Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, Mirage93 said:

Amaterizam je sto je dopusteno da se ceka sat i po vremena pre isteka registracije za LS najvece pojacanje u istoriji kluba.

Zamisli jbt,dovodi se jedno od najozbiljnijih pojacanja zadnjih 20 godina,i magarci ne potpisu jutros nego veceras pred kraj, registruju ga za ligu sampiona al to je sasvim nebitno i amaterski, sustina je da se pred kraj potpisao,posto se to ne desava tamo nekom Realu,Sitiju,Liverpulu itd. 

Alal vera, boze me sacuvaj.

Svaka cast upravi na ovom potpisu, imacemo preozbiljnu ekipu, uz jednog stopera na zimskom prelaznom roku mozemo postati preozbiljna ekipa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Au braco niste svesni sta smo potpisali 

A ti obuci dres Brus Li

 

 

A znas onu... ma znaces je.

Moras samo da pustis malu muzicku podlogu i da prepevas. 

 

Spoiler

Otis'o sam juceee, na Marakanu jaaa

Igrao je Brus Liii, moja simpatijaaa

Odma' na pocetkuuu, pocelo tepaaaanjeee

Do tad mirna publikaaa, poce' s' navijaaaanjeeee

 

 

Refren, verzija 1

Trci Brus Li, dodaj Brus Li, predriblaj ih sviii

Haland, Diaz, Foden, Rodriiii - svi su preeeskuuupiii

Lomi Brus Li, sutni Brus Li, pobij gi sviii

Ne daj niko da preziviii od ovi ooolooosiiii

 

 

Alvarez odma' legooo, ne znam da li varaaa

Brus Li ga izvoz'ooo, a ic se ne zamaraaa

Pljuste na sve straneee finte i udaaarciii

Brus Li ih ubija ko da su komaaarciii

 

 

Refren, verzija 2

Trci Brus Li, dodaj Brus Li, zabij goloviii

Ake, Volker, Doku, Akandjiii - svi su preeeskuuupiii

Lomi Brus Li, sutni Brus Li, pobij gi sviii

Ne daj niko da preziviii od ovi ooolooosiiii

 

 

Brus Li ne prestajeee, sevaju volejiii

'Oce sve d' izmoriii, niko ziv da nijeee

Placu navijaciii, suze padajuuu

Zal gi z' Edersonaaa, sto gi Brus Li uuubiii

 

 

Refren, verzija 3

Dosta Brus Li, brate mili, imaj dusu tiii

Ostavi im bar jednoga za sledeci deeerbi

Dosta Brus Li, brate mili, imaj dusu tiii

Ostavi im bar jednoga za sledeci deeerbi

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Duša me boli što nije doveden još jedan kvalitetan štoper. Sad kad se Ivanić vrati u tim i svi igrači se vrate na svoje pozicije baš ćemo sexy da izgledamo. 😊

Screenshot-20230905-061944-com-facebook-

Ovde mislim da neće Degenek biti u timu. Tu će Mićko/Rodić pre njega. 

I Stamenić će biti malo više ka štoperima spušten.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

Jedva cekam da u vezi vidim igraca koji igra podjednako dobro i levom i desnom. 

Pa imaš već jednog takvog, Katai je ambidekster.

 

Nemam nikakve informacije, ali pretpostavljam da je Korejac u rangu Marinove plate svojevremeno, ako ne i iznad toga.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Duša me boli što nije doveden još jedan kvalitetan štoper. Sad kad se Ivanić vrati u tim i svi igrači se vrate na svoje pozicije baš ćemo sexy da izgledamo. 😊

Screenshot-20230905-061944-com-facebook-

Ovde mislim da neće Degenek biti u timu. Tu će Mićko/Rodić pre njega. 

I Stamenić će biti malo više ka štoperima spušten.

Ja bas ne mogu da zamislim Olajinku na toj poziciji. Cak na stranu defanziva, mozda bi se pokazao odgovornim u tom segmentu, ali ja napadacki ne vidim sta bi on to mogao da donese sa te pozicije. Ne deluje previse spretno sa loptom u nogama, tako da ga ne vidim u prodorima poput Bukarija, pa i Mitrovica. Leva noga mu je upitna, tako da bi na centarsuteve mogli da zaboravimo. On je meni mnogo smisleniji kao krilo u formaciji 4-3-3, ili kao napadac kada igra u paru sa nekim (u 3-5-2 ili 4-4-2). Meni Mitrovic nije losa opcija kao wing back i mislim da ce u Evropi mozda moci i vise da se pokaze iz nekih kontri nego u nasoj ligi kada se igra na postavljenu odbranu. Ne znam zasto se odustalo od forsiranja Nedeljkovica, on je defanzivnija varijanta wing backa i mogao bi biti ok opcija da se bori sa Bukarijem i Mitrovicem za te pozicije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja bas ne mogu da zamislim Olajinku na toj poziciji. Cak na stranu defanziva, mozda bi se pokazao odgovornim u tom segmentu, ali ja napadacki ne vidim sta bi on to mogao da donese sa te pozicije. Ne deluje previse spretno sa loptom u nogama, tako da ga ne vidim u prodorima poput Bukarija, pa i Mitrovica. Leva noga mu je upitna, tako da bi na centarsuteve mogli da zaboravimo. On je meni mnogo smisleniji kao krilo u formaciji 4-3-3, ili kao napadac kada igra u paru sa nekim (u 3-5-2 ili 4-4-2). Meni Mitrovic nije losa opcija kao wing back i mislim da ce u Evropi mozda moci i vise da se pokaze iz nekih kontri nego u nasoj ligi kada se igra na postavljenu odbranu. Ne znam zasto se odustalo od forsiranja Nedeljkovica, on je defanzivnija varijanta wing backa i mogao bi biti ok opcija da se bori sa Bukarijem i Mitrovicem za te pozicije.

 

U kom segmentu je trenutno Mitrovic bolji sa te pozicije? Mooozda za neki km/h brzine ali nista preterano. Olainka je, s druge strane, nesto agresivniji i odgovorniji u trcanju nazad, kad je to potrebno. Ali ni Mitrovic tu nije lelemud. Meni se cini da je to tu negde izmedju njih dvoice i da necemo ni mnogo izgubiti ni mnogo dobiti tom promenom, ako se desi, a mislim da ce se desiti promena, pre svega zbog agresivnosti pri presingu koju Nigerijac ima. Najvise u tom segmentu trenutno daju on i Lucic, koji ce vrlo verovatno morati na klubu. No dobro je imati i sa klube 2 3 igraca moji mogu odrzati, pa i povecati energiju. Zasto kazem povecati, pa Serif, a pre svega Kraso nisu igraci koji ce liciti na zujalice pri presingu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kada ipak govorimo o iskusnijim igračima, na spisku licenciranih igrača za Ligu šampiona nema Edmunda Ada, koji bi trebalo da naredne sezone igra za Novi Pazar, Aleksa Viga, on već dugo nije u Baharovom vidokrugu, ali ni – Lazara Nikolića što je verovatno i najveće iznenađenje, jer on je ipak sakupio neke minute u prvenstvenim sudarima.

 

Dobro je. Izgleda da Baharu ipak nije trebalo dugo da shvati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fradler said:

Turci preneli da je Serif placen 1.4m + potencijalno jos milion kroz bonuse, potvrdio i predsednik Adane.


To je realna cena, ne znam ko je pustio buvu da smo ga platili 5 miliona. Po meni odlično odredjena završnica, sve pohvale za Marina i Terzića. Djiga pozajmica, ako na zimu iskoči neki štoper obavezno odreagovati ali mlad je, da mu damo barem šansu i na kraju 3 x 1.5 miliona za Honga, jbg, kvalitet mora da se plati. Možda bi jedino bolje bilo da smo doveli Isidora ali ko zna šta se tu sve izdešavalo. Sad da se to sve lepo ukomponuje pa da uživamo u fudbalu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...