Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, John Terry said:

sto ne dovedemo onog Pavicevica iz FMP-a? 

Zanimljivo. I ja sam uvek za to, ali zamisli sta bi se desilo da na primer danas u 16h ozvanicimo Pavicevica.

Iskreno mi napisi kako bi se ovde na forumu docekao taj potpis.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zanimljivo. I ja sam uvek za to, ali zamisli sta bi se desilo da na primer danas u 16h ozvanicimo Pavicevica.

Iskreno mi napisi kako bi se ovde na forumu docekao taj potpis.

 

Pa bolje mi je on za treceg centra nego Kuzmic ili Raduljica, zar ne? Ovaj bi makar bio napaljen da igra.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Ali zasto ne probati sa dovodjenjem nekih novih domacih talenata? Ako vec hocemo da imamo neizvestan doprinos treceg centra, sto ne dovedemo onog Pavicevica iz FMP-a? Kakva je korist od Raduljice zvanog mogu dva minuta jednom u mesec dana ili Kuzmica zvanog "saobracajka mi rastimovala hand to eye coordination"?

 

Kojih domaćih talenata? Naveo si Pavićevića koji u FMP-u igra 10mpg jer je potpuno neartikulisan u odbrani i mašina za pravljenje faulova, a sa bacanja ima 51% u sezoni, Kuzmić je i u ovom stanju značajno kvalitetniji i korisniji igrač od njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zanimljivo. I ja sam uvek za to, ali zamisli sta bi se desilo da na primer danas u 16h ozvanicimo Pavicevica.

Iskreno mi napisi kako bi se ovde na forumu docekao taj potpis.

Ma jeste sad bi cupali kosu da neko mladji dodje na mesto Raduljice ili Kuzmica

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da dodje domaci, vazno je da bude talenat. Voli publika da vidi kako mladi igrac raste, i greske se lakse istrpe.

Problem je sto je generalno malo talenata u Evropi, recikliraju se isti igraci zadnjih desetak godina samo su sada cene naduvane.

 Upitan je njihov majndset, fokus i radna etika, to je generalno problem novih generacija nevezano samo za kosarku. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bi Misko pristao da nam ustupi Djuricica da bude neki 5 igrac na rotaciji 2/3. Mozda ne bi, ali takve neke stvari, takvi dilovi, mogu nesto da donesu. Mi podgrevamo igrace koje niko nece. Evo danas Lazic, Lazarevic, Dobric, Kuzmic da ostanu bez angazmana kod nas, ne bi imali gde. Uzela bi ih Igokea na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ja bih doveo malog Zvonimira Ivešića iz SC Derby. Mlad jako talentovan centar pred kojim je dobra karijera. 

Ako bi ga nekako privolili objeručke sam za to. Mislim da taj momak ima velike šanse da bude jednog dana dobar igrač čak i europskim okvirima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Ako bi ga nekako privolili objeručke sam za to. Mislim da taj momak ima velike šanse da bude jednog dana dobar igrač čak i europskim okvirima. 

 

Нема силе, испоставило би се да је рођак Готовини, Маркачу, Праљку, или тако некоме.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Нема силе, испоставило би се да је рођак Готовини, Маркачу, Праљку, или тако некоме.

Ja sam mislio da smo prevazisli to  odavno

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Bezveze je sto se brisu @fedor-ovi upisi, covek je napisao najlepsu bajku koju ja mogu da zamislim... za trenutak sam zaboravio na Radulju, Kuzmu, Covketa, Bagzija i Fitju...

 

Molim vas pustite coveka da pise na miru.

 

Jesmo, mi smo KK Pravoslavlje.

E di su ona vremena kad sam se radovao raznim Juricima, Ivkovicima, Bračunima, Musemicima i da ne nabrajam dalje jer bi popis bio poveći. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

Ne znam da li bi Misko pristao da nam ustupi Djuricica da bude neki 5 igrac na rotaciji 2/3. Mozda ne bi, ali takve neke stvari, takvi dilovi, mogu nesto da donesu. Mi podgrevamo igrace koje niko nece. Evo danas Lazic, Lazarevic, Dobric, Kuzmic da ostanu bez angazmana kod nas, ne bi imali gde. Uzela bi ih Igokea na kraju.

Lazic mi ipak i sad u godinama odskace od ostalih iz posta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Gilmour said:

Reci mi da ne ocekujes odgovor na ovu Ilijadu, živ ti ja.

 

Ono sto sam ocekivao je upravo ovako neki komentar, kao i obicno, doduse nije ni toliko los da priznam kakvih sve neduhovitih ima iznova i iznova...

 

Da se tu zavukao neki Vincent opet da vidis kako bi bilo nekoliko odgovora u roku od odma i podsmehivanja (sto moram priznati da verovatno i jeste smesno nekom ko prati Nba), ovako bice da Nba strucnjaci ne znaju bas sve igrace u Nba a ne da je problem ovo prelistatati za 2 minuta i za nekog ko zna a ne mora da gugla kao ja sto sam za ove i to mu je realno jos 2 minuta da napise odgovor. Verovatno ima tek par igraca da se izbace sto znaci da 2 minuta da procita i napise par imena za jedno 30ak sekundi... Bice da se za toliko procita 2 stranice Ilijade od da ne kazem hiljade i hiljade.

 

Izgleda da je najbolje samo lineoneri jos ljudi ovde vole americke izraze podosta te tako predlazem da koristimo gejmerske izraze i da ovo potpuno zalici na neki gejmerski chat pun lionera, daleko bilo neke duze analize kosarkaske ili spiskovi potencijalnih pojacanja, te mogli bi komunicarati kao pravi gejmeri sto da ne i zapravo i ove lineonere sto su jedno 70% svake stranice da skratimo jos vise u jednu ili par reci:

 

-Raduljica AFK (iliti AWG)

-Covic nas spamuje saopstenjima

-Nedovic u combo mood-u

-Evroliga nam nanala damage sa Fakuom

-Dusko experience

-Zoc first blood 2017

-Partizan FF Kls

-Koliko cemo imati fragova u El?

-Nakon pobeda pisemo GGWP

-Kad bi nam dosao neki killing spree bek suter

-Treba nam novi level u Evroligi

-Kamenjari-noobs

-Za doselekciju- treba nam patch

-Dosta forumasa je u rage moodu

-Umesto tabele-rank

-S kim scrimujemo na pripremama?

-Covic nas YOLO-uje u prelaznom roku (YOLO (You only live once) – Označava upuštanje u opasnu ili tešku situaciju bez prethodnog planiranja i razmišljanja o ishodu.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...