Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Điga bi mogao da bude baš dobar. Par zadnjih utakmica gde je starter je fino odigrao. Sviđa mi se kako je smiren, ima dobru kontrolu lopte i dobro reaguje na pritisak. Juče gledam situaciju gde je predao loptu Hvangu i nije pobegao nazad kao većina naših štopera nego se pomerio napred u poziciju gde se ponudio da pomogne Hvangu da se bolje pozicionira za naredni pas. Sve to na polovini protivnika. Odigrali dupli pas i rešili situaciju gde je na Hvanga vršen pritisak od strane 3 igrača. Videćemo kako će to sve da izgleda sa ozbiljnijim protivnicima. Ima potencijala definitivno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pantelia said:

 

I to Adem. Ceka se reakcija cuvara srpske vatre i supstance sa severa

Decko je rom, ako aludiras na nesto drugo! Inace je veoma talentovan i ima sve karakteristike modernog beka! Odgledao sam par utakmica, i ja sam ocekivao, da ce da bude nagradjen na leto, pa da ga prikljuce prvom timu. Vidim da je vec sad prikljucen. Mali je bolji bek i od Koste Nedeljkovica. Nadam se samo da ce se zadrzati kod nas duze od Koste!

Edited by El Professoren
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

smele su to tvrdnje da je bolji od Koste koji je igrao na EL nivou bez greške

ono pto sam ja gledao tog Avdića ne ukazuje mi na mnogo talenta ali eto neka vrme pokaže, da će dobiti vetar u leđa ne sumnjam tako da do sledećeg juna ode on negde preko 

Link to comment
Share on other sites

Avdic ima vrhunsku tehniku i centarsut. Bukvalno na nivou najboljih liga na svetu. Ipak, mora fizicki jos da nadodje, i da popravi defanzivu, jer je bas ofanzivan bek. 

 

Kosta je drugaciji, atletski nadmocan, ali tehnicki skroman. Mada je napredovao tu. Mislim da on vise odgovara modernom fudbalu, ali bice i Avdic dobar igrac, svakako je najbolji bek kog imamo u skoli trenutno i to ubedljivo. 

Edited by Markoss
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dobri su Avdic i Milosavljevic, moderan bek i moderan stoper. Ali po tome sto sam gledao kod omladinaca i u kadetskoj reprezentaciji rekao bih da nisu još zreli za prvi tim Zvezde. Sledeća sezona u Graficaru je taman za njih.  Maksimovic doduše, iako je isto godište, komotno već može da igra za Zvezdu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Avdic ima vrhunsku tehniku i centarsut. Bukvalno na nivou najboljih liga na svetu. Ipak, mora fizicki jos da nadodje, i da popravi defanzivu, jer je bas ofanzivan bek. 

 

Kosta je drugaciji, atletski nadmocan, ali tehnicki skroman. Mada je napredovao tu. Mislim da on vise odgovara modernom fudbalu, ali bice i Avdic dobar igrac, svakako je najbolji bek kog imamo u skoli trenutno i to ubedljivo. 

Slazem se! Za fizikaliju kao sto si rekao ona ce da nadolazi vremenom jer decko ima tek 16 godina. U Septemru puni 17. On je kadetski reprezentativac, a u Omladinskoj ligi bez problema izlazi na kraj sa starijim igracima jer je dosta krupan za njegove godine. Sigurno, da je nejak za seniorski fudbal, ali……koliko to godina ima Jamal u Barseloni? Isto 16 godina, pa eto igra seniorski fudbal. Mozda je trenutno i najbolji Barsin fudbaler! PSG poslao ponudu od 200.000.000 € za njega!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Другари једно питање само, да ли можда неко зна, да ли ће бити у слободној продаји карте за дерби, онлајн и ако може линк где би се могло купити? Пошто долазим у том периоду за Србију па бих да водим први пут клинца на дерби. Хвала

Link to comment
Share on other sites

Najviše bih voleo da osvojimo ligu i da igramo grupnu fazu LE. Takmičenje po meri za nas. Da gledamo i uživamo jer tu ima smisla bilo šta napraviti i prikazati. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ivandjokic994 said:

Другари једно питање само, да ли можда неко зна, да ли ће бити у слободној продаји карте за дерби, онлајн и ако може линк где би се могло купити? Пошто долазим у том периоду за Србију па бих да водим први пут клинца на дерби. Хвала

https://crvenazvezda.iticket.rs/sr/tickets.html

Zvezda obično online pušta u prodaju samo karte za prvu sledeću utakmicu. Na ovom linku gore možeš da ih kupiš.

Na karti piše da bi trebalo da se odštampa, ali na stadionu dozvoljavaju i da je očitaš sa telefona.

Edited by pentatonika
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Najviše bih voleo da osvojimo ligu i da igramo grupnu fazu LE. Takmičenje po meri za nas. Da gledamo i uživamo jer tu ima smisla bilo šta napraviti i prikazati. 

Od sledece sezone je novi format za LS. Imacemo osam utakmica i igracemo protiv po dva tima iz svakog od cetiri sesira. Ako nemamo bas veliku nesrecu na zrebu, trebali bi sigurno bar dva, tri protivnika da imamo gde mozemo ravnopravno da se borimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mihailo Ivanović iz Vojvodine se ozbiljno nameće. Uz Ćirkovića, Pantovića i Miladinovića jedan od igrača koje bi valjalo potražiti na ljeto. Obavezno izbjeći sve golmane iz domaće lige, svi su slabiji od Glazera. Ni Vukašin Jovanović nam ništa ne treba. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milko Miller said:

Od sledece sezone je novi format za LS. Imacemo osam utakmica i igracemo protiv po dva tima iz svakog od cetiri sesira. Ako nemamo bas veliku nesrecu na zrebu, trebali bi sigurno bar dva, tri protivnika da imamo gde mozemo ravnopravno da se borimo.


Zar ne bi trebalo prvo plej-of da prodjemo? Ove godine nam nije garantovano mesto? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Мџе said:


Zar ne bi trebalo prvo plej-of da prodjemo? Ove godine nam nije garantovano mesto? 

Da, moramo prvo plejof da prodjemo. Postoji i scenario gde idemo direktno, a to je ako Dinamo Zagreb, Sahtjor Donjeck, Slavija Prag, Kopenhagen i PAOK/Olimpijakos nisu šampioni. Posto su svuda poprilično izjednačene borbe za titulu i nije nemoguće da se to desi, ali je ipak malo nerealno da bas sve ide u našu korist. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Čočo said:

Najviše bih voleo da osvojimo ligu i da igramo grupnu fazu LE. Takmičenje po meri za nas. Da gledamo i uživamo jer tu ima smisla bilo šta napraviti i prikazati. 

 

Sudeći po ovoj sezoni u Evropi Zvezdin nivo je Liga Konferencija, Liga Evrope je prejaka. Ostali naši klubovi nisu zaslužili ni da priđu grupnoj fazi LK, da nas dodatno ne blamiraju. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Čočo said:

Najviše bih voleo da osvojimo ligu i da igramo grupnu fazu LE. Takmičenje po meri za nas. Da gledamo i uživamo jer tu ima smisla bilo šta napraviti i prikazati. 

Najviše bih voleo da osvojimo ligu i da igramo grupnu fazu LŠ. Takmičenje po meri za nas. Da gledamo i uživamo jer tu ima smisla bilo šta napraviti i prikazati.*

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...