Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Molim administraciju zvezdasku @Guru @Don Dusko da skrenu paznju na ovoj temi svima da se ne prenose neprovereni izvori i ako je moguce bilo bi najbolje i da brisu takve upise da bi tema bila pregledjivija.

 

Max betovi, razni neprovereni grcki insajderi i razni tviterasi bi zabranio da se prenose i delio upozorenja za iste na zalbama ako bi da tema bude bas pregledljiva, al kapiram je moje misljenje malo ekstremno i da je ovo polu svastara tema pa eto bar da skrenete paznju boldovanim upisom na svakih par stranica ne bi bilo na odmet.

 

Ono sto se do sada pokazalo kao pouzdano i oni koji su uglavnom, znaci preko ili barem 50% tacnih navoda do sad za Zvezdu se ispostavili kao najpouzdaniji:

 

Kum Zorzo, kkcz insajder, basketnews, sportando, eurohoops bi izdvojio kao nesto najrelevantnije i mogli bi da se fokusiramo na to. Moze i mozzart sport, meridian sport, sport klub, zurnal i oni su ponekad izlazili sa ekskluzivnim informacijama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stanko1997 said:

MaxBet piše da su dva naša domaća igrača prijavila Duška ELPI zbog načina i dužine treninga.

Ako MaxBet pise onda postoje dve opcije:

 

1) Dva domaca igraca nisu prijavila Duška ELPI 

 

i eventualno: 

 

2) Dva strana igraca prijavila Duska ELPI

 

ali drugo je premalo netacna vest za njih

 

 

uglavnom, svi znamo iz cije kuhinje ovo dolazi pred prvu utakmicu u sezoni…

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kosjan Willavić said:

Uz povratnika Topa. Mozda ostave i Ilica, cisto jos jednu godinu ako se popravi

Ako povratnik Top potpise ugovor u Julu. Valjda ce sesti i dobro razmisliti  gde i  kako.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kronostime said:

@Brat od Korneta Gde kkcz insajdera nadje kao relevantan izvor?

Svi se sprdaju sa njim na twitteru, bez obzira na stranu.

:roflmao:

 

Za prelazni rok Zvezde je relevantan. Ostalo me ne zanima niti ga pratim van leta.

 

Juce je objavio za Vildozu, Dobrica i Pefija, tacnije prvi je provereno objavio pre toga je bilo naznaka i mislim da nije slucajno da je Pefi prvi objavljen danas. Nisu ni Raduljica ni Holand na primer koji ce takodje sigurno otici pa nije objavio za njih vec za Pefija sto mi govori da ce naredne dve zahvalnice zvanicno biti u narednih par dana za Dobrica i Vildozu, a kasnije i ostatak koji odlazi.

 

Prosle sezone je prvi objavio za nekoliko igraca u koji klub odlaze i secam se na dan potpisivanja Kalinica okacio neki stori grmljavine.

 

Smejali mu se na tviteru ili ne, za prelazni rok kkcz je prvi izlazio sa solidnim brojem informacija i pogadjao. Imao je i promasaja al imao je i Kum Zorzo promasaja, to su oni trenutci kada oni iskoce za info koje dobiju od kluba a nesto se izjalovi u poslednjem trenutku. To je bio slucaj bio i sa Singltonom, Sabazom, Derik Vilijamsom, Pengosem itd. Nadam se da su svi izvukli neke pouke.

 

Ne bi dalje na temu tog profila, moglo bi i bez njega svakako, ali svakako se ne moze reci da nisu relevantni za prelazni rok kkcz i uzalud si kliktao smajli koji se smeje a onda utrosio jos jedan koji se kotrlja od smeha, bolje neki gif, sta si se ustekao... 😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Brat od Korneta said:

Molim administraciju zvezdasku @Guru @Don Dusko da skrenu paznju na ovoj temi svima da se ne prenose neprovereni izvori i ako je moguce bilo bi najbolje i da brisu takve upise da bi tema bila pregledjivija.

 

Max betovi, razni neprovereni grcki insajderi i razni tviterasi bi zabranio da se prenose i delio upozorenja za iste na zalbama ako bi da tema bude bas pregledljiva, al kapiram je moje misljenje malo ekstremno i da je ovo polu svastara tema pa eto bar da skrenete paznju boldovanim upisom na svakih par stranica ne bi bilo na odmet.

 

Ono sto se do sada pokazalo kao pouzdano i oni koji su uglavnom, znaci preko ili barem 50% tacnih navoda do sad za Zvezdu se ispostavili kao najpouzdaniji:

 

Kum Zorzo, kkcz insajder, basketnews, sportando, eurohoops bi izdvojio kao nesto najrelevantnije i mogli bi da se fokusiramo na to. Moze i mozzart sport, meridian sport, sport klub, zurnal i oni su ponekad izlazili sa ekskluzivnim informacijama.

 

Predlog je odličan i o tome smo @Don Dusko i ja baš danas pričali. Dodao bih ovoj listi i @Markoss-a, koji ima dobre informacije i izuzetno je korektan forumaš sa dugim stažem. Pitao bih još i @Borca-u da li je saglasan sa ovom listom koju si sastavio, da li bi možda nekog dodao, ili otpisao, pošto se ja u vezi košarkaških transfera prevashodno informišem prateći njegove postove :lol_2: kapiram da on može najbolje da proceni koji su izvori relevantni, a koji ne. I drugi forumaši slobodno neka se uključe, da lepo na samom početku filtriramo šta vredi prenositi, a šta ignorisati i da se onda toga i držimo. 

 

Zamolio bih vas ovom prilikom i da ne pretvorimo ovu temu u cirkus i da držimo neki kvalitet, manje one linera i postova "Šta mislite o xy igraču?", ako se kači depth chart bilo bi lepo napisati i nešto propratnog teksta, nemojte praviti one šaljive rostere sa Vučevićima, Dončićima i sl. Nije nam cilj da ovde zavodimo neku strahovladu i pravimo potpuno sterilnu atmosferu, al' valjda se možemo složiti oko toga da rešenje nije ni da pustimo da se prenose svakakve budalaštine i da se tema spamuje besmislenim postovima.

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Perkos2 said:

KKCZ insjder je direktno vezan za klub i njegove infirmacije uvek imaju značaj. Neka svako tumači to kako mu volja

Ima toliki znacaj samo za sejanje neke mrznje i nezdrave atmosfere.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Molim administraciju zvezdasku @Guru @Don Dusko da skrenu paznju na ovoj temi svima da se ne prenose neprovereni izvori i ako je moguce bilo bi najbolje i da brisu takve upise da bi tema bila pregledjivija.

 

Max betovi, razni neprovereni grcki insajderi i razni tviterasi bi zabranio da se prenose i delio upozorenja za iste na zalbama ako bi da tema bude bas pregledljiva, al kapiram je moje misljenje malo ekstremno i da je ovo polu svastara tema pa eto bar da skrenete paznju boldovanim upisom na svakih par stranica ne bi bilo na odmet.

 

Ono sto se do sada pokazalo kao pouzdano i oni koji su uglavnom, znaci preko ili barem 50% tacnih navoda do sad za Zvezdu se ispostavili kao najpouzdaniji:

 

Kum Zorzo, kkcz insajder, basketnews, sportando, eurohoops bi izdvojio kao nesto najrelevantnije i mogli bi da se fokusiramo na to. Moze i mozzart sport, meridian sport, sport klub, zurnal i oni su ponekad izlazili sa ekskluzivnim informacijama.

 

28 minutes ago, Guru said:

 

Predlog je odličan i o tome smo @Don Dusko i ja baš danas pričali. Dodao bih ovoj listi i @Markoss-a, koji ima dobre informacije i izuzetno je korektan forumaš sa dugim stažem. Pitao bih još i @Borca-u da li je saglasan sa ovom listom koju si sastavio, da li bi možda nekog dodao, ili otpisao, pošto se ja u vezi košarkaških transfera prevashodno informišem prateći njegove postove :lol_2: kapiram da on može najbolje da proceni koji su izvori relevantni, a koji ne. I drugi forumaši slobodno neka se uključe, da lepo na samom početku filtriramo šta vredi prenositi, a šta ignorisati i da se onda toga i držimo. 

 

Zamolio bih vas ovom prilikom i da ne pretvorimo ovu temu u cirkus i da držimo neki kvalitet, manje one linera i postova "Šta mislite o xy igraču?", ako se kači depth chart bilo bi lepo napisati i nešto propratnog teksta, nemojte praviti one šaljive rostere sa Vučevićima, Dončićima i sl. Nije nam cilj da ovde zavodimo neku strahovladu i pravimo potpuno sterilnu atmosferu, al' valjda se možemo složiti oko toga da rešenje nije ni da pustimo da se prenose svakakve budalaštine i da se tema spamuje besmislenim postovima.

 

 

Neprovereni izvori, nagadjadja, zelje, hejtovi, lupetanja su esencija ove teme.

Ako hicemo proverene informacije onda sacekamo da ih klub objavi. Ozbiljni insajderi imaju te informacije sat dva ore nego sto ih klub objavi tako da nije neka razlika sacekati zvanicno saopstenje.

Sve ostalo je sama srz onoga sto ova tema jeste znaci zelje i igranje managera.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Guru said:

 

Predlog je odličan i o tome smo @Don Dusko i ja baš danas pričali. Dodao bih ovoj listi i @Markoss-a, koji ima dobre informacije i izuzetno je korektan forumaš sa dugim stažem. Pitao bih još i @Borca-u da li je saglasan sa ovom listom koju si sastavio, da li bi možda nekog dodao, ili otpisao, pošto se ja u vezi košarkaških transfera prevashodno informišem prateći njegove postove :lol_2: kapiram da on može najbolje da proceni koji su izvori relevantni, a koji ne. I drugi forumaši slobodno neka se uključe, da lepo na samom početku filtriramo šta vredi prenositi, a šta ignorisati i da se onda toga i držimo. 

 

Zamolio bih vas ovom prilikom i da ne pretvorimo ovu temu u cirkus i da držimo neki kvalitet, manje one linera i postova "Šta mislite o xy igraču?", ako se kači depth chart bilo bi lepo napisati i nešto propratnog teksta, nemojte praviti one šaljive rostere sa Vučevićima, Dončićima i sl. Nije nam cilj da ovde zavodimo neku strahovladu i pravimo potpuno sterilnu atmosferu, al' valjda se možemo složiti oko toga da rešenje nije ni da pustimo da se prenose svakakve budalaštine i da se tema spamuje besmislenim postovima.

 

 

 

Ja prenosim samo informacije koje nadjem na Eurohoops-u i Sportando-u ili sto na Twitter-u izbacuju njihovi novinari (Emiliano sa Sportanda, ponekad onaj Maggi ili kako se vec preziva i Barkas sa Eurohoops-a).

Takodje, Urbonas mislim da nikada ne izbacuje nesto sto nije provereno, a moguce da je on povezan i sa Basketnews-om pa bi i oni mogli da budu na listi relevantnih izvora.

Ove domace portale iskreno i ne pratim nesto, a verovatno da ima poneki novinar koji ima informacije iz domacih klubova ili od igraca ili menadzera.

 

Sto se tice kkcz insajder-a i transfer vesti verujem da je "na izvoru" i sto @Kankkunen rece trebalo bi da je relevantan za transfer vesti iz Zvezde (kad izbaci nesto na tu temu ako nadje vremena od "svi su protiv nas" upisa koji dominiraju na tom nalogu). Ja inace izbegavam da prenosim transfer vesti vezane za Zvezdu i Partizan po forumima posto ce se te informacije preneti sigurno od nekih drugih clanova foruma.

 

Ja cu nastaviti da delim informacije naravno, samo mozda bude malo slabije u narednih 10-tak dana posto idem na odmor tj zavisice od dostupnosti interneta, ako bude dobar wifi onda nastavljam standardno.

  • Like 11
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Ja znam da je ovo topik za halucinacije, zelje, cestitke i pozdrave al da probam da unesem mrvu zdravog razuma pa me slobodno kamenujte...

 

Ovaaaaj, a ko nama garantuje da cemo igrati EL sledece sezone?

 

Sta ako TT i Valensija upadnu umesto nas i Gran Kanarije?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Clash said:

 

Neprovereni izvori, nagadjadja, zelje, hejtovi, lupetanja su esencija ove teme.

Ako hicemo proverene informacije onda sacekamo da ih klub objavi. Ozbiljni insajderi imaju te informacije sat dva ore nego sto ih klub objavi tako da nije neka razlika sacekati zvanicno saopstenje.

Sve ostalo je sama srz onoga sto ova tema jeste znaci zelje i igranje managera.

 

Moze se naci sredina neka u svemu tome. Evo neke smernice koje predlazem kako bi trebalo da izgleda ova tema da bila zanimljivija i pregledjivija, a administracija moze da izadje sa nekim saopstenjem (ko je reko Covic) odnosno nekim boldovanim tekstom sa kratkim smernicama (ne kao moje dugacke) i mogu da ga kvoutuju na svakih 10 stranica recimo ili po potrebi.

 

1. Zelje pojacanja su ok po meni sva (osim Nba igraca sa preko 3 miliona platom a plate za Nba su dostupne javno samo ukucate ime igraca i salary) jer postajemo solidni lovatori odnosno sredina el po budzetu i mozemo da priustimo nekoliko milionskih igraca (najverovatnije cemo imati 3 igraca sa 1+milion a mozda i 4 ako ne budemo imali jednog sa 2+miliona), te svi igraci iz El bez ugovora moze kao zelje (pa cak i domaci sa ugovorima kao sto su bili Nedovic i nadamo se sad Kalinic, jedino Gudura ne moze jer je skoro potpisao visegodisnji tamo i Micic).

 

Inace veceras cu da okacim sve dostupne igrace iz El a i ovih dana cu da kacim nesto sto mislim da ce se svideti ljudima, bar se prosle sezone svidelo velikoj vecini.

 

2. Igranje menadzera odnosno sastavljanje celog rostera je cak i pozeljno po meni jer je to srz teme uz vesti relevantnih insajdera, kao i skauting odnosno opisivanje karakteristika dovedenih pojacanja ili cak i potencijalnih. (ali kao sto je Guru naveo primer bez Doncica i Vucevica itd. ) 

 

3. "Hejtovanje" potencijalnih pojacanja po meni moze, al da bude bar argumentovana kritika. Recimo "Mislim da ovo pojacanje ne valja zbog toga i toga..." "Ne bih voleo da nam dodje ovo pojacanje jer je..." a ne neke uvrede.

 

4. Duhoviti komentari, moze. Stimac komentari ala Sector, moze. Iako je Stime nerealan koliko i Doncic i Vucevic, samo je meni bar smesan komentar a kad neko navede ove onda je isto nerealno ali po meni nije ni smesno i ova tema po meni treba da se razlikuje od instagram ili fejsbuk stranica i tamo sta pisu ljudi. Dakle bilo kakvi duhoviti komentari sto i krasi ovaj forum manjim delom da ne bude da je ovo neka preozbiljna kosarkaska tema ali u granicama normale. (al da su vezani za pojacanja a ne Laziceve ruke i Vildozinu devojku, to mozda moze na maticnoj temi)

 

5. Prenosenje relevantnih izvora potencijalnih pojacanja one koje sam vec nabrojao, odnosno za one koje se vecinom slazemo i koji su dokazano.

 

6. Naravno da mogu bilo kakvi komentari na temu prelaznog roka, pojacanja, budzeta i svemu drugom sto je vezano za to, da ponovim jos jednom, da ovo nije neka preozbiljna tema ako si pogresno razimeo. Mogu i onelineri i gifovi i sve po meni, ali da se za recimo ovih 5 tacaka skrene paznja da se mahom toga pridrzavaju.

 

 

 

 

Eto, ako se ista uvazi od ovoga, sve pohvale za administraciju. Pisite svi svoje predloge pa da se usaglasimo veceras/sutra zajedno svi i 

da ne bude da admnistracija namece nesto svoje sto se ne svidja vecini. Da oni to napisu ovde boldovano i da se toga pridrzavamo (odnosno trudimo da pridrzavamo da ne bude nesto bas usiljeno moranje) i onda ako dodje novi clan na forumu i prenese Guduru od table sa tvitera ili Beronov tviter trokorak obrisu mu se upis i napisu: imao si bold na svakih 10 stranica, nisi cito, ubuduce vise citaj-manje pisi ili se pridrzavaj ovoga.

 

Toliko od mojih predloga.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Ja znam da je ovo topik za halucinacije, zelje, cestitke i pozdrave al da probam da unesem mrvu zdravog razuma pa me slobodno kamenujte...

 

Ovaaaaj, a ko nama garantuje da cemo igrati EL sledece sezone?

 

Sta ako TT i Valensija upadnu umesto nas i Gran Kanarije?

Citali bi  kletve od kojih bi i Vjerica Radeta zapusila usi.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...