Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, No name said:

Čočo znam da si ogorčen kao i svi mi, ali nije u redu da tako komentarises i ponistavaš Milojevica. Daleko da je bajan. Ali hajde malo postovanja za nekoga ko nas je vratio na fudbalsku mapu Evrope,  koji je iz ničega stvorio nešto. 

Za čoveka koji nam je doneo radost ulaskom u prvu LŠ, i radost do neba posle pobede na Liverpulom bivsim i buducim prvakom evrope u to vreme.

 

Samo podji od toga da nije imao ovoliko para na raspolaganju da dovodi igrače, da ih placa kao Hvana i Serifa po 4-5 miliona, nego je igrao sa čim je igrao. Uostalom imao je ko zna koliko manju platu za razliku od Bahara.

 

Za nekog ko je dosao na ništa , stvorio nesto i to nesto ostavio iz sebe,  za razliku od nekih koji su dosli na gotovo a doneli nista , red bi bilo malo postovanja, bar da se ne sprdamo.

 

 

Ja imam ogromno poštovanje prema liku i delu i svemu šta je uradio za nas. Njemu treba bista da se podigne ispred stadiona ali njegovo dovođenje znači da ovo što smo danas gledali da ćemo takav način igre gledati i dalje. Najviše bih voleo da grešim i da na kraju sezone pojedem govna ali sumnjam u to. 

4 minutes ago, Bax said:

Bolje nek cimaju Lazetića, deluje mi da ima perspektivu da još napreduje.

Slažem se. Pa čak i Marka Savića iz Voždovca. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Milojević je uradio toliko za klub, mislim da će proći godine, možda i decenije da bi neko mogao da se uporedi s njim, bez ikakvog preterivanja. Baš zbog toga ne bih voleo da se vrati na našu klupu jer je nemoguće ponoviti ili nadmašiti već urađeno. Bio bih iznenađen da Bahar ne ostane do kraja sezone, iako je zaslužio da već bude smenjen. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Iako je Milojevic profesor fudbala za Bahara, ne želim da se vrati. Odradio on svoj posao ovde na fenomenalan način i to treba tako i da ostane. Najviše bih voleo Jovanovića od sledeće sezone, ali male su sanse da će on hteti ovde da preuzme. Od naših cenim i Runjaica. 
Marko Savic se raspao u Estoniji kad je trebao da vodi tim koji se bori za titulu. Do sada se samo pokazao u mladjim kategorijama i u Voždovcu koji je kao omladinski tim. On još nije spreman za Zvezdinu klupu. 
Lazetić svakako neće ovde da dolazi. 
Treba i pitati Keka jel ga zanima povratak u klupski fudbal. 
Tako da Jovanovic/Kek/Runjaic ili opet stranac. 

Link to comment
Share on other sites

Projekat Bahar po svemu sudeci nece imati srecan kraj, ali to je ipak bio pohvalan pokusaj da se podignemo na visi nivo. Sa Milojevicem i paketom igraca koji ide uz njega (Zule, Jovancic, Pavkov) bukvalno se vracamo na nivo seoskog kluba.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kakva je panika  kod Terze kad mora kako stvari stoje davraca Milojevica. Sa MIlojevicem cemo ledati ono sto smo gledali ranije. Verovatno cemo kroz kvalifikacije ispusiti LS. Meni se licno ne gleda ponovo Milojevic naklupi. Neki ruzni san u nastajanju posle ove vesti da je Milojevic napustio klub  - kako sam razumeo na svoju stetu? ...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milko Miller said:

Iako je Milojevic profesor fudbala za Bahara, ne želim da se vrati. Odradio on svoj posao ovde na fenomenalan način i to treba tako i da ostane. Najviše bih voleo Jovanovića od sledeće sezone, ali male su sanse da će on hteti ovde da preuzme. Od naših cenim i Runjaica. 
Marko Savic se raspao u Estoniji kad je trebao da vodi tim koji se bori za titulu. Do sada se samo pokazao u mladjim kategorijama i u Voždovcu koji je kao omladinski tim. On još nije spreman za Zvezdinu klupu. 
Lazetić svakako neće ovde da dolazi. 
Treba i pitati Keka jel ga zanima povratak u klupski fudbal. 
Tako da Jovanovic/Kek/Runjaic ili opet stranac. 

Marko Savić je posle 11 godina posta Levadije sa Levadijom osvojio i titulu i kup i superkup.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Nije problem ni stranac samo mi ne znamo da nađemo dobrog stranca. I kad ne ide onda uvek idemo ziheraški na batađorizam. Ali kojeg god trenera da dovedemo ništa nećemo uraditi dok se ne zakrpi odbrana i prestane sa prodajom bitnih igrača pred sezonu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Venger said:

Ne zelimo Milojevica nazad zato sto igra ruzan fudbal, kao da sad gledamo neku lepotu.


Гледали смо барем мало на почетлу лијеп фудбал и видјели да се може иако је све процес. У најјачем такмичењу и поред евидентног неуспјеха ипак имали доста шанси по утакмици из неких акција и нисмо били врећа. Ако не може са Бахаром има неко други ко може да игра савремен фудбал. Милојевић сигурно не може ни било који домаћи тренер. Нажалост.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Pa odbrana je bušna zbog trenera. Kvalitet igrača sigurno nije manji nego ranijih godina. 
 

Bahar je dokaz da možemo da privučemo trenera koji je vodio neku ekipu u LŠ ili bar osvojio titulu u nekoj jačoj, pristojnijoj ligi. Što ne bi smo nastavili u istom ritmu. Najgore što ljudi imaju averziju prema stranim trenerima a stranci igrači su im okej. Kao da imamo ne znam kakve domaće trenere pa zauzimaju mesto nekome.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Мџе said:

Pa odbrana je bušna zbog trenera. Kvalitet igrača sigurno nije manji nego ranijih godina. 
 

Bahar je dokaz da možemo da privučemo trenera koji je vodio neku ekipu u LŠ ili bar osvojio titulu u nekoj jačoj, pristojnijoj ligi. Što ne bi smo nastavili u istom ritmu. Najgore što ljudi imaju averziju prema stranim trenerima a stranci igrači su im okej. Kao da imamo ne znam kakve domaće trenere pa zauzimaju mesto nekome.

Nama je odbrana slabija nego prošle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

28 minutes ago, Čočo said:

Nama je odbrana slabija nego prošle godine.


Možda i jeste ali ima dovoljno kvaliteta da izgleda bolje i zategnutije. Što nas opet vodi do trenera.

 

Sada sam setio da je Postekoglu pre nego što je došao u Seltik nedelju dana pre preogovarao sa AEKom i isti se odlučio za drugo ime. Znači i AEK i Seltik, klubovi ranga Zvezde, su razmatrali trenera iz japanske lige koji nikoga u Evropi pre nije trenirao. Lika koji je najveće trenersko iznenadjenje još od Murinja (možda sam malo preterao). Pa što ne bismo i mi? 
 

Najgore da kao Dinamo budemo fokusirani na domaće samo i da onda imamo više loših nego dobrih sezona u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Marko Savić je posle 11 godina posta Levadije sa Levadijom osvojio i titulu i kup i superkup.

Da bi sezonu posle toga imao 20 poena manje od Talina i blamiranje protiv Rekjavika u Evropi. Ali nebitno i da je najbolji trener svih vremena u Estoniji, trenersko iskustvo u Levadiji i Voždovcu svakako nije dovoljno da bude i kandidat za Zvezdinu klupu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2023 at 2:20 PM, pantelia said:

U prvenstvu smo od 19.08, kada smo dobili Spartak 3-0, samo jednom dobili sa vise od 1 gola razlike (Radnik 3-1, treci gol dali u 90-om minutu iz penala). Imamo 7 pobeda i 2 poraza sa golom razlike, i 1 nereseni (TSC).

 

Ovde treba da ide ona slika cice koji kaze da navijanje za Zvezdu nije stresno (Marko, 25)

 

Update: 8 pobeda i 2 poraza sa golom razlike, i 1 nereseni (TSC).

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ubedjen da je kod Bahara najveci problem odnos sa igracima, necu da kazem da ga buse ali ne bi preterao kada bi to reko. Nemoguce je da mi protiv YB u Bernu, protiv Lajpciga stvaramo zilion sansi a da se konstantno mucimo sa tim u domacoj ligi. U evropi je svakom cilj licna promocija pa onda i nema zabusavanja. Pod uslovom da je ova teorija tacna to koliko je do igraca duplo vise je do menadzera kako se Barak predstavlja, a pogotovo zbog forsiranja tog termina tebi je onda i obaveza da hendlujes igrace i stvoris atmosferu. Nasi na terenu deluju kao da niko nikog ne podnosi osim Hwanga njega mi je jedino i zao.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Panda said:

Milojević je uradio toliko za klub, mislim da će proći godine, možda i decenije da bi neko mogao da se uporedi s njim, bez ikakvog preterivanja. Baš zbog toga ne bih voleo da se vrati na našu klupu jer je nemoguće ponoviti ili nadmašiti već urađeno. Bio bih iznenađen da Bahar ne ostane do kraja sezone, iako je zaslužio da već bude smenjen. 

Vladan je postao trener u Zvezdi kad niko nije očekivao da će proći Spartu a pogotovo niko nije očekivao da će ući u Evropu a posle i u LŠ. Tad je napravio rezultat i to mu se mora uvek pamtiti i poštovati taj rezultat. Sad je Zvezda u drugoj situaciji, sad bez prolaza grupe u LŠ sve drugo je loš rezultat a selekcija ekipe je još gora nego u vreme kad je Miloje bio trener.Više je para i više "gladnih usta" koje bi da de omrse. Uz sve to Miloje je pokazao da ne može da se izbori sa lokalnim đilkošima a nažalost nema pored sebe ni pokojnog Kosanovića koji je bio više od pomoćnog trenera. Ništa tu dobiti Zvezda na kvalitetu neće njegovim dolaskom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako će se dovoditi drugi trener samo da se dovede i smeni Bahar onda ništa nismo uradili. Bolje sačekati kraj sezone jer ligu ćemo svakako osvojiti a do tada tražiti najbolje rešenje a da nisu povratnici. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Venger said:

Ne zelimo Milojevica nazad zato sto igra ruzan fudbal, kao da sad gledamo neku lepotu.

 

Drugim recima - zasto vracati Milojevica i gledati isto sranje od fudbala (samo sa mnogo skupljim igracima + sto ce nam se Bahar naplatiti)? 

 

Bahar da izgura ovo kako zna i ume, nije ni Partizan neki bauk ove sezone da to ne moze da se izgura. Lepo su se snasli do sada, uz dosta srece ali imaju mnogo vise problema nego mi. Malo su ih ovi pozitivni rezultati doveli u red inace bi bio bas epski raspad (videli smo protiv TSCa na sta to moze da lici). A mi da izguramo ovu polusezonu kako se moze i onda da se srede stvari na pripremama, skracivanje rotacije i eventualno 2 pojacanja (levi bek je prva stvar). I mozemo do kraja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 i onda da se srede stvari na pripremama, skracivanje rotacije i eventualno 2 pojacanja (levi bek je prva stvar). I mozemo do kraja. 

Осим појачања, на шта конкретно мислиш кад кажеш "да се среде ствари"? Није ово да је неки сукоб врелих глава, па да им треба одмор од обавеза да се среде ствари. Искрено, ја не знам шта се дешава у Звезди и никако не могу да схватим да тим таквог квалитета игра тако јадно и бедно у спрдњи од првенства каква је Суперлига... Једине две ствари које ми падају на памет су да: 1. играче потпуно боли курац за СЛ; 2. не постоји рангирање ауторитета у свлачионици (да неко "построји" и води рачуна да свако ради свој посао). У оба случаја, проблем је системски. А овај други део - па Звездин сув квалитет не да може до краја, него може до краја с 20 бодова предности. Зашто се то не дешава, е то је питање...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...