Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Klasna vezna radilica kao što je Hvang je bitan kao i štoper. Tu para ne treba žaliti. Nama Stamenić pegla sve za dvojicu, Barak sigurno neće dozvoliti da zavisi od matorog Gabonca i lelemuda Zambijca u LŠ. Hvang donosi još više trke i presinga, lopta na sigurnom uz više nego solidan pas i viziju. Ako prodaju Kangvu željnog odlaska, na nuli smo. 

 

Stamenić-Hvang će biti ozbiljno dobar duo, verovatno i najbolji u novija doba. Bitno će rasteretiti odbranu sve i da bude morao da igra Degenek. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nele said:

Korejski Modric

 

 

 

 

Ja kad sam pročitao 5mil iz Oly, mislim se nije mogao Terza da izdrži, a da ne odradi jedan lopovski deal sa debelim bratom mu iz Pireja.

 

Ali gledajuči ove snimke, ovo je jako ozbiljan igrač koji verovatno i vredi tih para. Neko če se nasmejati na to tvoje "Korejski Modrić", ali on svakako ima tih nekih modrićevskih kvaliteta. Ja sam oduševljen kada veznjak ne ustvalja loptu u mestu, nego več sa prijemom lopte izbacuje ljude kao iz voza da ispadaju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Pero_Cameron said:

Pozajmica sa obestecenjem za onog iz Bazela 2m, za ovu dvojicu 10m. Ne znam nisam pametan ali mislim da smo mogli dovesti bolja 3 igraca za 12 miliona. 

Dobro za ovog iz Bazela imamo samo opciju, nemamo obavezu. Rekao bih da smo samo Serifa preskupo platili od svih pojačanja, doduše kao što sam već napisao špic koji da par gola ide već na više miliona. Mi smo samo za Boacija i Pešića dobili ukupno više od 10 miliona za obeštećenje. A za Serifa izgleda da je Barak insistirao jer bukvalno nemamo klasičnog špica. Na kraju smo negde na istoj sumi sto se prodaje i kupovine tiče. 


 

Odlasci (~13 miliona): 

Erakovic 7 miliona

Azarov 3 miliona

Stanic 200 hiljada 

Lekovic 300 hiljada 

Pesic 1,5 miliona 

 

Dolasci (~13 miliona):

Stamenić - 

Olajinka - 

Kraso - 

Djiga - 

Glazer 1,2 miliona

Ndiaje 4+1 miliona 

Hvang 5 miliona

Ado 400 hiljada 

Kabic 800 hiljada 

Degenek 500 hiljada 

 

Plus procenti od bivsih igrača, ali i bonus na ruku za potpis slobodnih igrača (neka bude približno ista suma). Ostatak prelaznog roka koristiti za prodaju dva igrača. Recimo Lucica u Belgiju i Kangvu u Tursku. 

Link to comment
Share on other sites

Sad bi trebalo uciniti dodatni napor i dodatno poraditi na izlaznim transferima. Kangva, Kanga, Milunovic ... Sto se tice odnosa prodaja / kupovina, kako sam shvatio Hvang i Serif se placaju u ratama tako da ne moze da se kaze da smo na nuli sto se tice ulozenog vs prodanog.  Zadovoljan sam sa Hvangom. Konacno u srcu tima imamo motore kakve treba da ima savremen klub.  I dalje ce nam noge klecati pozadi. Sto se spica tice mene samo zanima obrazlozenje za Isidora. Ta prica koja ne znam odakle je potekla da nece u Srbiju mi je malo isforsirana. Nisam zadovoljan spicem, Hvangom jesam. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj igrac vredi tih para. Bice najbolji igrac u Zvezdi. Da li Zvezda treba da daje toliko para? To je vec pitanje oko koje sigurno ima razlicitih misljenja. 

 

Serif medjutim ne vredi ni upola koliko je placen. O stoperu ne bih ni diskutovao. Deluje neozbiljno njegovo dovodjenje u trenutku kada u toj liniji fali cist kvalitet.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Ova uprava ce i tako iza sebe ostaviti finansijski haos kada jednog dana ode, tako da ako mene pitate samo nek trose novac na ovakve igrace koji donose kvalitet, nije mi uopste zao. Bolje i 5 miliona za Hwanga nego da kao nikoga ne dovedu, a onda to potrose na produzenje ugovora i bonuse za igrace koji nam ni ne trebaju kao sto je ranije bilo sa Srnicem. Inace ovaj iz Olija bas dobro deluje i vidim da se pricalo o interesovanju Intera i Napolija tako da verovatno vredi tih para.

Link to comment
Share on other sites

Quote

On 29 July 2022, Hwang joined Super League Greece club Olympiacos. On 18 August 2022, he scored, on his debut, the equaliser in a Europa League playoff fixture away at Apollon Limassol, which finished 1–1. On 10 March 2023, he was named the Super League Greece Player of the Month for February. After the end of the 2022–23 season, he was selected as the best Olympiacos player and the second best Super League Greece player by league fans.

 

Mislio sam da se nije snasao u Oliju, ali sudeci po ovome sasvim dobro je igrao u Grckoj. Postavlje se pitanje, zasto su ga precrtali za ovu sezonu?

 

Quote

J.J. Adams of The National Post noted that Hwang "can play centrally or on the wing, but thrives as an attacking mid — a box-to-box No. 8. He’s known for precision passing, aggressive tackling, possession composure and a willingness to take on defenders with the ball at his feet".

 

Ovo zvuci ofanzivnije od onog sto nam je trebalo, defanzivno cemo ostati supljikavi, ali mislim da nema dileme da smo dobili vrlo kvalitetnog igraca.

Link to comment
Share on other sites

Eto i mene posle par godina odsustva.

 

Dakle da se ukljucimo.

Postoji i prica sta je nasa skola u mogucnosti da izbaci, ne samo nasa skola, nego i srpski sektor za mladje kategorije.

Ovog Hwana ovakvog nasa skola ne ume da izbaci, ni srpski fudbal, Tako da je potreba.

Mene nerviraju price o stoperu, i zasto se ne da sansa Spajicu, kontam da se zaleci vise. Ipak je bio veliki potpis.

Iskreno mene Degenekovo vracanje u Zvezdu ponizava. Decko sem srca nema nista, ko nekad Milivoje Vitakic. A milivoje je imao fudbalskog znanja puno vise.

Bukari na klupu do daljnjeg, to je resenje.

Izgubili smo utakmicu na kojoj smo imali 4 mrtve sanse.

Sa pazarom smo do 20 minuta bukvalno morali da damo 6, i imali pride sansi za jos

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisu ga precrtali, on je tražio da ide pošto ga je Atalanta htela, Oly začepio neko obeštećenje od 10+ miliona.

 

Nakon toga krenuli da se prepiru oko ugovora, on i menadžer se vadili na to da je potpisao 1+2 ugovor, Grci na trogodišnji, što je očigledno i istina jer plaćamo obeštećenje.

 

On je bio standardan prošle sezone…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

 

Mislio sam da se nije snasao u Oliju, ali sudeci po ovome sasvim dobro je igrao u Grckoj. Postavlje se pitanje, zasto su ga precrtali za ovu sezonu?

 

 

Ovo zvuci ofanzivnije od onog sto nam je trebalo, defanzivno cemo ostati supljikavi, ali mislim da nema dileme da smo dobili vrlo kvalitetnog igraca.

1. nije hteo da igra i trenira, valjda neka zbrka oko ugovora, on tvrdi da je potpisao jedan ugovor, Olimpijakos tvrdi da je potpisao drugačiji. 🤷

2. prilično sam siguran da se baš box-to-box tražio jer se ispostavilo da je Stamenić odlično rešenje za defanzivnog veznog. Videlo se da je tu dosta bolji i posle utakmice kad je Bahar spustio Mićka na tu poziciju, a Stamenić igrao ofanzivnije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Steta sto će nam većina tima biti kod reprezentacije tako da Barak i ne može bas da koristi ovu pauzu da dalje priprema tim: 

Glazer (Izrael) 

Degenek (Australija) 

Djiga (Burkina Faso)

Djuric (Srbija U21)

Nedeljkovic (Srbija U19)

Ado (Gana) 

Kangva (Sambija)

Kanga (Gabon) 

Hvang (Juzna Koreja)

Sljivic (Srbija U19)

Mitrovic (Srbija) 

Lucic (Srbija U21)

Bukari (Gana)

Kabic (Srbija U21)

Kraso (Obala slonovače)

Mijatović (Srbija U19)

Link to comment
Share on other sites

Vrhunskog igrača moraš platiti.

Hvang i to jeste.

5 miliona će biti sitnica,ako on odigra prema očekivanjima.

Fudbaleri iz Azije,naročito iz Južne Koreje i Japana su trenutno jako cenjeni u Evropi i tražena roba.

Prvenstveno zbog radne etike i discipline.

Drugo,jer su voljni da napreduju i koncentrisani su na fudbal i karijeru.

Ovaj potpis i obeštećenje potpuno razumem.

 

Edited by Polivalentni Stevica
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

 

Mislio sam da se nije snasao u Oliju, ali sudeci po ovome sasvim dobro je igrao u Grckoj. Postavlje se pitanje, zasto su ga precrtali za ovu sezonu?

 

 

Ovo zvuci ofanzivnije od onog sto nam je trebalo, defanzivno cemo ostati supljikavi, ali mislim da nema dileme da smo dobili vrlo kvalitetnog igraca.

Ne znam zasto su ga precrtali ali znam da navijaci Olimpijakosa su jedino njeha hteli da ostave i hvalili dok na oststak ekipe bas nisu zadovoljni,kazu da je on bio jedini vredan pomena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Dobro za ovog iz Bazela imamo samo opciju, nemamo obavezu. Rekao bih da smo samo Serifa preskupo platili od svih pojačanja, doduše kao što sam već napisao špic koji da par gola ide već na više miliona. Mi smo samo za Boacija i Pešića dobili ukupno više od 10 miliona za obeštećenje. A za Serifa izgleda da je Barak insistirao jer bukvalno nemamo klasičnog špica. Na kraju smo negde na istoj sumi sto se prodaje i kupovine tiče. 


 

Odlasci (~13 miliona): 

Erakovic 7 miliona

Azarov 3 miliona

Stanic 200 hiljada 

Lekovic 300 hiljada 

Pesic 1,5 miliona 

 

Dolasci (~13 miliona):

Stamenić - 

Olajinka - 

Kraso - 

Djiga - 

Glazer 1,2 miliona

Ndiaje 4+1 miliona 

Hvang 5 miliona

Ado 400 hiljada 

Kabic 800 hiljada 

Degenek 500 hiljada 

 

Plus procenti od bivsih igrača, ali i bonus na ruku za potpis slobodnih igrača (neka bude približno ista suma). Ostatak prelaznog roka koristiti za prodaju dva igrača. Recimo Lucica u Belgiju i Kangvu u Tursku. 

Samo lud covjek bi prodao Lucica sad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...