Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kad sam mislio na izbor novog trenera,, stranca", mislio sam na nekog sa iskustvom trenera prvog tima. Ima 62.godine i skoro celu karijeru bio asistent. Ako do sada nije hteo, mogao i uspeo da bude bilo gde ozbiljnije prvi trener ne mora u 62oj da se oprobava kod nas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ne valja Cokna jer je mlad

Ne valja Buvac jer je star

Ne valja Miloje jer je bunkeras

Ne valja Stankovic jer je gradjevinar

Ne valja Bahar jer ga buse igraci

Zna li ko kad li isticu ugovori Gvardioli ili Murinju?😁

Milan Tomic u kosarci nikog nije trenirao pre nas pa mi se cini da se sasvim fino snasao u prvoj sezoni.

U sustini nije ni bitno ko ce da dodje jer bolje nece biti. Bitno je samo da neko ODE iz kluba. Posle LS i miliona od prodaje igraca mi smo verovatno u takvog kurcu finansijski da moramo da prodajemo Mijatovica da prezivimo do juna. Dok ne padne Vucic sa vlasti a sa njim i Terzic i ostale pijavice koje sisaju krv iz kluba nece biti bolje sigurno.

Edited by fasper
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mi sa ovakvim stavom, ovakvom kurcoboljom i ovakvom atmosferom ne postoji sansa da izvucemo pobedu u derbiju, pogotovo sto se igra tamo.

Remi bi cak i bio dobar kako igramo i kakve golove primamo.

Sreca pa je TSC uzeo pobedu pre dva kola i smanjio na -3, da je ostalo-6, uz njihovu pobedu to bi otislo na -9 i vec na polusezoni bi se oprostili od titule, zahvaljujuci strucnjaku na klupi kao i delegaciji iz uprave. 

 

Kao sto smo se nadali da ce prekretnica biti YB, tako sad neki polazu nade u derbi. Da ovaj tim naprasno proigra, pocne da daje golove, utegne odbranu, sve ono sto nije radio skoro pola godine, i to pocne bas u derbiju , verovatnoca je nikakva.

Otvoreno kazem, nece biti ništa.  Ako izvuku remi, guraju se problemi pod tepih, o pobedi ne razmišljam jer i kada smo igrali bolji fudbal i imali bolju atmosferu nismo dobijali tamo , a tek sad.

Odavno nema lepe igre u derbiju. Pobedjuje onaj ko se vise bori, i srecniji tim. Mi ni ti se borimo ni ti imamo srecu, a i ne treba da je imamo kada vidim ko sve igra, i ove jajare iz uprave.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Izraelski One, citirajući medije iz Srbije, tvrdi da Zvezda ima ponudu od 6-7 miliona od Remsa za Glazera. Nisam nigde ovde nasao vest tako da ne znam koliko je pouzdano. 

Eto resenja kako da se sacuva Mijatovic samo sto ni to ne bi pomoglo i ako nije istina

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2023 at 7:27 PM, Milko Miller said:

Iako je Milojevic profesor fudbala za Bahara, ne želim da se vrati. Odradio on svoj posao ovde na fenomenalan način i to treba tako i da ostane. Najviše bih voleo Jovanovića od sledeće sezone, ali male su sanse da će on hteti ovde da preuzme. Od naših cenim i Runjaica. 
Marko Savic se raspao u Estoniji kad je trebao da vodi tim koji se bori za titulu. Do sada se samo pokazao u mladjim kategorijama i u Voždovcu koji je kao omladinski tim. On još nije spreman za Zvezdinu klupu. 
Lazetić svakako neće ovde da dolazi. 

Treba i pitati Keka jel ga zanima povratak u klupski fudbal. 
Tako da Jovanovic/Kek/Runjaic ili opet stranac. 

Izjavio ovih dana, da se posle Eura vraća u klupski fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pierre van hooijdonk said:

Buvač nesumnjivo zna mnogo fudbala, značio bi mnogo u razvijanju igrača i napadačkog fudbala, ali ako bude selektirao kao u Moskvi ne gine treća liga.

Klop je uvek isticao da Buvac deli zasluge za sve uspehe, nesumnjivo ima dosta znanja mada se meni cini da nema karakter za coveka koji ce da bude u prvom planu cega je izgleda i on svestan kad se posle rastanka sa Klopom nije odlucio da sam vodi ekipu a koliko se secam imao je ponude ozbiljnih klubova.

Svakako bolja opcija nego recikliranje domacih ispusenih mustikli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, berti said:

Tolike pare smo zaradili od ulaska u ligu sampiona i moramo da prodamo najtalentovanijeg igraca za nekoliko miliona da bi klub mogao da preživi.

Mislis da vrati pozajmicu za placenje poreza bez zateznih kamata ili tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

Buvac je sportski direktor Dinama od 2020,prve 2 godine fino su gurali i doveli su trenera Sandra Svarca... 

Izgurali Tjukavina, Zaharjana, i trebalo je da fino zarade na njima... 

Posle dovodi našeg Jokanovica i sledi fijasko. 

 

Mozda da dovedemo tog trenera Sandra Svarca, vodio je Hertu, vodio je jos neke nemacke ekipe i Dinamo

 

Spanac Abaskal iz Spartaka je slobodan.

 

Pre nam je Goncarenko bio opcija, ima jos jedan mlad, jako talentovan beloruski trener Spilevski

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...