecemo od pocetka sa Duskom, on vodi pripreme i ne dolazi na skor 1-6 u EL ili koliki je vec bio.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, goldberg said:

Poslednja sezona kod Radonjica: Wolters, Ivanovic, Markovic, Hollins. - 4 igraca, sasvim dovoljno. Teo kao zamena za Ivanovica, novi PG kao zamena za Vildozu i Hanga kao zamena za Markovica.

Ognjena Dobrića si zaboravio. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste Real uzeo EL sa veterancinama, ali ti veterani su tokom sezone igrali lose do ocajno, ako su uopste igrali. Drugi igraci su vukli uz Tavaresa, da bi omogucilu onaj Ljuljov boc.

Ko ce kod nas da vuce, pojma nemam.

Bukvalno fali 4-5 legit startera da bi ovo licilo na nesto.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Guru said:

 

Kako deliš minutažu kada su svi zdravi i spremni?

 

 

 

P.S. Ja kada naletim na depth chart sa međupozicijama:

 

14608107_1180665285312703_1558693314_n.j

 

 

U zagradi su alternative u slučaju da prva opcija ne prođe , Bold je ono što je već potpisano, tako da ima minuta za sve.

Na mesto Mirotića iskreno ne znam koga ako ne dođe.

Znači , ako ode Faku onda bih po NBA / G ligi tražio nekog Exuma ili Lorenca

Kao bekap plej Lo ako ne dođe onda ista priča, neko nov , neki pokušaj kao sa Adamsom , možda lik iz Ulma , ne znam kakav je.

Na tri razbiti kasu za Kalinu , Deka tako nekog.

Kampaco, Lo

Teo, Nedović, Hanga

Kalina Lazić

Mirotić Deda

Bolombaj, Simon , Luka

 

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Jeste Real uzeo EL sa veterancinama, ali ti veterani su tokom sezone igrali lose do ocajno, ako su uopste igrali. Drugi igraci su vukli uz Tavaresa, da bi omogucilu onaj Ljuljov boc.

Ko ce kod nas da vuce, pojma nemam.

Bukvalno fali 4-5 legit startera da bi ovo licilo na nesto.

Jel gotov prelazni rok?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...