Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, John Terry said:

 

Taj Nju Jork je filijala Sitija?

Jeste ali je totalno nebitno, ocajan transfer i za Mijata jer ce da igra ocaj ligu a i za nas jer je ovo premalo para za takvog talenta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CuaTheTime said:

Meridian pise da smo zainteresovani za Seol Young Woo

Spoiler


 

 

asiana-flight-214.jpg

 

Objašnjenje:

 

Voditelj čitao imena poginulih Korejanaca prilikom pada aviona. Ali fora je što mu je neko podmetnuo da pročita fake imena.

3 minutes ago, Nele said:

Jeste ali je totalno nebitno, ocajan transfer i za Mijata jer ce da igra ocaj ligu a i za nas jer je ovo premalo para za takvog talenta.

 

Nije očaj liga, bolja je od naše, ali da je premalo, jeste. Danas se poluigrači prodaju za 25-30 miliona.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:
  Reveal hidden contents

 

 

 

 

asiana-flight-214.jpg

 

Objašnjenje:

 

Voditelj čitao imena poginulih Korejanaca prilikom pada aviona. Ali fora je što mu je neko podmetnuo da pročita fake imena.

 

Nije očaj liga, bolja je od naše, ali da je premalo, jeste. Danas se poluigrači prodaju za 25-30 miliona.

Nebulozno da igrac od 18. godina koji je odlicno igrao u LS ide u ligu i klub koji nece igrati bilo koje evropsko takmicenje pa makar i ligu konferencija.

Jeste MLS po imenima sigurno jaca liga ali se igra lagani fudbal gde je napad primarna stvar i ne haje se previse za odbranu, klasicna penzionerska liga gde se ide na kraju karijere da se zgrne lova.

 

Ja da se pitam ispod 15m ga ne bi dao ali realno je negde oko 12-13m mada me i ne cudi sto klubovi ne nude ozbiljnije cifre jer vide da Terza prodaje na prvu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nele said:

Jeste ali je totalno nebitno, ocajan transfer i za Mijata jer ce da igra ocaj ligu a i za nas jer je ovo premalo para za takvog talenta.

Infrastruktura je dobra tamo i mnogo se lakse danas prelazi iz Amerike u Top5 ligu. Nju Jork je uz to jos i filijala Sitija tako da ima tu direktan put bar u Gironu. Kasteljanos je na primer iz Urugvaja otisao u Nju Jork, pa posle na pozajmicu u Gironu i ovog leta za 15 miliona u Lacio. Tako da za njega uopste nije los transfer. Sa nase strane mi smo na kraju dobili 15,5 miliona za Mijatovica i Nedeljkovica plus 3,5 miliona realnih bonusa. Za sam talenat igraca svakako premalo, sa druge strane sumnjam da bi bili sposobni da podignemo nesto znacajno cenu jer nismo poznati po razvoju igraca kad su deo prvog tima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uzasan posao jer:

 

- igraće smeće ligu

- uzeli smo male pare ali treba popuniti greške uprave sa Barakom i Šerifom

- najvažnije, dečko je samo hteo da igra za svoju Zvezdu, a ološi mu ni to ne daju

Edited by Bad
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je bilo i sa Grujicem. Ni on nije hteo da ide, hteo je da ostane, ali mafija misli drugacije. 

 

A ovo oko prodaje, da li je otišao za 8, 10,20 mil, to me ne dotice. Fudbalski klub od toga nema nista. Sve ce zavrsiti u džepovima raznih lopova na prvom mestu terzica.

Prodaju, preprodaju, pilicare, ponasaju se kao da su igrači stoka, i sa njima trguju.

Najgore rukovodstvo u istoriji fk je trenutno na vlasti.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Stefan Mitrović sledeći u redu za prodaju.

Verona nudi 1 500 000 € i 20% od naredne prodaje.

On nije nimalo napredovao otkad je došao,i dalje na postavljene odbrane ili bunker nema nikakvog rešenja osim glave u pesak,trk u desno i šut preko stadiona.

Neko je ovde skoro pisao,Markos verovatno,da se njemu ne igra na beku,iako je idealan za tu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Navodno i za Kabića imamo ponudu iz MLS, ali 1.500.000.

MLS jos dugo traje prelazni rok, tako da ce tu verovatno trajati transfer. Kod Mitrovica moramo sutra da odlucimo da li prodajemo ili ne. Sto se ovog Korejanca tice, navodno je Marin vec na prvenstvu Azije da zavrsi transfer.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

MLS jos dugo traje prelazni rok, tako da ce tu verovatno trajati transfer. Kod Mitrovica moramo sutra da odlucimo da li prodajemo ili ne. Sto se ovog Korejanca tice, navodno je Marin vec na prvenstvu Azije da zavrsi transfer.

Jel istina  za Korejanca?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Polivalentni Stevica said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/ohi-omoidzuanfo-deki-mi-se-kasnije-izvinio/473336

 

Vrlo dobro pročitajte intervju,pogotovo kad dodje deo sa Terzićem.

 

 

Odlican intervju, nije kao da nismo znali kako klub funkcionise ("ej nemas vise mesta kod nas al imam druga menadzera da ti nadje klub"), samo opet je drugacije kad procitas iskustva nekog ko je licno prosao kroz sve to. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa za Mitrovica 1.5M je stvarno malo. Nije neki prospekt, ali je bio talentovan. Mogli su da ga probaju i na beku. Ovako, jos jedan talenat otisao za DZ.
Jos vise dolazi do izrazaja da smo Sremcevica platili obestecenje 2M. Bice malo na pozajmici, pa onda za koju godinu da ga prodamo za 1M. Uprava naseg kluba je za zatvor, ali to smo vec odavno znali...

 

Nadam se samo da novi Koreanac nije 5M. Stvarno mislim da za te pare mogu da se nabave bolji igraci od ovih koji se spominju....

Link to comment
Share on other sites

Od za kikiriki jos jedan igrac koji je mogao biti jako koristan u rotaciji kada bi imao ko da radi sa njim. Tako da sada ponovo imamo 1 desnog beka koji je vec prodat. Dakle imamo 0 desnih bekova, a trebaju nam 2 za Evropu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...