Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

On 12/18/2023 at 6:49 PM, mare80 said:

Ima li neko ko prati MLS pošto ja definitivno nisam ljubitelj te lige ...

Kako vam se čini taj Wagner?

 

 

Tamo se obrane ne igraju ( Amerikanci neće baš hrliti na 0:0 utakmice), tako da eventualno ako su igrali neki kup protiv klobova iz Mehika.

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi se ne svidja postava koju je mozzart izbacio sa Mickom, Hvangom, Kataijem, Olajinkom, Bukarijem i Bekamom sva sreca pa do sad nijednom nisu uboli postavu.

Kljuc danas je nas desni bok ali to bi trebalo da je osigurano Bukarijem i Kostom i trkacka dominacija na sredini terena. Njihov vezno red je uzasno spor a u toj trci i u samoj nasoj brzoj igri bi vise pomogao Stamenic i od Kange a pogotovo od Kataija koji u build up-u uopste i ne ucestvuje. Od samog starta moramo da krenemo sa jakim trcanjem i presingom na njihove igrace imaju nekoliko igraca u timu koji vole da idu na rizicna dodavanja iz zadnje linije i cesto u njima grese, tako da nam je brzina i generalno transformacija iz odbrane u napad kluc.

Ja bi cak i stavio coveka verovatno Micka da markira citavu utakmicu Natha kom je kretanje bez lopte generalno katastrofa ali im je kljucan u izgradnji igre pogotovo jer nema Kanutea i time bi probao da ga totalno iskljucim iz igre. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pogodio je Mocart ovaj put, to je to: Glazer - Nedeljković, Dragović, Spajić, Rodić - Mijailović, Hvang, Katai - Olajinka, Bukari, Mijatović.

 

Radije bih gledao Djigu, Stamenica i Krasoa nego Spajica, Micka i Kataija, ali aj da vidimo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, fradler said:

Pogodio je Mocart ovaj put, to je to: Glazer - Nedeljković, Dragović, Spajić, Rodić - Mijailović, Hvang, Katai - Olajinka, Bukari, Mijatović.

 

Radije bih gledao Djigu, Stamenica i Krasoa nego Spajica, Micka i Kataija, ali aj da vidimo... 

Ne moze da zna nikako, zvanicni sastavi se znaju sat vreme pred utakmicu kad se predaju delegatu.

Jedino ako im licno Bahar nije garantovao za sastav.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Spajić-Rodić 😢

teško Dragoviću

 

Ништа ново. Читаву полусезону трпи неког кљакавца на грбачи. Између осталих разлога, зато и он изгледа лошије на терену.

 

Данас ме само интересује да одиграмо на гол више тј. гледљив фудбал, све иде из тога. И све остало је демагогија.

Link to comment
Share on other sites

Da nas malo "obradujem" pred derbi - izgleda da se spremamo za neke mnogo dobre zimske pripreme, neke kakve jos nisu vidjene u nasem klubu, a to verovatno mnogo kosta jer klub trazi novce za iste. I jos tu i tamo da pokrpi neke tekuce obaveze... 😬

 

Kad Terzic & Co. konacno izadju iz kluba, ostavice dug mnogo veci nego sto smo ga imali. Mark my words. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Ne moze da zna nikako, zvanicni sastavi se znaju sat vreme pred utakmicu kad se predaju delegatu.

Jedino ako im licno Bahar nije garantovao za sastav.

 

Ma jasno, nego je decko sa drugog foruma (koji do sad nije gresio oko sastava) jutros napisao istih 11 kao mocart... Verovatno je to to, odluka pala sinoc na treningu.

 

A i nema mnogo prostora za iznenadjenja, ako je Djiga povredjen, odbrana se zna. Hvang i Bukari sigurni, Kataija je i sam Bahar najavio, Serif rovit -> igra Mijat. Prakticno su jedine dileme Micko/Stamenic i Olajinka/Lucic.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica u 18h.

 

Do 18:30 ću već da splasnem u nadanjima da će utakmica biti zanimljiva. Čak ne kvalitetna, to nema šanse, već zanimljiva.

 

Do poluvremena ću samo da molim da damo jedan gol.

 

Do 19:30 ću sam sebi da psujem sve po spisku što stoti put gubim vreme na ovaj smećarski domaći fudbal.

 

Nakon utakmice ću da se zakunem nikad više.

 

I takoooo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

...

 

Kad Terzic & Co. konacno izadju iz kluba, ostavice dug mnogo veci nego sto smo ga imali. Mark my words. 

 

 

 

To je jasno. O dugu niko ni reč več par godina. A da su ga smanjili samo za euro, to bi ponavljali češče nego Čović da se setimo 2011-te. 

 

2 hours ago, Wake in Fright said:

Postava je najbolja koju imamo. Jedino bih radije gledao Stamenića prije Mijailovića. I ima smisla da igra Katai, dao je gol na četiri utakmice u nizu i generalno je uvijek pružao dobre partije u derbijima. 

 

Teško. Na kojoj poziciji ovde Katai uopšte igra? On po mom mišljenju nema šta da traži u veznom redu.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan: A. Jovanović - Stojković, Ilić, Marković, Antić - Belić, Stjepanović - Kalulu, Natho, Zahid - Saldanja. Trener: Igor Duljaj.

Crvena zvezda: Glazer - Nedeljković, Spajić, Dragović, Rodić - Mijailović, Hvan - Bukari, Katai, Olajinka - Mijatović. Trener: Barak Bahar

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Ne svidja mi se Katai samo ali sta je tu je, nadam se da Bahar zna mnogo vise od mene 😄

Meni je okej. A on je protiv njih uvek motivisan. A znamo šta motivisan Katai može. Treba u 11 i neko sa magijom u nogama. U ovih 11 nemamo nikog sem njega takvog. Svakako bi igrao. Sad je pitanje samo šta je pametnije prvih 45 ili drugih 45 minuta. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...