Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Pola tima je zrelo za klupiranje. Lučić već dve utakmice najgori na terenu i oba puta skoro po 90 min nervira narod. 

Rodić umesto Degeneka ili Spajića? Vrte ga kao na ringišpalju. 

Gde je Nedeljković? Šljivić? Malo energije sa klupe. Olayinka ništa, jedan gol u 6 utakmica ili je naša liga jača od češke ili mu ovo sve ne odgovara. Ne može se igrati fudbal kad u napadu imaš njih dvoje koji vola u kupusu ne mogu da potrefe, plus Kangwa iz veznog reda. 

Mitrović , Bukari u sistemu sa tri pozadi, upitno. 

Odbrana sa tri štoFera , a samo Drago je pravo stoper. 

Glazer nema visinu kao Borjan, zato je i primio onaj gol. 

Od povrede Ivanića je sve krenulo sa mučenjem. Sa njegovim povratkom i sa ovih par pojačanja bi trebalo da bude bolje. Ako ne bude bolje biće kikseva u serijama, s tim što su komšije nikad gore, pa će oni sve to da potiru svojim kiksevima. 

Ne znam ko može u FKCZ mirno da spava nakon ove dve utakmice. Mnogo znakova pitanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hteli smo iskorak, ok. Doveli smo i dobro platili trenera. Jeste li iskorak Erakovic? Da li je iskorak ponovo dovodjenje igraca u cajtnotu na tako bitnim pozicijama? Ko vuce poteze u iznudici, zapadne mu VLP i Kulibali. Iskorak treba da je u svim segmentima.

Do sada je jedini pravi iskorak odstranjivanje iz tima onih vecitih smetala.

Ako ce da nas unakaze u Evropi, onda, ma koliki jeres je to, ispada da je bolje da smo nekog jeftinijeg trenera domaceg doveli. Bar bi nam domaca titula bila sigurna. Sa Barakom ja uopste nisam siguran da cemo uzeti jebeno nase prvenstvo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realizacija jeste problem, u domacim mecevima nije cudno da se stvori vise sansi, mora vise i da se iskoristi.

Problem pre lezi u forsiranju odredjenih igraca na pozicijama koje im nisu prirodne, gde moraju da se "snalaze", odlican primer je Kraso koji je sigurno blize golu ucinkovitiji.

 

Tu mora da se vrse prilagodjavanja u korak, Bahar sigurno uvidja to i mora menjati u narednim mecevima, uz neophodnost da Ivanic bude skroz oporavljen i spreman za svoju ulogu. On je bitan za svaki mec, bez obzira na takmicenje i Bahar je oko njega i kreirao taktiku veznog reda kada smo na startu sezone izgledali jako dobro.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Redstar0356 said:

Pad je poceo sa prodajom Erakovica. Bukvalno su sve uspeli da uniste tom prodajom, svaka cast. 

 

Evo sad ce dodji Terzina kombina, 5 milki je nista, dajemo odmah. 

A pre 3 dana  je 3 miliona za Drkušića bila astronomska cifra koju nemamo. 

 

 

Evo kako smo igrali posle Erakovica: 

Zvezda - Fiorentina 5-0

Zvezda - Vojvodina 5-0

Zvezda - Napredak 4-0

Mladost - Crvena Zvezda 1-4

Zvezda - Spartak 3-0

 

Ne vidim da nam tu nešto falio Erakovic. Za ovu “krizu” trenutno je iskljucivo samo kriv Bahar jer sa ovim timom svaki neuspeh u domaćoj ligi mora biti krivica trenera. Za Evropu je već druga stvar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

Evo kako smo igrali posle Erakovica: 

Zvezda - Fiorentina 5-0

Zvezda - Vojvodina 5-0

Zvezda - Napredak 4-0

Mladost - Crvena Zvezda 1-4

Zvezda - Spartak 3-0

 

Ne vidim da nam tu nešto falio Erakovic. Za ovu “krizu” trenutno je iskljucivo samo kriv Bahar jer sa ovim timom svaki neuspeh u domaćoj ligi mora biti krivica trenera. Za Evropu je već druga stvar. 

Sistem odbrane koji je trener gradio tokom priprema, sa Erakovicem u istom kao vaznim srafom, po meni je dugorocno gledano ozbiljan problem zadnje linije tima i to vidimo i protiv mnogo slabijih rivala. Sta nas ceka u Ls...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manoly said:

Sistem odbrane koji je trener gradio tokom priprema, sa Erakovicem u istom kao vaznim srafom, po meni je dugorocno gledano ozbiljan problem zadnje linije tima i to vidimo i protiv mnogo slabijih rivala. Sta nas ceka u Ls...

Meni je zadnja linija manji problem od sredine terena. Stamenić prakticno sam drži celu sredinu jer Kangva ne radi defanzivan posao kako treba dok Mitrovic a pogotovo Bukari zaborave da su ving bekovi a ne krila. Generalno je evidentan problem discipline. Suviše sebicluka, ne pokrivanje prostora i nedostatak koncentracije. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

Da li je to slucajno ili ne, videcemo vec protiv Lajpciga TSC. 

Ovako. Jer sa ovakvom igrom mi u Topoli nećemo dobiti.

Popraviće se slika povratkom Ivanića u startnih 11 i u formu,a onda će Barak konačno pomeriti Krasoa u špic jer je kao veznjak beskoristan.. Drago mi je što se trener nije krio iza ovakve partije nekim floskulama,već je jasno izrazio nezadovoljstvo viđenim. Zaključno sa rečenicom da "ovakve uyakmice treba da pobedjujemo sa 5:0 ili 6:0"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što onaj nivo tempa i presinga sa početka sezone nije bilo realno održati 2 meseca u cugu, tako i sada nije realno da smo baš ovako raštimovani. Olajinka je pao, Kraso glumi Mirka i izgubio se balans i oštrina u napadu. Posle pauze i konačno kompletnog tima treba očekivati povratak u ravan i jasne konture igre. Valjda je taj mali Bazel štoper brži i agresivniji i Ndiaje može da zagradi, razgrne okolo, podeli pas i istrči gore. I da definitivno Barak mora vratiti minute Nedeljkoviću i Šljiviću. Ne zato što su naši klinci pa da ih časti nego zaista donose kvalitet i agresivnost u igri.

 

Pismeni brzanjac u vezi je ključ, tu baš baš ne sme da se pogreši. Bata Stameni nam je apsolutno najbolje pojačanje, radi posao kao da je regen Buskeca i Rodrija. Kangu- Kangvu smo očigledno prerasli i nisu za Barakball bez obzira na lucidne momente. 

Edited by Molina23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo Terzić kaže da svi odlični igrači koji nisu našli angažman u ligama petice su nam sad dostupni i da dolaze dva odlična pojačanja u veznom redu i napadu. Čovek ladno ne dovodi štopera a nama daju golove ko kad i kako stigne. Ajde da se bar nadamo da su ono juče bile patke i da nam stvarno dolaze kvalitetni vezni i napadač. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Hwang iz Olija ako moze da se dovede bukvalno da se ni ne razmislja. Resava nam sve probleme u veznom redu.

Da li postoji neki igrac koji je bolji od doticnog a da nam je dostupan. Sigurno da. Kult Olyja i njegovih ugraca mi je malo previse. Igramo LS ipak.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Evo Terzić kaže da svi odlični igrači koji nisu našli angažman u ligama petice su nam sad dostupni i da dolaze dva odlična pojačanja u veznom redu i napadu. Čovek ladno ne dovodi štopera a nama daju golove ko kad i kako stigne. Ajde da se bar nadamo da su ono juče bile patke i da nam stvarno dolaze kvalitetni vezni i napadač. 

Djiga i Ndiaje su završeni, potvrdili su i njihovi mediji.

10 minutes ago, suptil said:

Da li postoji neki igrac koji je bolji od doticnog a da nam je dostupan. Sigurno da. Kult Olyja i njegovih ugraca mi je malo previse. Igramo LS ipak.

Atalanta nudila za njega 10 miliona jbt 😂 njega da dovedemo bi bio veći podvig nego da smo Isidora doveli.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stanko1997 said:

Djiga i Ndiaje su završeni, potvrdili su i njihovi mediji.

Atalanta nudila za njega 10 miliona jbt 😂 njega da dovedemo bi bio veći podvig nego da smo Isidora doveli.

Pa to je svakako bila priča za malu decu. Video juče da javnost nije zadovoljna pojačanjima pa kao eto to su igrači za koje su bile zainteresovane ekipe iz lige petice ali nisu uspeli da idu tamo. Serenda i maže oči. Ali ja i dalje se nadam da nisu oni u pitanju. Dok ih ne vidim u dresu. I naši mediji su pisali da smo završili Isidora pa eto ništa od toga. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Crvena zvezda bi mogla da finalizuje transfer Benžamena Bušuarija.

Vezista bi se pridružio JP Kraso za sumu od 4 miliona evra."

 

Dosta realnija opcija od Hvanga, a ništa manje kvalitetna. Zapazio sam ga kad sam počeo da gledam Krasoa kad je krenula priča u vezi Zvezde. Bolesno koliko momak pokriva prostora na terenu. Marokanac, ali ima i belgijski pasoš.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

"Crvena zvezda bi mogla da finalizuje transfer Benžamena Bušuarija.

Vezista bi se pridružio JP Kraso za sumu od 4 miliona evra."

 

Dosta realnija opcija od Hvanga, a ništa manje kvalitetna. Zapazio sam ga kad sam počeo da gledam Krasoa kad je krenula priča u vezi Zvezde. Bolesno koliko momak pokriva prostora na terenu. Marokanac, ali ima i belgijski pasoš.

I on 4m? Pa odakle sad 8m za vezu i napad a nije bilo za štopera? 

Link to comment
Share on other sites

Bilo Markonac ili Korejac ako dođu, obojica su ono što nam treba. Samo njihovim dolaskom bi se odbrana digla na viši nivo. Ne bi toliko bilo onakvih kontri i šansi za protivnike. Mnogo nam treba i znači igrač koji će da na sredini juri i grize, a takvog nemamo. Bićemo mi opet mnogo jaki i ozbiljniji kad prođe reprezentativna pauza. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Venger said:

Juce se jos pojavila informacija za ovog Marokanca, pogledao sam par klipova, igrac jako slican Hvangu, s tim sto je 5 godina mladji. Pre bih njega uzeo, iako je i Hvang odlican.

Hvang ima neku zbrku sa Olimpijakosom oko ugovora koji su potpisali, on tvrdi da je potpisao jedan ugovor, oni tvrde drugo.

Link to comment
Share on other sites

Bogami čitam komentare navijača Sent Entjena o našem interesovanju za Marokanca i oni hoće da izvrše kolektivni harikiri(parafraziram). Baš su ga nahvalili i mnogo su kivni na svoj klub. Kažu da je mlad, ogroman potencijal koji jedini na terenu daje 100% sebe i da njega jedino klub ne treba da prodaje. Ali su baš uplašeni kad su videli da smo mi zainteresovani jer misle da ako postoji naše interesovanje da je to onda gotova priča. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...