Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Milko Miller said:

Onda nam i ne treba Bahar ako ćemo ovako igrati. 

Pa dogovorite sa sa sobom šta hoćete. Titulu i ziherašku igru ili Bahara i napadački fudbal? Očigledno da je Bahar za vreme pauze imao kratak kurs kako se igra naša liga pa je mučenik odustao od svih svojih postulata. Moje prvo veliko razočarenje što se tiče njega. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Pa čekajte sad, šta hoćete više? Je l ste hteli rezultate? Bahar je shvatio da batađorizam donosi rezultate u ligi. Vodimo nismo primili gol, igramo užasno ali protivnik sveden na minimum šanse za gol. To je to. Zvezdaška javnost namirena, puno srce svih navijača. Šta će nam dobra igra kad primamo po nekoliko komada i gubimo bodove. 

 

Koji minimum? Ovi da imaju dva krstena igraca bi nam dali gol. Imali su dve ciste sanse kad je lopta skakutala u petercu nasem, i posle sut Zlicica sa 13,14 metara iz dotrcavanja, a mi sem gola nista. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Pa dogovorite sa sa sobom šta hoćete. Titulu i ziherašku igru ili Bahara i napadački fudbal? Očigledno da je Bahar za vreme pauze imao kratak kurs kako se igra u našoj ligi. 

Pa očigledno je jasno da ne može bez ziheraske igre. Samo je pitanje šta ce nam onda preskup Bahar za to kad imamo domaće Batadjoriste koji će to odraditi sa pet puta manjom platom. Ovakvu igru može i da se trpi da imamo rezultate u Evropi, ali i tu je Barak podbacio. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Koji minimum? Ovi da imaju dva krstena igraca bi nam dali gol. Imali su dve ciste sanse kad je lopta skakutala u petercu nasem, i posle sut Zlicica sa 13,14 metara iz dotrcavanja, a mi sem gola nista. 

Pa minimum. Do sada smo od svih iz prvog pokušaja primali golove. Ovo je Zvezda koju volimo i koja osvaja titule. Užasan fudbal i sačuvana mreža. Je l da? Bahare ostani, sve ti je oprošteno.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Koji minimum? Ovi da imaju dva krstena igraca bi nam dali gol. Imali su dve ciste sanse kad je lopta skakutala u petercu nasem, i posle sut Zlicica sa 13,14 metara iz dotrcavanja, a mi sem gola nista. 

 

Imali smo 2 ili 3 situacije gde samo zbog sebicluka Bukarija nismo resili utakmicu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Da je Bukari manje sebican dali bi minimum jos jedan i sad ne bi bilo ovih “raspravki”

Tako je. I vodili bi 2,3 prema 0 i to bi bilo to. Ala Mister i Milojević kauč. Kao u stara dobra vremena. 

Kad smo mi stvarali šanse svih ovih prethodnih kola i igrali fudbal ali i primali golove bilo je loše. Bahare odlazi! Evo sad smo gori od protivnika, ne igramo fudbal ali vodimo bez primljenog gola. Bahare odlazi! 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fradler said:

 

Imali smo 2 ili 3 situacije gde samo zbog sebicluka Bukarija nismo resili utakmicu

 

S obzirom na nasu realizaciju, 50-50 je dal bi to resili. Isto tako da se njima nije ovaj spetljao na pet metara, bilo bi 1:1, i da Zlicic nije prebacio Krusevac sa 12 metara, bilo bi 2:1. Mislim SBBKBB, samo kazem da igramo manje vise egal sa najgorom ekipom u prvenstvu. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Najskuplji trener sa najskupljim timom , sa najlosijim rezultatima u Evropi i Domacoj ligi.

Ovo je za momentalni otkaz.

 

Da je neki nas trener imao ovakav tim i ovoliko para na raspolaganju, a pri to da ima platu ko Bahar, razapeli bi ga. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Flertujemo mi sa kiksom svako kolo.

 

Sramna igra da sramnija ne moze biti. Ja ne pamtim da smo ovako igrali u zadnjih 7-8 godina. Mozda jesmo po neku utakmicu,  ali celu polusezonu nismo. Kada smo dobijali,  mi smo to radili sigurnije. Ovde svako kolo problem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Flertujemo mi sa kiksom svako kolo.

 

Sramna igra da sramnija ne moze biti. Ja ne pamtim da smo ovako igrali u zadnjih 7-8 godina. Mozda jesmo po neku utakmicu,  ali celu polusezonu nismo. Kada smo dobijali,  mi smo to radili sigurnije. Ovde svako kolo problem.

 

 

Poslednji put smo ovako igrali kod Murinja Jankovica, gde ekipa cim predje pola, moze da ti da gol. Organizovanost 0. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Poslednji put smo ovako igrali kod Murinja Jankovica, gde ekipa cim predje pola, moze da ti da gol. Organizovanost 0. 

To je bilo 2012-2013 g...Dakle 10 godina, niko nije ubio u pojam navijace zvezde, kao sto je to uradio ovaj strucnjak.

Ajde Evropa, ali mi ni u prvenstvu nikog ne mozemo da dobijemo da nisu problemi. Organizacija, motivacija 0.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...