Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

55 minutes ago, Nini3112 said:

E toga se bas plasim,da ne ode na progovore sa drugim klubom a mi mislimo sve je "zavrseno"

Zato se i ne treba cenkati vec zavrsavati posao. Pregovara se u dobroj veri i shodno tome treba i nastupati a ne zeleo sam a ovamo necu mnogo mi da platim.

Link to comment
Share on other sites

Све је могуће и прошли пут смо довели пред сам финиш регистрације за Лигу Шампиона 3 појачања.

 

Није ми јасно да увек у сваком прелазном року накрцамо по 3 4 5 појачања на крилним позицијама а бекове и штопере ни не доводимо ето ако испадне неки повратник као Дегенек и то је то. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СамоТи3 said:

Све је могуће и прошли пут смо довели пред сам финиш регистрације за Лигу Шампиона 3 појачања.

 

Није ми јасно да увек у сваком прелазном року накрцамо по 3 4 5 појачања на крилним позицијама а бекове и штопере ни не доводимо ето ако испадне неки повратник као Дегенек и то је то. 

Pamti se trio Marin-Boaći-Čaušić u minut do 12, ali pamti se i Van La Para u minut do 12. 🥶

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da bacim jedan komentar o sutrašnjem žrebu,potencijalnim rivalima i eventualnim šansama Zvezde u grupnoj fazi Lige šampiona.

U principu,tu postoje neka dva "pristupa" u razmišljanju šta je bolje za nas: da li dobiti neku grupu bez velikana u kojoj (bar na papiru) deluje da sva 4 tima imaju šasnu za prolaz (tzv.Liga Evrope grupa) ili upasti u grupu sa dva kapitalca uz još jedan tim podjednakih kvaliteta,u kojem slučaju sa tom ekipm u dvomeču faktički rešavaš svoju sudbinu..

Takođe je moguć i scenario u kojem iz četvrtog šešira dolazi neki vrlo kvalitetan protivnik koji dalje učešće čini skoro pa domenom teorije..npr.Njukasl ili Real Sosijedad..

Iz prvog šešira Sevilja i Fejnord deluju kao dve ekipe sa kojima se najviše može igrati. U principu to su dva tima koji možda više pripadaju Ligi Evrope ili su "granični" Liga šampiona klubovi. Doduše,Sevilja je top etalon Liga Evrope klub..vrlo je jasno zašto je to tako.. Benfika je malo sporije ušla u sezonu,muči se malo. Imali su par odlazaka,ali su stigla i neka pojačanja poput Kabrala i Di Marie..mislim da će Šmit podići formu ekipi..ne bih se bunio da dobijemo PSG koji je u velikoj tranziciji.

Iz drugog šešira bih najviše voleo Borusiju Dortmund. Gledao sam ih dva puta ove sezone i pokazali su vrlo bledu igru i protiv Kelna i protiv Bohuma. Odlazak Belingema deluje kao ogroman gubitak..ostatak tima im je dosta neubedljiv. Ima tu igrača koji su ili prošli svoj vrhunac (Rojs, Humels, Džan) ili su kvalitetom tek evropski prosek (Malen, Rajerson, Kobel). Naravno,i dalje su individualno bolji od većine naših igrača,ali fudbal nije individualni sport. Lajpciga bih izbegao,iako imaju problema na defanzivnoj strani odlaskom Gvardiola. Marku Rozeu će trebati malo vremena da uigra odbranu,ali su napadački već ušli u formu..Porto takođe ne deluje posebno ubedljivo na početku sezone. Od velikih imena bih rado video Junajted u grupi sa nama. Deluju ranjivi,bez autoriteta u igri..kao da uopšte nisu odradili pripremni period..plus su ih napale i brojne povrede. Atletiko je prošle sezone žestoko podbacio u Ligi šampiona..obrukao se bukvalno pa ne sumnjam da će Čolo učiniti sve da popravi utisak..a drugi deo prošle sezone su odigrali fantastično i deluje da su tu formu preneli i u novu sezonu. Igraju sa neverovatnim intenzitetom i mislim da ne bismo imali šansi protiv ovakvog Atletika.

Četvrti šešir nije kompletiran..izbeći Njukasl i Sosijedad..pošto imamo očajnu tradiciju sa Francuzima,ne bih voleo ni Lans u grupi sa nama. Jang Bojs, Kopenhagen/Rakov, AEK/Antverpen,pa i Galatasaraj su timovi koji ne odskaču previše kvalitetom od nas. Da,apsolutno bih izbegao Union Berlin takođe. Vrlo dobra,uigrana i zeznuta ekipa koja trenutno igra sa ogromnim samopouzdanjem.

Bitno je da nema euforije,da znamo da smo autsajderi i da ne letimo previše. I da nema nekog pritiska utzokovanog imperativom rezultata. Ako se otvori neka prilika za treće mesto,pokušati da je iskoristimo,ali ne stvarati nerealna očekivanja..iako je Zvezda postala velikom baš zato što se nije zadovoljavala i zato što je sanjala velike snove.. Dobro,i zato što je bila organizovana kao moderan i veliki klub.

Kao što @mare80 lepo reče: nama ja ustvari bitnije ono što nam sledi dogodine,a sada moramo da se počnemo pripremati za to i uživati u ovom učešću.

Moje neke priželjkivane grupe su ove:
(slabija): Fejnord, Dortmund, Zvazda, Jang Bojs
(jaka): Napoli/PSG, Junajted/Porto, Zvezda, Galatasaraj

Najteža bi verovatno bila: Bajern, Real, Zvezda, Njukasl



 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, СтелаРоса said:

Ma samo ne Njukasl iz cetvrtog sesira. To bi bas bila nesreca.

Zato je bolje "Englez" iz prva dva šešira. United recimo. Ako ne izvučemo engleski klub, onda nam rastu šanse da izvuçemo baš njih, posebno ako dobijemo Špance, onda je šansa izgledna.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja bih iz 4. sesira Sosijedad ili Union, jer to znaci da ne mozemo igrati sa Real/Barsa ili Bayern/BVB. Nisam poklonik ove Terzine price o jakim klubovima. Radije cu da gledam ravnopravnu borbu za prolece, nego da budem ponosan na ekipu jer su odigrali dobro a izgubili 5:1. Marakana ce svakako biti puna u sva 3 meca.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Ja bih iz 4. sesira Sosijedad ili Union, jer to znaci da ne mozemo igrati sa Real/Barsa ili Bayern/BVB. Nisam poklonik ove Terzine price o jakim klubovima. Radije cu da gledam ravnopravnu borbu za prolece, nego da budem ponosan na ekipu jer su odigrali dobro a izgubili 5:1. Marakana ce svakako biti puna u sva 3 meca.

 

 

Pa onda je i logicno da budu malo jaci protivnici iz prva dva a krs iz cetvrtog.

Kad pogledas realno sve ekipe iz prva dva su jaca dosta od nas mi se prakticno borimo sa ekipom iz cetvrtog za to 3. Mesto a ako izbegnemo engleze i nemce iz prva dva vrlo lako moze da nam iz cetvrtog stignu Njuka, Union ili Sosijedad pa da bude skoro nemoguca misija i to 3. Mesto.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Profesor said:

Je l zreb ide od prvog ka cetvrtom sesiru ili obrnuto? Cini mi se od prvog.

 

Tako da ako izbegnemo engleze iz prva 2, povecavaju nam se sanse za Njukasl. Meni je Utd isto ok, a kao sto neko rece Dortmund je odlično gostovanje. 

 

 

 

Od prvog, u pravu si.

 

31 minutes ago, mare80 said:

 

Stanković se pokazao kao prilično veliko govedo ...

Ne znam šta je bilo izmedju njega i Ohija ali ovaj mi se čini kao sve samo ne  konfliktna ličnost ...

Retko gotivna osoba ...

 

Ohi je jedan veliki car. A Terzic i Stankovic neka jedu govna u paketu (mada je moje misljenje da je Terzic slagao i ovo sa linka)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...