Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Iskreno, na zimu se uvek treba pripremati tim za leto. Meni bi prioritet bile prodaje Dragovića i Bukarija. Prvi jer je prezasićen i samo će kako vreme odmiče biti sve gori i na njega viÅ”e ne bih ozbiljno računao. I onako je na silu i gurku i ovu sezonu ostao. Drugi jer od njega se sad može dosta prihodovati, jedva čeka da se proda i njegov doprinos je kao kod krave daće pa će prosuti. Sledeći za prodaju bi bili Kangva, Kanga, Mitrović. Prvi jer za njega možemo da uzmemo neku kintu i ide mu se dalje. Drugi je ispuÅ”ena muÅ”tikla njega ni za dzabe viÅ”e ne možemo da uvaljamo a treći nije igrač za velika dela. Milunovića i Nikolića prodati ili raskinuti ugovor.Ā 

Rodića ostaviti jer jedini može da bude zamena na levom beku i bolju zamenu nikad nećemo ni imati ili ako ima u omladincima ubaciti nekog.Ā 

Dovesti Å”topera umesto Dragovića; vratiti Lekovića sa pozajmice ili ubaciti jednog mladog Å”topera ako ima kvaliteta u naÅ”oj Å”koli; dovesti desnog beka a Kosta da uz njega napreduje;

Dovesti zadnjeg veznog umesto Stamenića a Stamenić je mlad neka ostane kao zamena.Ā 

Prodati Ivanića i vratiti neku svežu krv sa naÅ”im pasoÅ”em (Maksimović, Ilić).Ā 

Kataiju se zahvaliti i prodati.Ā 

Umesto Bukarija da se dovede desno krilo; da se dovede levo krilo i napadač.

Mijat, Kabić, Lučić kao zamene sa klupe.Ā 

Za Olajinku i Krasoa nemam pojma Å”ta bih radio sa njima.Ā 

Å erif prodaja ili raskid ugovora. A onaj ko ga doveo da plati obeÅ”tećenje i platu za ugovorenu obavezu.Ā 

Prodati :

Dragović

Degenek

Kanga

Kangva

Mitrović

Ivanić

Katai

BukariĀ 

Å erif

Dovesti :

Å toper

Desni bek

Levi bek

Zadnji vezni

Vezni

Levo krilo

Desno krilo

Napadač

Ostaju :

Glazer

Nedeljlović

Lučić

Kabić

Stamenić

Šljivić

Mijatović

Hvang

?Ā 

Kraso

Olajinka

Ā 

Mi trenutno imamo 3 igrača(Glazer, Djiga, Hvang) koji mogu da igraju ovo ostalo ili nema dovoljan kvalitet ili je prezasićeno.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Od povratnika prihvatam samo Ristića, Mladenovića, Radonjića, Lazovića, Joveljića, Maksimovića.Ā 

Ā 

U onoj 3-5-2 koju smo forsirali, boldovani dvojica bi nam reŔili mnogo problema, da su bili tu.

Ā 

Ali mislim da od toga ni u buduče nema niÅ”ta. Koliko je Markoss pisao, Mladenović se zakleo da če izbegavati srpski fudbal dok god bude mogao. A ovi iz Serie A, kad jednom tamo odu, obično tamo i zavrÅ”e karieru. Samo malo izrotiraju klubove. Tako da ne verujem ni da se Lazoviću dolazi.

Edited by L' Imperatore
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Ohi je krs igrac, a protiv Rendzersa nas je usrao koliko i Serif sinoc.

Ā 

Manite se nostalgije.

Ohi je gotivan lik, pa na to skuplja poene. Vidi se sad u Brondbiju da nije igrač za Zvezdu. Najbolje bi bilo da izforsiramo stalno najboljeg napadača omladinske Å”kole jer mi ni slučajno ne možemo da nadjemo dobrog Å”pica.Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Krasoa i Olajinku bih svakako ostavio u timu. Verujem da u njima ima mnogo vise fudbala nego sto su pod Baharom pokazali. Meni bi oni uz Mijatovica bili prvi pikovi u napadu. Za Serifa se ide u zatvor, zanimljivo je da smo mi na forumu jos kad su se pojavile glasine o interesovanju za njega gotovo jednoglasno predvideli da ce biti Kulibali, samo mnogo skuplji. Kako smo mi to umeli da vidimo, a ova sjajna uprava nije?

Ā 

Svuda su nam potrebna pojacanja, i na halfu, i na beku, i u veznom redu, i na krilu... To je pecat rada ovog trenera. Nijedan igrac nije bolji nego sto je bio kad je dosao.Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad pročitam " da prodamo da zaradimo" baÅ” se iznenadim, ko da zaradi? Niste valjda u talu sa terzićem pa se radujete kad on napravi neki transfer i slijee lovu u svoj džep? Klub neće videti ni 10% od tih para tako da nema razloga za verovanje da će se neki zvezdin igrač dobro prodati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dok god u Zvezdi budu bili oni zbog kojih je sasvim svejedno da li smo od prodaje igraca, sponzora, uefe i koga god sve joŔ zaradili 10 ili 50 miliona, bice nam ovako. Mogu da rade sta god hoce, da uzmu koliko god hoce. Nikome se ne polazu racuni, nema odgovornosti, svaka kritika se oznaci kao napad iz zna se čije kuhinje...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Ohi je krs igrac, a protiv Rendzersa nas je usrao koliko i Serif sinoc.

Ā 

Manite se nostalgije.

Mozda i jeste ali zaÅ”to je kad je dovođen najavlhivan kao norveÅ”ki ronaldo ili kako već. ZaÅ”to je dovođen?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mendez said:

Mala zanimljivost. Novi direktor Akademije FK Sarajevo (omladinska Å”kola) je Srđan Karić. Kako piÅ”e u vijesti (oslobođenje.ba), riječ je o čovjeku koji je bio glavni skaut u FK CZ u periodu 2017-2022. godina.

Ā 

Bio je glavni skaut u Omladinskoj skoli, ali dosta krace od toga sto pisu.Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih probao ovako neŔto:

Screenshot-20231129-224436-com-huawei-br

Na zimu kaparisati za leto:

Maksimovića ugovor ističe na leto 2024

Lazovića ugovor ističe na leto 2024

L.Ilića ugovor ističe na leto 2024.

Kupiti sad za zimski levog i desnog beka, DrkuÅ”ića i napadača. Radonjića probati da se dovede jer koliko znam nije baÅ” u planovima kod Jurića zbog čestih sukoba. Njemu ugovor ističe na leto 2025.

Velika Ŕteta Ŕto se nije dao keŔ za Ratkova. Mi ga nismo mogli čekati za 4m ali zato za Salzburg cepa LŠ u prvih 11.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Ja bih probao ovako neŔto:

Screenshot-20231129-224436-com-huawei-br

Na zimu kaparisati za leto:

Maksimovića ugovor ističe na leto 2024

Lazovića ugovor ističe na leto 2024

L.Ilića ugovor ističe na leto 2024.

Kupiti sad za zimski levog i desnog beka, DrkuÅ”ića i napadača. Radonjića probati da se dovede jer koliko znam nije baÅ” u planovima kod Jurića zbog čestih sukoba. Njemu ugovor ističe na leto 2025.

Velika Ŕteta Ŕto se nije dao keŔ za Ratkova. Mi ga nismo mogli čekati za 4m ali zato za Salzburg cepa LŠ u prvih 11.

Sve je to lepo. Al da se ne zavaravamo puno,nije to sistem pranja para Terze i Mrkele.Ā 

Ocekuj Pavkova i bar jos jednog povratnika.Ā 

Verovatno ce opet juriti Randjelovica kojem istice ugovor.Ā 

Da je Bogosavac nase dete a ne komsijsko, bio bi ubedjen da ce ga Terza pojuriti.Ā 

Ā 

@Markoss kakvog si misljenja u vezi Burmaza? Ima li tu kvaliteta da makar u Zvezdi igra rezervnog spica po LingLong livadama?Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor_ said:

Sve je to lepo. Al da se ne zavaravamo puno,nije to sistem pranja para Terze i Mrkele.Ā 

Ocekuj Pavkova i bar jos jednog povratnika.Ā 

Verovatno ce opet juriti Randjelovica kojem istice ugovor.Ā 

Da je Bogosavac nase dete a ne komsijsko, bio bi ubedjen da ce ga Terza pojuriti.Ā 

Ā 

@Markoss kakvog si misljenja u vezi Burmaza? Ima li tu kvaliteta da makar u Zvezdi igra rezervnog spica po LingLong livadama?Ā 

Ne treba nam rezervni Å”pic kad imamo Mijatovića.Ā 

Link to comment
Share on other sites

ŠœŠ¾Š¶Šµ Š»Šø сŠµ Š½ŠµŃˆŃ‚Š¾ Š¾Ń‡ŠµŠŗŠøŠ²Š°Ń‚Šø Š¾Š“ ŠˆŠ¾Š²ŠµŃ™Šµ? (Š·Š½Š°Š¼ Š“Š° јŠµ Š½ŠµŃ€ŠµŠ°Š»Š½Š¾, Šø Š“Š° Š±ŠøјŠµ ŠæŠ»Š°Ń‚Ńƒ у Š›Š, сŠ°Š¼Š¾ јŠ¾Ńˆ уŠ²ŠµŠŗ Š¼ŠøсŠ»ŠøŠ¼ Š“Š° сŠ¼Š¾ сŠµ тŠ¾Š³ Š“ŠµŃ‡ŠŗŠ° ŠæрŠµŠ»Š°ŠŗŠ¾ Š¾Š“рŠµŠŗŠ»Šø Š±ŠµŠ· Š“Š° сŠµ сŠ° њŠøŠ¼ ŠæрŠ¾Š±Š° ŠøштŠ° Š·Š½Š°Ń‡Š°Ń˜Š½Š¾).

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi taj intervju nije najsrećnije izveden.
Počev od toga da mu je neko iz njegovog okruženja trebalo da skrene pažnju da se na sudu ne dokazuje nevinost nego krivica. Ako već pledira na neke funkcije, morao bi da vlada elementarnim stvarima.
Razumem njegovu poentu u vezi sa Džajićem i Terzićem, samo Å”to ne bi trebalo da se olako frlja izrazima.


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice prelaznog roka, smatram da je svaki dolazak bio dobar, do prvog septembra i dolaska Serifa koji je usrao apsolutno sve sto je do tada dobro uradjeno.

Ā 

Olajinka - dolazi nakon isteka ugovora posle odlicnih igara u Slaviji, tima koji je na slicnom nivou kao sto smo i mi.

Ā 

Kraso - opet istek ugovora, porobio sezonu u Sent Etjenu, najbolji igrac druge francuske lige (valjda), mislim da nema navijaca koji se nije odusevio kada je dosao. Sa Olajinkom bio sjajan u tandemu, koji na moje cudjenje vise nikad nije zaigrao zajedno. Nase muke su pocele kada se povredio Ivanic, a Kraso stavljen na njegovu poziciju. Posle toga nepotrebno skrajnut (sigurno ima i do njega i njegove letargije).

Ā 

Stamenic - ponovo na free, domaci igrac i bonus, verovatno planiran za rotaciju, sto mu i jeste neka mera iako je u prvim utakmicama izgledao kao mesavina Rodrija i Vijere

Ā 

Ado - u teoriji dobar potpis, u praksi ocigledno i ne bas

Ā 

Degenek - takodje sasvim solidna opcija u rotaciji, odnos prema njemu je nesto sto najvise zameram Baharu, vise i od Krasoa.

Ā 

Zatim dolazi kraj prelaznog roka sa 3 transfera:

Ā 

Djiga - mislim da ima materijala za dobrog stopera, uz sve budalastine koje napravi na skoro svakoj utakmici. Trebalo bi ga otkupiti. Tu ce problem biti njegov parnjak u odbrani kada Dragovic ode, ali to je vec druga prica.

Ā 

Hvang - ako nismo bas potpuni retardi, mislim da nema sanse da se ovaj transfer ne isplati, i da ga mozemo prodati za vece pare nego sto smo ga kupili (racunajuci i platu).Ā 

Ā 

Serif - usrao sve sto je dobro uradjeno do tada, i na kraju ce nas kostati mnogo vise od samog transfera. Pretpostavljam da smo upali u paniku sto nemamo klasicnog gol igraca, pa je bilo daj sta das (kao da se nismo do sada opekli sa takvim transferima).

Ā 

Ā 

Ja ne mogu da shvatim zbog cega nismo, u svom ovom bauljanju oko igraca i formacije, pokusali da se vratimo na tim iz jula/avgusta, Bukari i Mitrovic/Lucic kao wb, Kraso i Olajinka u napadu. Jos manje mogu da shvatim opcinjenost Serifom, kao i Bukarija u napadu protiv JSL bunkera. Igre u Evropi nisu bile lose (ubedljivo najgore smo odigrali utakmicu sa Lajpcigom ovde), ali smo propustili ogromnu priliku da prezimimo. Ja Bahara ne bih menjao, mislim da nam to nista ne bi donelo, posebno ako su mu zamene Vladan Milojevic i Grof Bozovic. Naravno, dupla kruna se podrazumeva kao cilj. Takodje, pozitivne stvari su Nedeljkovic na beku i Mijatovic u spicu (bez obzira sto nije bilo planski), steta sto nije bilo vise minuta za Sljivica.Ā 

Ā 

Sto se tice transfera, pre svih dolazaka bi trebalo raskrciti svlacionicu, posebno na sredini. Kataiju istice ugovor, Kanga je dalekovido produzen do 2025-e, mislim da ce i Ivanic gledati ka inostranstvu, Kangve ima na 2 utakmice pa ga nema na 5, tu je i nesrecni Ado. Ako se Bahar vraca na 4-2-3-1, levi bek je prioritet, desno krilo (cenim da Bukari ide dok jos drzi cenu od igara u LS), kao i stoper u zavisnosti od situacije sa Dragovicem. U toj formaciji, u napadu je krkljanac, za jedno mesto konkurisu Serif, Kraso, Olajinka i Mijatovic. Ako ostajemo na 3-5-2, verovatno ce nam trebati jos 2 stopera, kao i neko normalan na levom wb.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Čočo said:

Iskreno, na zimu se uvek treba pripremati tim za leto. Meni bi prioritet bile prodaje Dragovića i Bukarija. Prvi jer je prezasićen i samo će kako vreme odmiče biti sve gori i na njega viÅ”e ne bih ozbiljno računao. I onako je na silu i gurku i ovu sezonu ostao. Drugi jer od njega se sad može dosta prihodovati, jedva čeka da se proda i njegov doprinos je kao kod krave daće pa će prosuti. Sledeći za prodaju bi bili Kangva, Kanga, Mitrović. Prvi jer za njega možemo da uzmemo neku kintu i ide mu se dalje. Drugi je ispuÅ”ena muÅ”tikla njega ni za dzabe viÅ”e ne možemo da uvaljamo a treći nije igrač za velika dela. Milunovića i Nikolića prodati ili raskinuti ugovor.Ā 

Rodića ostaviti jer jedini može da bude zamena na levom beku i bolju zamenu nikad nećemo ni imati ili ako ima u omladincima ubaciti nekog.Ā 

Dovesti Å”topera umesto Dragovića; vratiti Lekovića sa pozajmice ili ubaciti jednog mladog Å”topera ako ima kvaliteta u naÅ”oj Å”koli; dovesti desnog beka a Kosta da uz njega napreduje;

Dovesti zadnjeg veznog umesto Stamenića a Stamenić je mlad neka ostane kao zamena.Ā 

Prodati Ivanića i vratiti neku svežu krv sa naÅ”im pasoÅ”em (Maksimović, Ilić).Ā 

Kataiju se zahvaliti i prodati.Ā 

Umesto Bukarija da se dovede desno krilo; da se dovede levo krilo i napadač.

Mijat, Kabić, Lučić kao zamene sa klupe.Ā 

Za Olajinku i Krasoa nemam pojma Å”ta bih radio sa njima.Ā 

Å erif prodaja ili raskid ugovora. A onaj ko ga doveo da plati obeÅ”tećenje i platu za ugovorenu obavezu.Ā 

Prodati :

Dragović

Degenek

Kanga

Kangva

Mitrović

Ivanić

Katai

BukariĀ 

Å erif

Dovesti :

Å toper

Desni bek

Levi bek

Zadnji vezni

Vezni

Levo krilo

Desno krilo

Napadač

Ostaju :

Glazer

Nedeljlović

Lučić

Kabić

Stamenić

Šljivić

Mijatović

Hvang

?Ā 

Kraso

Olajinka

Ā 

Mi trenutno imamo 3 igrača(Glazer, Djiga, Hvang) koji mogu da igraju ovo ostalo ili nema dovoljan kvalitet ili je prezasićeno.Ā 

Pre svega ovog mora prvo i jedino da se traži ODGOVORNOST onog ko je sve ove igrače dovodio/ugovarao prodaje itd. Ne može samo osovina Bahar-Å erif da snose sve konsekvence. Postoji i video snimak gde Terzić izgovara da je Bahar explicitno tražio ovog Å erifa da dođe. Izvoli, ovo je viÅ”emilionski minus za koji si DIREKTNO odgovoran. Utakmica protiv Sitija treba da posluži isključivo tome da ZvezdaÅ”i dođu na Zapad,Istok i Jug i kažu ono Å”to svi mi znamo i vidimo. Ako je jedan Džaja oteran onako protiv Zenita, Å”ta onda reći za ovo sada ?Ā 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...