Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Webad said:

3.5 miliona za mirotica... Zar nije bolje za te pare dovesti 3 legit el igraca? Mislim sve stoji da je decko majstor ove igre... Ali da li nama vredi dati toliki kes...

Kada nemas pare onda ne vredi, kada imas mnogo para onda je sve jedno 🤣

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

Davidovac 3/4

Na 4 Sikma i Petrusev

Na 5 Simonovic i Mitrovic + Ilic kao 4/5

 

Ovo je premekano za današnju košarku, pogotovo kad se uzme u obzir da spolja imate i mekanog Nedovića. Ne vidim poentu Simonovića kad je Petrušev već tu, pre bih bacila sve karte na njega da će biti još bolji u ovoj sezoni. O Davidovcu ne bih trošila reči, da sam drži faktički dve pozicije...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Ne znam samo kako smo zasrali s njima? Zasracemo ako pogresimo kod prvih opcija i vodecih igraca. Ova dvojica ce biti tek negde druga petorka.

 

Pa pročitaj šta sam napisao. 

 

Ako imamo 3,5 mil za Mirotića onda možemo priuštiti takve ugovore za granične bek ap igrače. Ali ako pak nismo pijani milioneri, preplaćivanje domaće osnove vodi kad nekom novom Bentilu i Hollandu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo je premekano za današnju košarku, pogotovo kad se uzme u obzir da spolja imate i mekanog Nedovića. Ne vidim poentu Simonovića kad je Petrušev već tu, pre bih bacila sve karte na njega da će biti još bolji u ovoj sezoni. O Davidovcu ne bih trošila reči, da sam drži faktički dve pozicije...

 

 

Davidovac bi bio 5/4, ne bi bio jedino resenje na ove dve pozicije.

 

Ako je mekanost problem, onda Nnoko umesto Simonovica i pakuj.

 

1 minute ago, bosMan_jr said:

Da preformulisem pitanje

 

Koga bi ti, a da ne budemo ubedljivo poslednji u EL?

 

Ako tim cija je prva petorka bila Wolters, Hollins, Davidovac, Kalinic i Mitrovic nije bio poslednji, pa nece biti ni petorka koju bi cinili Lo, Nedovic, Davidovac, Sikma i Nnoko.

 

A DIrigent neka malo radi na treninzima sa onim sto ima, najlakse dovesti Mirotu, Kalinu i Facunda i onda kao kakav mag, trenercina, herojski izborio 17 pobeda i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Pa valjda jer je u svojoj zemlji, dobio dete skoro, porodica, drustvo, poznato sve itd.

Kao i dosta drugih igrac.

Mozda je jwdan od razloga jer je Dusko hteo da on ihra kod njega.

Ali ja mislim da je glavni razlog da visinom svoje plate nervira navijace koji imaju svoju skalu placanja igraca i ne mere drugaciji biti.

Mada ce biti interesantno kad se budu tokom sezone na svakoj utakmici preracunavali doprinos shodno plati, ono igraio 14 minuta trebao je dati 32 kosa i imati 16 skokova.


To je trenutna situacija ali igrao je on košarku i pre deteta. Valjda je imao želju da se oproba u nekom stranom EL klubu? Duško je možda tražio da ostane, možda, možda, nagadjamo, možda je Čović tražio da ostane a Dusko se složio jer je on trenutno u top25 centara u EL, možda.
Mene njegova plata ne zanima, kako se nijedan EL nije barem zajebao pa da ga proba 2-3 godine,da i one iskoriste tu košarkašku inteligenciju, to je pravo pitanje? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, goldberg said:

 

Davidovac 3/4

Na 4 Sikma i Petrusev

Na 5 Simonovic i Mitrovic + Ilic kao 4/5


Ovo je EK nivo i to samo ako Petrušev i Simonović odigraju iznad očekivanja.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ovde bi Lesor bez po muke imao 25+15

 

Pa jel imao 25+15 kada je igrao protiv Kuzmica, Mitrovica i Davidovca?

 

@K.Dot Ne, EC nivo su Jagodic Kuridza, White, O'Brien, Alibegovic, Matkovic. Ovde pricamo o Sikmi, Petrusevu i Simonovicu koji su mnogo bolji igraci od svih pomenutih.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goldberg said:

 

Davidovac bi bio 5/4, ne bi bio jedino resenje na ove dve pozicije.

 

Ako je mekanost problem, onda Nnoko umesto Simonovica i pakuj.

 

 

Ako tim cija je prva petorka bila Wolters, Hollins, Davidovac, Kalinic i Mitrovic nije bio poslednji, pa nece biti ni petorka koju bi cinili Lo, Nedovic, Davidovac, Sikma i Nnoko.

 

A DIrigent neka malo radi na treninzima sa onim sto ima, najlakse dovesti Mirotu, Kalinu i Facunda i onda kao kakav mag, trenercina, herojski izborio 17 pobeda i tome slicno.

Da li se ti salis sa mnom iskreno mi reci?

 

2023/2024 godine da ti petorka u EL bude Lo, Nedovic, Davidovac, Sikma i Noko?

 

Davidovac nije krilo odavno, Noko ne igra EL odavno ne znam ni gde je, Sikma ima 34 godine i nije vise sta je bio (a i to sta je bio je bilo u Albi mocnoj a ne Realu), Lo ima jednu EL sezonu kao starter odnosno sa minutima startera (takodje u mocnoj Albi - poslednjeplasiranom timu EL)

 

ja znam da ti iskonski mrzis Zvezdu i Partizan, ali onda je najbolje da se ne ukljucujes u razgovor jer ne mozes da budes objektivan.

 

Ja ne kazem kao neki da petorka treba da bude Kampaco Nedovic Kalinic Mirotic Dejvis, ali ovo tvoje je jednako smesno kao i ova petorka koju sam naveo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Webad said:

3.5 miliona za mirotica... Zar nije bolje za te pare dovesti 3 legit el igraca? Mislim sve stoji da je decko majstor ove igre... Ali da li nama vredi dati toliki kes...

 

Zdrava logika bi rekla da si potpuno u pravu ali posto klub ocigledno ne razmislja na taj nacin, vise je dokaza za to od ljudi koji su bliski klubu: tipa da nismo hteli da platimo Dejvisa milion sta onda preostaje? ti najskuplji igraci ili polovnjaci kao i prosle godine? svi bi naravno voleli da su ti najskuplji iako smo svesni da to bas i nije normalno.

Ja cak nisam ni ubedjen da para ima bas koliko se prica ali i to cemo vrlo brzo saznati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Webad said:

3.5 miliona za mirotica... Zar nije bolje za te pare dovesti 3 legit el igraca? Mislim sve stoji da je decko majstor ove igre... Ali da li nama vredi dati toliki kes...

Pa nije bolje. Legit EL igrač od 1m su ti sad Davidovac i Dobrić. 😅

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@goldberg ako već pričaš o Albi, ja bih najradije uzeo Olindea, pogotovo ako dovedemo ozbiljne nosioce na 1 i 4/5. Kod Sikme i Loa ne vidim potencijal da pređu na viši nivo i budu glavni igrači ekipe koja pretenduje na ozbiljan rezultat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Једино ако постоји опција да се откупи Еванс, у случају да нам Факу иде.

 

Je l' se oporavio on od povrede?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manu said:

@goldberg ako već pričaš o Albi, ja bih najradije uzeo Olindea, pogotovo ako dovedemo ozbiljne nosioce na 1 i 4/5. Kod Sikme i Loa ne vidim potencijal da pređu na viši nivo i budu glavni igrači ekipe koja pretenduje na ozbiljan rezultat.

Olinde je valjda sad FA i pokusava da se domogne NBA, bio je na kampu da se pokaze GSW,OKC i Portlandu, trebalo je da igra za Phx u Letnjoj ligi ali ga sad ne vidim u sastavu. 

Ako bi tu izvisio za potpis i mesto u timu onda bi sigurno bio dostupan i za Evropu.

 

Ne znam da li Dusko gleda u pravcu Hommes-a koji je zavrsio sa Baskonijom, verujem da i on moze posluziti u sastavu CZV. Pokazao se kao dobar spot*up suter za 3.

 

Da li mislite da je ovo moguce na poziciji 1 i 2

 

1:Kampaco/Pangos, Teo, Topic

2:Nedovic, Hilliard/Wolters

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, spajk32 said:

1:Kampaco/Pangos, Teo, Topic

2:Nedovic, Hilliard/Wolters

 

1 hour ago, goldberg said:

 

Davidovac 3/4

Na 4 Sikma i Petrusev

Na 5 Simonovic i Mitrovic + Ilic kao 4/5

 

Pa da plešemo. Bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...