Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

10 hours ago, No name said:

Samo Veljka Nikolić moje oci da ne vide. Uvek se treba čuvati vukanovica, srnica, Gobeljića. Valjda im je došlo iz du.eta u glavu da ne vraćaju svakakav škart...Mada sa lopovima se nikad ne zna.  

Velja će u Vošu

Link to comment
Share on other sites

Kaiku....ko birekao za njega 😄

 

Quote

Kanga izbačen iz reprezentacije

Fudbaler Crvene zvezde Gejlor Kanga navodno je izbačen iz kampa reprezentacije Gabona.

 

https://www.b92.net/data/images/2024-03-20/8803_fk-zvezda-prozivka-33536_f.webp?timestamp=1710950343

 

Brojni afrički mediji navode da je razlog kršenje discipline, ali samo neki ulaze u detalje. Naime, Kanga je u hotel nacionalnog tima pokušao da "prošvercuje" svog brata i njegovu suprugu. Kako se to kosi pravila selektora, a i drugi članovi reprezentacije su se protivili, odlučeno je da Kanga bude kažnjen. Zbog toga je izbačen iz reprezentacije, a upitno je hoće li ubuduće biti pozivan.

 

Sve ovo se desilo pred prijateljskih utakmica Gabona protiv Senegala i Konga. Do sada je Zvezdin vezista nosio dres nacionalnog tima 63 puta i postigao je dva gola.

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dragan Mićić said:

Izgleda da ce Maksimovic u Pao.

Steta.

Ne bi bio los vezni red Maksa, Hvang i Ivanic. Uz to da nasi navataju Ivicu Ilijeva da nam nadje nekog veznjaka.

Ne bih bio siguran da ćemo Hvanga gledati i naredne sezone u našem dresu.

Sigurno ćemo dobiti ponude za njega.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ne bih bio siguran da ćemo Hvanga gledati i naredne sezone u našem dresu.

Sigurno ćemo dobiti ponude za njega.

Ocekujem da bude tu u tom dvomecu za Ls. Ukoliko udjemo u Ls mislim da moze da ostane. Ako pak i ne udjemo onda nam i ne treba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covek ni po jednom parametru ne pripada ovde , već je nivo iznad.Govorim o Hvangu.  Vidi se da čovek ima radnu etiku , da je odgovoran, sve ono suprotno na sta smo mi navikli.

A i sto mu treba da se lomi po ivanjici,  Surdulici, Lucanima , kad moze da igra u mnogo jačim ligama koje su u svakom pogledu iznad ove naše.

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali najjace je sto je zavrseno 1-1

 

Nisam ispratio toliko kako flashscore daje ocene, ali ovo je bas zanimljivo. 4 igraca u rasponu 9,5 - 10, i jos dvojica iznad 8,5 (a nisu svi iz iste ekipe). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2024 at 7:12 PM, fasper said:

Stojiljkovic, Causic, Meleg, Ebisilio, Kafu, Van la para, Kanjas, Jirka, Zander, Sumaila, Garsija.

I Miloje je imao bas mnogo promasaja za nepune dve godine prvog mandata.

 

Sve njih je Miloje skautirao i  insistirao na njihovom dovodjenju?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

Ali najjace je sto je zavrseno 1-1

 

Nisam ispratio toliko kako flashscore daje ocene, ali ovo je bas zanimljivo. 4 igraca u rasponu 9,5 - 10, i jos dvojica iznad 8,5 (a nisu svi iz iste ekipe). 

 

 

Ово је смејурија реално. Не кажем да није Хванг играо одлично, нисам гледао. Али ове оцене су смејурија. Битно да су они (Флешскор) избацили резултат на полувремену у загради што је стајао. :classic_ninja: Пре неки дан било неко ажурирање, послали ми да одрадим анкету како ми се допадају ти неки новитети (које нисам ни видео  који су). Ако им је ово ажурирање свака им част. Ал сам тек јутрос видео ово за резултате на полувремену што избацили. Да сам то видео на време одрадио бих им анкету. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

- Sticajem okolnosti se družim sa Mirko Ivanićem. Kontaktirao me je putem Instagrama za vreme pandemije korona virusa, čisto eto da pita kakva je situacija u pozorištima? Da li je neko pozorište u problemu, ako jeste eto kaže voleo bih da ako ima neki način da se pomogne. Finansijski ili bilo kako. U tom trenutku me je kupilo uopšte što razmišlja o tome u celom tom ludilu. Onda smo se upoznali i saznao sam da ide u pozorište češće nego nas trojica zajedno (voditelj Igor Miklja i fudbaler Marko Đurovski, prim. aut.) - ispričao je Radojičić u emisiji „Sportlajt” na „Sport klubu”.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Juan said:

 

Sticajem okolnosti tokom pandemije i vanrednog stanja sam upoznao Ivanića i Vukanovića koji su trenirali svaki dan na stadionu jednog niželigaša.

Vrlo prijatni i kulturni momci.

U znak zahvalnosti su pokupovali lopte i još neku opremu za taj klub.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vidi se po izjavama da je Ivanic fin i kulturan momak. Pet godina u klubu, nikad nije pravio probleme. 
@Čočo Nadam se da već radimo na transferu za leto jer je valjda samo bio problem da nisu hteli da ga puste pred sam pocetak sezone u Koreji. Mislim

da bi nam stvarno bio odlično pojačanje, a i nadam se da Mrdja aktivno trazi i druge igrace iz Azije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...