Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Evo odgledah 70minuta koliko je igrao i ne znam šta su naši videli za cenu od 4m. Baš slabo. Ne učestvuje uopšte u igri tima, neprimetan skroz, imao 5 kontakta sa loptom. Jedino je za probijanje bunkera s obzirom da ne izlazi iz kaznenog prostora. Ali to opet, ne vredi 4m. Nadam se da je ovim golovima kupio ostanak u Adani. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Kao sto rekoh danas. Prelako se otpisuju grobari. Kao nije bitna sinocnja utakmica sa Pazarom. Sve se crta da se ponovi sezona Stanojevic gde ih jurimo celo prvenstvo a oni onako raspali ne mogu nigde da kiksnu.

I mi se nesto pitamo...

Link to comment
Share on other sites

Oni sa ovakvom igrom gde se doslovno provlače, a pobede nad sabahom i imt-om , slave kao osvajanje prvenstva , nece dogurati daleko. 

Pre ili kasnije ce kiksirati. Ovako pobedjivati, a onda brzo zaboraviti da si se doslovno provukao, u fazonu bitna je pobeda,  pre ili kasnije ce doci na naplatu.

Kod pobede dize se u nebesa, sve lose gura pod tepih, a onda kada se kiksne potop..

Samo mi da budemo pravi. Nije ni realno da svaki put osvajamo titulu sa +20.Mi smo generalno kriticki nastrojeni prema nasem FK, cak i više nego sto zasluzuju. Pobedjujemo ubedjivo, ali vecina komentara kriticki nastrojena.

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Ma, on se oprostio od njih na instagramu jos pre 2 dana. Verovatno je veceras oprostajna tekma.

 

Djiga i Ndiaye, to nam je sto nam je. Motamo se nesto oko ovog Korejca, ali tesko da ce on resiti situaciju u Oliju u naredna 24h. Nadam se da imaju neku alternativu. Mislim da od Marokanca nema nista, najbolji i najskuplji igrac St Etjena, pod ugovorom do 2025.

To nije bio oproštajni post, samo poruka za navijače posle ispadanje iz Evrope. Čudno mi je svakako da igrač igra utakmicu ako je dogovoren transfer i sutra treba da ide na lekarski pregled. Ocekuje nas svakako ludnica sutra, nadam se u pozitivnom smislu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milko Miller said:

To nije bio oproštajni post, samo poruka za navijače posle ispadanje iz Evrope. Čudno mi je svakako da igrač igra utakmicu ako je dogovoren transfer i sutra treba da ide na lekarski pregled. Ocekuje nas svakako ludnica sutra, nadam se u pozitivnom smislu. 

Upravo to. Danas u prvih 11 i to na gostujućem terenu a sutra u Bgu. Ma važi. 

Link to comment
Share on other sites

Ma on je zavrsen to je to. 

Nadajmo se da znaju sta rade, za te pare mora da bude dobar inace smo najebali. 

Nadao sam se da ce Mrkela po principu dovodimo igrace koji nas razbiju dovesti Morelosa ali dobro. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Ma on je zavrsen to je to. 

Nadajmo se da znaju sta rade, za te pare mora da bude dobar inace smo najebali. 

Nadao sam se da ce Mrkela po principu dovodimo igrace koji nas razbiju dovesti Morelosa ali dobro. 

Za Morelosa se još jednom potvrđuje priča da je kancer za svlačionicu i vrlo problematičnog ponašanja. Čovek i dalje nema klub.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Za Morelosa se još jednom potvrđuje priča da je kancer za svlačionicu i vrlo problematičnog ponašanja. Čovek i dalje nema klub.

Nisam znao za to, to svakako menja moj stav onda. Ne treba nam novi Pesic. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Nisam znao za to, to svakako menja moj stav onda. Ne treba nam novi Pesic. 

 

Imao je i fizicke napade dosta puta na svoje saigrace u svlacionici bar tako pisu navijaci Rendzersa i gledali su da ga se rese po svaku cenu,niko ga ne zeli sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvan je igrac za Ligu sampiona. Njega je proslog proleca pratio jedan Inter, o cemu pricamo. Ja imam poseban sentiment prema igracima iz Japana i Juzne Koreje, narocito prema veznjacima. Beskompromisni su, disciplinovani, work rate jako visok, timski igraci. Ne bas tehnicki potkovani ali takticki odlicni. Za takve se i treba otvoriti.

Serifa ako je trazio Barak ok, nije po mom ukusu al ko sam pa ja. Onaj Djida iz Bazela je totalni promasaj. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...