Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

46 minutes ago, Don Juan said:

Ferencvaroš izgleda potpisuje ugovor sa Gazpromom - 50 miliona....

Južna braća u neverici 😄.

 

Edit. Džabe prijateljske i "spektakli" i pravo preče kupovine.

Godinama od kad igramo evropska takmičenja pričam da sponzorstvo sa Gaspromom je čista eksploatacija od strane njih. Hvala im na tome što su došli i bili tu kad nismo imali cvonjka prebijenog ali oni od dolaska u klub pa do danas su mizerno povećali sponzorski ugovor i ako unazad godinama i pored toga što su na,, crnoj listi" u Evropi predstavljamo i njih i imamo rezultate. Davali su po 50+ miliona Šalkeu koji nije bio ili retko kad na mapi a sada će isto davati i jebenom Ferencvarošu. Ovo što oni sada nama daju je smejurija. Zamisli daju nam 5 miliona godišnje sa planom da povećaju na 8 miliona?! Generalni sponzor. I mnogo manji klubovi dobijaju tu cifru od nebitnih sponzora za lopte i opremu a mi od generalnog sponzora istu cifru za učešće u Ligi Šampiona i ostalim evropskim takmičenjima. Šteta što smo uslovljeni time i što Rusi maksimalno koriste situaciju da nas,, iskorišćavaju". 

 

17 minutes ago, božija noga said:

 

 

Sjajan fudbaler. Kad bi došao bio bi ozbiljno pojačanje. Polivalentan igrač koji igra obe bekovske pozicije podjednako dobro a može i krilne po potrebi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Don Juan said:

Ferencvaroš izgleda potpisuje ugovor sa Gazpromom - 50 miliona....

Južna braća u neverici 😄.

 

Edit. Džabe prijateljske i "spektakli" i pravo preče kupovine.

50 miliona bi trebao da bude budzet posle ulaska Gazproma, nece dobiti Ferencvaros 50 miliona samo od Gazproma. Posto je i nama budzet oko 50 miliona, kontam da ce Ferencvaros dobiti slicne pare kao mi od Gazproma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

50 miliona bi trebao da bude budzet posle ulaska Gazproma, nece dobiti Ferencvaros 50 miliona samo od Gazproma. Posto je i nama budzet oko 50 miliona, kontam da ce Ferencvaros dobiti slicne pare kao mi od Gazproma.

50 po sezoni vrednost ugovora.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, božija noga said:

Ovaj podatak me zanima. Jel nam Takajuki Suzuki bio jedini fudbaler iz Azije pre Hvanga? Možda se i ja setim u međuvremenu ali ne mogu ovako na prvu loptu.

Nama jeste. 

10 minutes ago, Milko Miller said:

50 miliona bi trebao da bude budzet posle ulaska Gazproma, nece dobiti Ferencvaros 50 miliona samo od Gazproma. Posto je i nama budzet oko 50 miliona, kontam da ce Ferencvaros dobiti slicne pare kao mi od Gazproma.

Da, da. Kao što Juan reče. Samo od Gasproma 50 miliona. Možda ne godišnje ali i da je na 5 godina to je 10 miliona po godini što je više nego što su nama dali ukupno za više od 10 godina. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Nama jeste. 

Da, da. Kao što Juan reče. Samo od Gasproma 50 miliona. Možda ne godišnje ali i da je na 5 godina to je 10 miliona po godini što je više nego što su nama dali ukupno za više od 10 godina. 

https://www.championat.com/football/news-5522984-gazprom-stanet-novym-sponsorom-vengerskogo-kluba-ferencvarosh.html

 

Ovde kaze da ce ulaskom Gazproma budzet biti 50 miliona, a ne da sam Gazprom ulozi 50 miliona.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Seol bi bio ozbiljno pojačanje. Standardan u reprezentaciji i Ulsanu, koji je prvak Južne Koreje. Ofanzivan bek koji može da igra na obje strane. U klubu najčešće igra desnog beka, a za reprezentaciju na kupu Azije je igrao više na lijevoj strani. Koliko je fizički spreman najbolje govori podatak da je igrao 120 minuta protiv SA u 1/8 finala, pa posle tri dana ponovo 120 minuta u 1/4 finalu protiv Australije.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Seol bi bio ozbiljno pojačanje. Standardan u reprezentaciji i Ulsanu, koji je prvak Južne Koreje. Ofanzivan bek koji može da igra na obje strane. U klubu najčešće igra desnog beka, a za reprezentaciju na kupu Azije je igrao više na lijevoj strani. Koliko je fizički spreman najbolje govori podatak da je igrao 120 minuta protiv SA u 1/8 finala, pa posle tri dana ponovo 120 minuta u 1/4 finalu protiv Australije.

I da je na poslednjoj utakmici pretrčao 15km.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Ja sam negde pročitao da je budžet Ferencvaroša 25 miliona,a da sa ulaskom Gazproma ide na 50 miliona.

I da im ne daju 25 miliona godišnje,daće im više nego nama.

 

Ferencvaros troši na plate igrača 25 miliona, nije ceo budžet 25 miliona. Opet kažem da mislim da će verovatno biti slična suma za Ferencvaros kao za nas, ali impresivnije zvuci kako je Mozzart napisao. 
Inače će Jovanovic da tuzi Vosu i tako probati da postane slobodan igrač (zbog toga i naše interesovanje). Mali svakako ima sve predispozicije za uspešnu karijeru: poznat otac, izbačen iz kadetske reprezentacije jer je vredjao trenera i tužio matični klub. Vidi se da je na zemlji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Jovanovic da tuzi Vosu i tako probati da postane slobodan igrač (zbog toga i naše interesovanje). Mali svakako ima sve predispozicije za uspešnu karijeru: poznat otac, izbačen iz kadetske reprezentacije jer je vredjao trenera i tužio matični klub. Vidi se da je na zemlji. 

 

Taman nam takav i treba. Mrkelo, reaguj.

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno mi se dopadaju ti igrači iz Koreje,Japana...Ljudi imaju radnu naviku, glavom su uvek prisutni u timu, ne štede se, disciplinivani. Sećate se samo Asana koji je igrao ovde. 

Ako Hvang ostane biće zadovoljstvo gledati ga, ako ode skroz razumno, covek je nivo iznad ovoga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Juan said:

50 po sezoni vrednost ugovora.

Bajern dobija od Deutsche Telekoma cca 35 mil EUR godisnje (u 2023. godini dobio). Ako jebeni Ferencvaras dobije 50 mil EUR po sezoni onda...ne znam ni ja šta ali mi je jednostavno nevjerovatno za povjerovati. To bi bio u top 10 sponzorskih ugovora u fudbalu. Takođe, bilo bi to jedno, baš kvalitetno, mokrenje iliti pišanje po našem klubu.

Edited by Small Owl
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvih 50mil po sezoni, šta vam je... Pa to je 250mil za 5 godina. Takvi ugovori su pojam i cifra i za Real, Barsu, Mančester... Ferenc planira povećanje budžeta za igrače sa 25 na 50mil... Tako je prenjeo mozzart... A ovi ostali random mediji se uhvatili te cifre od 50mil... Eksluziva u Mađarskoj je da se ušlo u pregovore, a naši mediji znaju već i cifru 😂😂😂 i to KAKVU CIFRU😂

Link to comment
Share on other sites

Hteo je onaj Kravčenko iz Gasproma da daje više para Zvezdi ali je hteo da njegov čovek vodi finansije u klubu( čak i odredio osobu za to) ali gde pored dr.zvezdana da neko bolje zna finasije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koja sranje prave opet sa Vosom. Ovog puta Lane jr. Bice ista prica kao sa Kabicem. 

Ulazemo pare u neke talente, a imamo nase mlade igrace koji ne dobijaju sansu, a ne verujem da ce istu kod Miloja dobiti ni ovaj. 

Plus nam ne donose instant kvalitet koji nam treba za evropu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta nije jasno ovom dudicu iz Kragujevca u odgovoru što je dobio od Milojevica. Sad on ne bi rijaliti a upravo je on zakuvao u onoj emisiji direktno prozivajuci CZ.  , ničim izazvan.

Covek kaže kako su navijači CZ nezadovoljni ovim sto vide  i kako se stvari dešavaju, a onda se pere izjavom kako on to bože brani srpski fudbal I da je trebalo videti celu emisiju. 

Očigledno se pravi lud i misli kako su svi ludi i ne čuju svojim ušima za ono što je izjavio.

Dobio je adekvatan odgovor i na terenu 5-0 i u izjavi Milojevica.

Ako mi navijači CZ gledamo svoj tim kritički u 90% slučajeva ne znači da nismo sagledali i dobre stvari. U tome je i razlika u odnosu na druge, jer mi uvek tražimo više i bolje, i malte ne nikad nismo zadovoljni, što bi se reklo u mnogo slučajeva tražimo i dlaku i jajetu,ali to smo mi...nas ni pobeda u derbiju od 2-0 ne zadovoljava, ne pišemo epove, nego bas suprotno, uglavnom gledamo kritički.

 

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Milojević je zadnji trener na svetu koji treba da komentariše ostale kolege. Kad bude vodio Ivanjicu i osvojio neki trofej onda može da se javi a do tad prazan stadiion mu sve govori.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A ostale kolege mogu da komentarišu?Aha, sad neću rijaliti, a koga ga je udarao po ušima da spominje CZ I njene navijače u onom kontekstu...Šta je očekivao, pljunem, i nikom nista...

...Matic dok je vodio Pazar, Lazetic koji to radi redovno, onaj celavi sto je vodio Vojvodinu prosle sezone...

Uostalom nije Milojević to sam uradio nego je ovaj ničim izazvan spomenuo CZ i njene navijače, a Milojević je dobio to pitanje na konferenciji od novinara, I naravno da je stao uz svoj klub, šta je trebalo da precuti, pa da onda svaka šuša šilji onu stvar, kao što to i rade pojedini. 

 

U ostalom stadion nije prazan s obzirom na kvalitet lige , već CZ ovog proleća ima najbolju posetu prosečno u zadnjih nekoliko godina.

Edited by No name
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Perkos2 said:

Milojević je zadnji trener na svetu koji treba da komentariše ostale kolege. Kad bude vodio Ivanjicu i osvojio neki trofej onda može da se javi a do tad prazan stadiion mu sve govori.

Tri sezone uzastopno je prosao sve runde kvalifikacija koje je igrao. Ako se ne varam prvi smo klub u istoriji koji se plasirao u LE kroz svaku rundu kvalifikacija (od prve runde do grupne faze). Vec u prvoj sezoni je prosao grupnu fazu LE i tesno ispao od Cska. Dva puta plasman u LS, a srpski klubovi (tj samo Partizan) su pre toga svega dva puta igrali isto takmicenje. Remiji sa Arsenalom i Napolijem, istorijska pobeda nad Liverpulom. Pobede nad Slavijom, Krasnodarom, Kelnom, Olimpijakosom... Sve tri sezone osvojene titule dominantno. Sve to sa ne preterano velikim ulaganjima u sastav. Evropa se igrala sa preskromnim timovima. Pogotovo se prva sezona treba spomenuti jer su dovedeni igraci koji do tada gotovo nista nisu uradili u karijeri, bez forme i samopouzdanja, zaboravljeni na fudbalskoj mapi. I sve ovo ne znaci da je on u ovom momentu pravi trener za nas, ali znaci da prema coveku treba imati postovanja za sve sto je uradio i takodje znaci da sa svim ovim rezultatima iza sebe itekako ima pravo da nekom Fedji ili Duljaju odgovori kada krenu da blebecu po medijima. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Tri sezone uzastopno je prosao sve runde kvalifikacija koje je igrao. Ako se ne varam prvi smo klub u istoriji koji se plasirao u LE kroz svaku rundu kvalifikacija (od prve runde do grupne faze). Vec u prvoj sezoni je prosao grupnu fazu LE i tesno ispao od Cska. Dva puta plasman u LS, a srpski klubovi (tj samo Partizan) su pre toga svega dva puta igrali isto takmicenje. Remiji sa Arsenalom i Napolijem, istorijska pobeda nad Liverpulom. Pobede nad Slavijom, Krasnodarom, Kelnom, Olimpijakosom... Sve tri sezone osvojene titule dominantno. Sve to sa ne preterano velikim ulaganjima u sastav. Evropa se igrala sa preskromnim timovima. Pogotovo se prva sezona treba spomenuti jer su dovedeni igraci koji do tada gotovo nista nisu uradili u karijeri, bez forme i samopouzdanja, zaboravljeni na fudbalskoj mapi. I sve ovo ne znaci da je on u ovom momentu pravi trener za nas, ali znaci da prema coveku treba imati postovanja za sve sto je uradio i takodje znaci da sa svim ovim rezultatima iza sebe itekako ima pravo da nekom Fedji ili Duljaju odgovori kada krenu da blebecu po medijima. 

Dzaba sve ovo, na zalost nema ovo veze sa Milojevicem. Zasto takvi isti kao kolega gore( ne konkretno on nego dobra vecina istomisljenika) dolazi sjutra na utakmice protiv Arsenala, Milana,Napolija kad je isti trener i ista igra?

Jedan jedini problem je u tim navijacima,tim ljudima- takav nam je mentalitet, jednostavno takav smo narod. Kad nam je guzici dobro-tu smo, za ostalo nam se jebe,trazimo raznorazne izgovore. Ne znam ko moze da gleda Murinjove bunkere,Benitezove itd borbe na sredini tabele pa su puni stadioni...njemacku drugoligasi treceligasi...milion primjera pa su puni stadioni. Jebes i Terzice i Covice , Gobeljice Nojeve Drva,Panjeve, kad god sam u mogucnosti dolazim da gledam.treneri,terzici,igraci su tu od danas do sjutra,klub za koji navijam je uvjek tu i nekad ce biti slavibiji nekad jaci al imace podrsku od mene ubsvakom trenutku

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Milojević je zadnji trener na svetu koji treba da komentariše ostale kolege. Kad bude vodio Ivanjicu i osvojio neki trofej onda može da se javi a do tad prazan stadiion mu sve govori.

Ih sad Ivaljicu. Teško bi i Anćeloti uzeo trofej sa njima. Ima Milojević trofej sa Čukaričkim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...