Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Njega je prodao hajp koji je nastao Kvaradonom, a ne partije koje je pružao.

 

Videli su na Zapadu da za sitan novac može da se ubode premija, on je reprezentativac Gruzije…

3 miliona za ekipe iz LŠ je sića, low risk, high reward kupovina…

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

 

Bogami, od kad je Marin zaseo, mi sve same pogotke ređamo, radi čovek, svaka mu čast.

Naravno kad se sportskim pitanjima bave mladi i kvalitetni ljudi od znanja. Očekujem vrlo brzo i Bena zajedno sa Marinom u skauting službi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da je 60% prodaja kao ova Azarova zaličili bi na ozbiljan klub. Batumi i tanjir čorbe varijanta. On je dečko praktično precrtan od Bahara, nema brzine i nešto snage za wing beka a to je esencijalno za Barakball. Stef Mitrović je mini Radonjić za njega. Tehnika mu preljepa i ona kifla u 16 ali to nama ne treba. Ima tu ko da plete. Drkušić i jak centralni parnjak Stameniću i da se zatvara radnja. Rasna 9-ka nije pod obavezno osim ako je baš kapitalac. Sale Mađiko u 3412 može samo u vrhu napada npr. Ćuti, radi i sanja one svoje minijature i u LŠ. Iznenadiće.

Edited by Molina23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fradler said:

Jesmo, ali smo se izgleda nagodili sa Gruzinima da to ode njima jednog dana, umesto 450k koliko im sleduje od ovog transfera (15%). Dugorocno priglupa odluka, ali eto Terzi se osladilo da sad dobije citave 3 milke.

To ili smo imali opciju da otkupimo procente. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Terry said:

Mislim da bi prodaja Mitrovica sada bio tragicno los potez. Sledi nam vise od 20 milki od lige sampiona.

Totalni lopovluk ako ga prodaju

 

Sa ovom prodajom Azarova smo na ja mislim skoro 12 miliona ove sezone od transfera, 22m od uefe i 10 od sponzora (5m gazprom i 5m ostali, Terziceve reci) i kazi 5m od ulaznica za sezonu to je ukopno prihoda oko 50m. A nismo platili nijedno jako obestecenje, mislim samo za Degeneka, onih koliko bese oko 600k.
Mi i bez Azarova smo tanki na wb poziciji prakticno samo Kosta i Nikolic, jedino ako planiraju da dovedu ubicu spica a da bude onaj plan kao sa pocetka da se Olajinka prebaci na wb ali opet je to tanko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ide i Prucev, doduse na pozajmicu. Vanja Drkusic je Marinova ogromna zelja, vec dva meseca pokusavaju da izboksuju sa Socijem manje obestecenje, ali sve u svemu, mislim da cemo ga dovesti. 

 

Mitrovic ostaje, vise se kroz medije to pumpa. 

Edited by Markoss
  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Svakako će ako dodje napadač Mitrović da ispadne iz sastava a Olajinka se spušta na njegovo mesto. Ne znam ako možemo sad 5+ miliona da uzmemo možda bolje i to. Ovako sa skraćenom minutažom ne znam kako ćemo i kome ćemo ga prodati. 

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se na dezinformaciji od pre par dana i potvrdjujem reci kolege @LeBron - Ognjen Ilic i Sedrak Carls jesu nasi igraci, prvi na pozajmici u OFK, drugi u IMT. Admir Ademi nije nas. 

 

Jovan Mituljikic nije vise u Radnickom 1923, bio nezadovoljan, i vratio se u BG. I on ce u OFK na pozajmicu. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Čočo said:

Svakako će ako dodje napadač Mitrović da ispadne iz sastava a Olajinka se spušta na njegovo mesto. Ne znam ako možemo sad 5+ miliona da uzmemo možda bolje i to. Ovako sa skraćenom minutažom ne znam kako ćemo i kome ćemo ga prodati. 

Ne vidim Olajinku bas kao ving beka, mislim da mu ne odgovara ta pozicija. Nek tu ostane Mitrovic, možda dovesti ving beka drugih karakteristika (a la Ristic) kao alternativa za LŠ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...