Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, prolup said:

Kakvo ponasanje fudbalera Partizana, pogotovo Markovica i ni zuti nema. Samo u Srbiji.

Ko da im je prvi put. Non stop to rade. Već su pikirali sudiju I pre meča .

Gol je čist, nek sledeći put pada opet i simulira.

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Intezitet je bio blag pa jbt ti umesto sto gledas da sto pre padnes umesto da izdrziz duel je druga stvar.

 

Jedino što nas spašava je to što je Marković odma zalegao, pa izgleda kao da simulira. Ali realno, teško je zadržati ravnotežu, kad te neko zapuca u ledja. Pogotovo ako stojiš dosta uspravno, jer tako imaš visoko težište.

 

edit: btw komedija od penala. Po pravilima, gleda se gde je počeo kontakt. A u ovom slučaju, to je bilo barem pola metra isred 16, po levoj nogi Bukarija

Edited by L' Imperatore
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam bio zadovoljan posle prethodnog derbija posle ovoga i nisam bas.

Sad cete reci pa dobili smo. Jeste ali mi nikakvu igru nismo pokazali vec smo iskoristili kikseve odbrane Partizana.

I uz to 2 penala(koja su bila) i 50/50 situacije kod golova....

 

Mi imamo kvalitet da mnogo sigurnije dobijemo derbi a ne da gledamo da li ce biti svirani penali ili ponisteni golovi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

btw komedija od penala. Po pravilima, gleda se gde je počeo kontakt. A u ovom slučaju, to je bilo barem pola metra isred 16, po levoj nogi Bukarija

Gledaš na streamu? Jedino mi je to objašnjenje da ne vidiš da kontakta uopšte nema pre ulaska u 16. Jeste počeo klizeći pre 16, ali kontakt je tek metar unutar 16.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Koliko sam bio zadovoljan posle prethodnog derbija posle ovoga i nisam bas.

Sad cete reci pa dobili smo. Jeste ali mi nikakvu igru nismo pokazali vec smo iskoristili kikseve odbrane Partizana.

I uz to 2 penala(koja su bila) i 50/50 situacije kod golova....

 

Mi imamo kvalitet da mnogo sigurnije dobijemo derbi a ne da gledamo da li ce biti svirani penali ili ponisteni golovi.

Ako se saberu oba derbija i te kako smo zaslužili da pobedimo. U prvom dominantni u drugom nesigurni ali opet mnogo neiskorišćenih prilika. Oni su u dva derbija dali 4 gola od 6 šansi. Zaslužena pobeda večeras i pored nesigurne igre. 💪

Edited by Čočo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, L' Imperatore said:

edit: btw komedija od penala. Po pravilima, gleda se gde je počeo kontakt. A u ovom slučaju, to je bilo barem pola metra isred 16, po levoj nogi Bukarija


Ne znam šta bih odgovorio na ovo, iskreno. Komedija od posta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jedino što nas spašava je to što je Marković odma zalegao, pa izgleda kao da simulira. Ali realno, teško je zadržati ravnotežu, kad te neko zapuca u ledja. Pogotovo ako stojiš dosta uspravno, jer tako imaš visoko težište.

 

edit: btw komedija od penala. Po pravilima, gleda se gde je počeo kontakt. A u ovom slučaju, to je bilo barem pola metra isred 16, po levoj nogi Bukarija

Nemoj da zezaš. Kontakt je bio tek u 16 metara

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jedino što nas spašava je to što je Marković odma zalegao, pa izgleda kao da simulira. Ali realno, teško je zadržati ravnotežu, kad te neko zapuca u ledja. Pogotovo ako stojiš dosta uspravno, jer tako imaš visoko težište.

 

edit: btw komedija od penala. Po pravilima, gleda se gde je počeo kontakt. A u ovom slučaju, to je bilo barem pola metra isred 16, po levoj nogi Bukarija

Sta se desava kad izdrzis prvi kontakt? Racunali se drugi, po tebi izgleda da ne?! Ne postoji cistiji penal.

Markovicev pad ne bih komentarisao… presmijesno.

Edited by Valensija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, magiko said:

Mi i kada ih pobedimo to bude na takav nacin da mi je osecaj isti kao da smo izgubili

Ne znam zbog čega. Apsolutna nadmoć večeras kao i prošli derbi samo smo sada pobedili. Posed lopte 66% ...27 udaraca naspram njihovih 8...

Gomila šansi, gde je i var poništio gol za milimetar. Oni osim golova koji je više srećan (Severina od stativu) nista nisu pokazali.

Mi da smo imali krstenog napadača oni ne bi prošli po broju šansi i izgledi situacija bez 5 golova u mreži. I ovako sakati u napadu uvaljali smo 3 gola.

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...