Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ušao Katai da i onako sporu igru još više uspori. Covek kome treba 100 lopti da potroši da bi jedna prošla. Pri tom ne trči, ne otvara prostor, već konstantno pravi gužvu, navlači igrače na sebe, i sužava odbranu protivnika.  Klasičan rekreativac kome će produžiti ugovor.

 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Djiga je valjda bonus.

 

Toliko smo opasni da nam je najveca sansa za gol da udje Milunovic pa da ga gadjamo iz prekida. Iz igre ga necemo dati jos 33 dana da se igra.

Link to comment
Share on other sites

Drag mi je Kattai al on ce ovde na foru da proda neki potez i onda ce biti Magiko.. Nema veze sto ce pre i posle toga da sve uspori i upropasti...

 

Razumem da se uvede kada imamo dominaciju i vodjstvo od 1:0 ili 2:0 da zacini ali kad juris gol tesko...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na Olajinku , I Micka, ubaciš Kataija i Krasoa, dva lelemuda.  A Sremcevic na klupi. Bravo.

Ni milimetar nije odmakao od batadjorisanja.

 

Radnik imao bolje šanse danas.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Polako. I komšije su isto sa njima do 70.minuta jedva šansu stvorili. Posle im dali dva gola. Na ovakvom terenu protiv ekipe koja igra sa 11 igrača u 16.metara teško je dati gol. Dobićemo ovo ali ćemo krv propišati. 

Link to comment
Share on other sites

Radnik čvrst baš kako i treba. Šta su mislili da će da im se sklone, a oni samo da se pojave. 

Radnik ni protiv partizana nije zaslužio da izgubi. I tamo su stvorili mnogo šansi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Ovaj Radnik je još jedna ogavna ekipa, mislio sam da od Javora nema gore, samo previjanje i krađa vremena. Užas. Trebalo bi radi karme da izgube 0:1 autogolom u 101. minutu.

Nije da im ne pomažemo, kao i protiv Javora svodi se igra na dodavanje najbližem do sebe, dok ne dođe do krilne pozicije gde naš igrač pokušava da driblinzima nešto uradi. Drugi gol protiv Javora je način kako treba da se igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Nije da im ne pomažemo, kao i protiv Javora svodi se igra na dodavanje najbližem do sebe, dok ne dođe do krilne pozicije gde naš igrač pokušava da driblinzima nešto uradi. Drugi gol protiv Javora je način kako treba da se igra.

Ma znam, to može i da prolazi samo kod nas.. Zato me i nerviraju. Kad nekim slučajem takva ekipa priviri u Evropu popiju 5 laganih komada od nekih prosečnih Danaca.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

Drag mi je Kattai al on ce ovde na foru da proda neki potez i onda ce biti Magiko.. Nema veze sto ce pre i posle toga da sve uspori i upropasti...

 

Razumem da se uvede kada imamo dominaciju i vodjstvo od 1:0 ili 2:0 da zacini ali kad juris gol tesko...

Eto ti Magikoo!

Link to comment
Share on other sites

Gol sjajan, mec ocajan...

Mora Miloje evidentno da cedi suvu drenovinu za ovakve meceve, gde sa pola snage treba da se da tri komada.

A teren da se preore i da se posadi suma...

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Polako. I komšije su isto sa njima do 70.minuta jedva šansu stvorili. Posle im dali dva gola. Na ovakvom terenu protiv ekipe koja igra sa 11 igrača u 16.metara teško je dati gol. Dobićemo ovo ali ćemo krv propišati. 

Kao što rekoh. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...