Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

17 minutes ago, MarkoKep said:

Kako klupski rekord, a Radonjić, Goran Drulić ? Ne znam da li ima još neki igrač da je prodat za veću sumu, ali ovo sigurno nije rekord.

 

Milsi se na klupski rekord kluba gde je otisao...

Edited by marko_pantelic
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, No name said:

Sad i zvanično je FK prodao Mijatovica za 10  miliona i 15 % od naredne prodaje.

Samo da taj novac ne spucaju u neke Šerife i ostale dunstere.

 

Ovaj prelazni rok je trebao da posluzi za kompletiranje ekipe za narednu sezonu, ali kako stvari stoje nama ce letnji p.rok zavrsavati dolasci 31 avgusta. Posle se pitamo sto su neuigrani,nespremni itd

Link to comment
Share on other sites

https://sport.alo.rs/fudbal/vesti/69267/u-zvezdi-doneli-odluku-ova-dva-igraca-nisu-na-prodaju-sigurno-ostaju-na-marakani/vest

 

https://meridiansport.rs/fudbal/zvezdan-terzic-crvena-zvezda-mijatovic-nedeljkovic-transfer/

 

Quote

Nedeljković i Mijatović su poslednji koje ćemo prodati" - ističe Zvezdan Terzić

 

Quote

Sportski direktor Mitar Mrkela je saopštio da je Kosta Nedeljković partijama "zaslužio novi ugovor" i dodao je da klub ne planira da ga proda: "Nadam se da će u Zvezdi ostati dugo, a meni je drago što smo konačno iz Omladinske škole dobili pravog desnog beka. To je deficitarna pozicija, a Kosta je pokazao da ima kvalitet da bude vrhunski desni bek koji će Zvezdi i srpskom fudbalu dugo godina biti oslonac. Milina je bila gledati ga na terenu kako sa velikim samopouzdanjem i hrabrošću preuzima odgovornost u tim godinama. To se retko sreće. Svi imamo posebna osećanja kada su Zvezdina deca u pitanju, a siguran sam i to Kosta oseća kada su u pitanju klub i navijači, te da će još dugo godina biti naš važan igrač", naglasio je on.

 

Neka stoji kao podsetnik.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Naš bivši omladinac Burmaz u tri meča za Rapid, tri gola ...

Za sada gol po meču ...

Nije njihova liga bog zna šta,mogli su TSC ili Voša da ga pokupe pošto je čini mi se plaćen Voždovcu oko 700 000 evra ...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mare80 said:

Naš bivši omladinac Burmaz u tri meča za Rapid, tri gola ...

Za sada gol po meču ...

Nije njihova liga bog zna šta,mogli su TSC ili Voša da ga pokupe pošto je čini mi se plaćen Voždovcu oko 700 000 evra ...

Burmazu je isticao ugovor na leto. Pominjao sam vise puta da bi bio odlicna opcija za drugog spica, za nasu ligu vec pokazao da moze da pruzi kvalitet. 

Mislim da je placen manje od 700k, nekih 300-400.

 

Link to comment
Share on other sites

Hahaha šta kažu na Mozzartu: "Razlog jednostavan: napadački potencijal u vidu Krasoa, Kataija, Lučića, Olajinke, Endijaea... trebalo bi da bude dovoljan za odbranu krune u Srbiji."....  Sve ukupno 1,5 fudbaler za tri pozicije... 😂😂😂... Kako smo mi od direktnog učešća u LŠ i pravljenja tima za prolazak grupe došli u situaciju da nemamo 11 igrača za SLS ostaće misterija i predmet proučavanja... Terzić i duo Marin/Mrkela su specijalci u svakom pogledu, valja i ovo znati uraditi... Dajte sad Miloji neke poluigrače iz Srbije njemu taj igrački kadar najviše leži, on svakako ne zna s ovim što znaju fudbala... Vratiti Srnića i Milića iz penzije... I prodati i Krasoa obavezno... Napad: Katai(slomljeni) - Šerif - Olajinka... Klupa:Lučić, Mutuljikić, Sremčević... Nikad jača Zvezda od 91'...nek se spreme Ljajić i NP, dolazimo po bod... 

Link to comment
Share on other sites

Nemam ništa protiv prodaje bilo kog igrača per se, al' mi je prilično neozbiljno da smo do sada doveli samo Sremčevića koji dečko još uvek nije ni punoletan. Bukvalno nijednu rupu koju smo jesenas imali nismo ni pokušali da zakrpimo, a potencijalno smo stvorili i nove... Baš neozbiljno, kao da imamo +15 u odnosu na Partizan, a ne -1, a o nekom eventualnom planiranju i uigravanju za sledeću sezonu da ne pričam. Mislim koja će nama uopšte biti osnova, posebno ako se uzme u obzir da na leto i Dragoviću ističe ugovor, da Nedeljković onda odlazi u Vilu, nigde levog beka, nigde defanzivnog veznog, nigde krila... Trebaće nam bar 5-6 novih igrača za startnih 11, očekivati da sve to uspešno rešimo u jednom prelaznom roku je naučna fantastika. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milko Miller said:

Da imamo spremnu zamenu koju smo dobro skautirali, ja bih direktno prodao. Posto to sigurno nemamo, pitanje šta je najpametnije. 

Neki novi Causic iz OFK Beograda nam ne gine.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Guru said:

Nemam ništa protiv prodaje bilo kog igrača per se, al' mi je prilično neozbiljno da smo do sada doveli samo Sremčevića koji dečko još uvek nije ni punoletan. Bukvalno nijednu rupu koju smo jesenas imali nismo ni pokušali da zakrpimo, a potencijalno smo stvorili i nove... Baš neozbiljno, kao da imamo +15 u odnosu na Partizan, a ne -1, a o nekom eventualnom planiranju i uigravanju za sledeću sezonu da ne pričam. Mislim koja će nama uopšte biti osnova, posebno ako se uzme u obzir da na leto i Dragoviću ističe ugovor, da Nedeljković onda odlazi u Vilu, nigde levog beka, nigde defanzivnog veznog, nigde krila... Trebaće nam bar 5-6 novih igrača za startnih 11, očekivati da sve to uspešno rešimo u jednom prelaznom roku je naučna fantastika. 

Ni ne razmislja se o sledecoj sezoni jer ova ekipa iz uprave nece biti tu ako ne uzme titulu. Zato i nece da cekaju sa rasprodajom klinaca. I kada jednog dana odu, na leto ili nekad kasnije u buducnosti, nece ostaviti nista iza sebe, nista Zvezdi. Tako oni gledaju na ovaj klub, ne zanimaju ih dugovi koje su napravile prethodne uprave, niti ih zanima cime ce raspolagati uprave koje dolaze posle njih. A najvise naravno ispasta sam klub. Od trenutnog rostera se svakako moze izabrati 11 koji ce ponovo biti najbolji po kvalitetu u ligi, a Milojevic tesko gubi bodove tako da bi to trebalo biti dovoljno za titulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naši i dalje misle da je ovo što su letos doveli dovoljno za titulu pa sad rasprodaju sve. Kostu prodali ali tu je za borbu za titulu, Mijatovića prodali ali tu je Šerif Monster Endijaj, Kangva i Mitrović i onako nisu imali neki učinak, Bukarija prodaju tu je Lučić/Olajinka/Katai. Mislim realno i sa ovim timom što nam je ostalo mora da se odbrani titula ali to poslovanje bez plana je skandalozno. Rasprodali sve. Zgrabili ozbiljne pare sebi u dzep a tim će da sledeće godine da trpi. Jer nema ni na vidiku zamene za Kostu, Bukarija, štoper, levi bek, zadnji vezni i napadač. I tako će biti i na leto kad će se u zadnjem trenutku dovesti,, pojačanja" na brzinu bez kvaliteta. Već viđeno.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi prodaja bila problem , kada bi se pametno trosile pare,  dovodili ozbiljni igraci, koje je neko Pre toga skautirao i stao iza njih.

Problem je sto se dovode razni čausuci, Ndijae,  i ostali bezveznjaci i za njih se daju ogromne pare.

Ovako se ponasaju kao da sutra ne postoji,  pa daj da se sve rasproda, zgrabe pare i zapali odavde.

 

Sa druge strane nismo mi fk mega pa da samo se bavimo izlogom. Ovaj klub ima reputaciju, i ime. Potpisuju se jako sumnjivi igrači, dok su pod ugovorom ispušene mustikle u vidu Kataija, Rodica , Milunovica..

Treba neko i da ostane da igra. Nece se sama titula osvojiti.

 

Umesto da sad polako sklapaju tim za leto, oni ciste magacin koji su prethodno zatrpali, pa ce na leto biti pojacanja u minut do 12, po principu eto doveli smo. A koga, to i nije važno 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...