Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Koja je svrha ovakvih priprema i ovakvih (svih) protivnika? Sve ovo je moglo da se uradi treniranjem u Beogradu i igranjem utakmica svakih par dana, recimo u Baru... Ovakvih protivnika ko na Kipru našli bi vazdan diljem Crne Gore...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Azazelkg said:

Koja je svrha ovakvih priprema i ovakvih (svih) protivnika? Sve ovo je moglo da se uradi treniranjem u Beogradu i igranjem utakmica svakih par dana, recimo u Baru... Ovakvih protivnika ko na Kipru našli bi vazdan diljem Crne Gore...

Nismo se mnogo pitali oko destinacije, a i da smo se pitali sam kvalitet protivnika je na kraju nebitan. Na kraju sve zavisi od intenziteta i želje protivnika i tu je uvek lutrija u prijateljskoj utakmici. Ako ti protivnik igra motivacijom Fiorentine prošlog leta onda bolje da igraš i protiv kiparskog drugoligaša. 
Inace Mitrovic zvanično u Veroni. Di Marcio javlja i da je Torino uspeo da dovede i Kabica. Pozajmica do kraja sezone sa opcijom da ga kupi za 2 miliona. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ništa ovde Spajić nije kriv. Ja bih isto povukao ekipu kad protiv mesara igraš. Još treba neko da se povredi pred povratak u Beograd večeras. 

 

Pa realno ovaj mu čistu loptu oduzeo, a za ovo kasnije kad je već odlučio da se junači onda šta kog vraga ne uzvratiš odmah, što okrećeš glavu, ne čekaš da te on prvi udari kad te već napao. Kasnije se nešto zaleće da mu vrati ali koliko vidim promašio ga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Azazelkg said:

Koja je svrha ovakvih priprema i ovakvih (svih) protivnika? Sve ovo je moglo da se uradi treniranjem u Beogradu i igranjem utakmica svakih par dana, recimo u Baru... Ovakvih protivnika ko na Kipru našli bi vazdan diljem Crne Gore...


Trebalo je da se vrate pre nedelju dana i da ostatak treniraju na nekoj njivi jer nas to ceka na svakom gostovanju do maja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedeljković 9m

Mijatović 8m

Mitrović 1.3m

Kabić 2m (ako ga otkupe) 

Kangva 500k ( 1.5m ukupno ako ga otkupe). 

Očekujem za koji dan i prodaju Glazera a verovatno i Krasoa po povratku sa Afričkog kupa. 

Kakva smo mi firma. Da nam svi pozavide. 🤦

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gde se izgubilo ono čuveno od pre deset, petnaest godina: "Kad bi bili redovni učesnici grupa u evropskim takmičenjima, ne bi morali da prodajemo igrače kao na traci. To nam je jedini izvor prihoda, jedino tako klub može da opstane i servisira svoje svakodnevne obaveze"...

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Transferi poput ovog od Kangve ili Mitrovica mi ne smetaju. Bukvalno se nece ni primetiti da nisu visu u klubu, dobijes bar neke pare i smanjis trosak za plate. Problem je kad prodaju najtalentovanijeg beka i napadaca zemlje posle prve polusezone u klubu. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Što pa hteo se Mamić u Zvezdi, dobili smo preslikanog samo naprednjačku verziju. Doduše originalnog su vitlali šipkaši godinama i kuvao se dugo do konačnog smaknuća a ovom našem još samo javni felacio nisu odradili uz par prozivki koje su prestale na dugme. Sve je kako treba biti, po planu i programu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

FK MEGA...od rezultata im je bitnija zarada. Ok da se proda, ali ovako da momci odigraju polusezonu i na prvu ponudu ja nemam reči.

Ali se zato potpisuju dugoročno ispusene muštikle poput rodica, Kataija  , milunovica i drugih. Umesto da gledamo ove mladice bar 2 godine ovde, nama se ponovo guraju gore pomenuti penzioneri. 

Kangva je prodat za toliko da mogu da napune rezervoare dok se vozaju.

 

2 minutes ago, Milko Miller said:

Transferi poput ovog od Kangve ili Mitrovica mi ne smetaju. Bukvalno se nece ni primetiti da nisu visu u klubu, dobijes bar neke pare i smanjis trosak za plate. Problem je kad prodaju najtalentovanijeg beka i napadaca zemlje posle prve polusezone u klubu. 

Da ali ces vec na leto dobiti jos nekoliko kangvi, mitrovica  , gde ce se ponovo napuniti magacin , a onda ponovo rasprodaja za tepsiju  ribe.

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko smo u dugovima i koliko smo se zajmili letos dolazi na naplatu sada. A tek kamata. Nju ćemo na leto da otplatimo. 

Lepo rekoh pred početak sezone za 2,3 godine od nas neće ostati ni dugmići. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Nedeljković 9m

Mijatović 8m

Mitrović 1.3m

Kabić 2m (ako ga otkupe) 

Kangva 500k ( 1.5m ukupno ako ga otkupe). 

Očekujem za koji dan i prodaju Glazera a verovatno i Krasoa po povratku sa Afričkog kupa. 

Kakva smo mi firma. Da nam svi pozavide. 🤦

 

 

Samo od LŠ, karata, TV prava, slilo se preko 40 miliona, ako pri tome dodamo i transfer Erakovica u Zenit za 8 miliona, dolazimo do ogromne zarade. 

Ali ne sumnjam uopšte da ce dug FK ne da se smanji , nego uveca.

Dobro su poznati da domacinski rade.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Samo od LŠ, karata, TV prava, slilo se preko 40 miliona, ako pri tome dodamo i transfer Erakovica u Zenit za 8 miliona, dolazimo do ogromne zarade. 

Ali ne sumnjam uopšte da ce dug FK ne da se smanji , nego uveca.

Dobro su poznati da domacinski rade.

Od tih 40m odmah oduzmi onaj zajam za plaćanje poreza letos od firme koja postoji godinu dana a koja ima pravo da naplati potraživanja od prihoda UEFA plus naravno kamata. Pa onda tekući troškovi koji su 50m godišnje kako su sami rekli. Mi smo u debelom minusu zato je i ova rasprodaja. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Samo od LŠ, karata, TV prava, slilo se preko 40 miliona, ako pri tome dodamo i transfer Erakovica u Zenit za 8 miliona, dolazimo do ogromne zarade. 

Ali ne sumnjam uopšte da ce dug FK ne da se smanji , nego uveca.

Dobro su poznati da domacinski rade.

Plus Azarov i najverovatnije Leković. To je jo 5-6 miliona.

57 minutes ago, Bobby Shurda said:

Mislim da stvarno treba da puste Dragovića ako mu se ide, jer može da bude pogubno po ekipu ako ovakav stav ima neko ko treba da bude kapiten: 

 

4DZRaCR.jpeg

Što neće da se bije? Zašto bi? On i Bukari ispali najpametnjji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo letos oko 13m uzeli mozda malo preko na transfere, kazi ga da smo toliko i potrosili, 25m od LS, karte rekose oko 5m, sad smo ja mislim na oko 20m samo Sremcevic 2m sto je dosao ….

 

Sto je najjace Partizan ce da vise da proda Saldanju nego sto smo mi 2 najveca talenta …. Terzoni menadjer

 

 

p.s. Ne vredjajte Maminja on je covek i znao da cuva talente u Dinamu dok ne dobije pravu cenu ovaj slepac da nije dobio vise bi prodao Mijata za 3m + 20%

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Juan said:

 

Što neće da se bije? Zašto bi? On i Bukari ispali najpametnjji.

 

Nije rekao niko da se bije, kapiteni su uglavnom zaduženi da smiruju situaciju, ne može da stoji sa strane kao kapiten i vođa tima, Bukari me ne interesuje on i na terenu igra samo za sebe a kamoli u ovakvim situacijama.

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...