Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Sto se stoperske pozicije tice... Apsolutno ocekujem da Lekovic dobije punu priliku. Da je iskoristi i da sledece godine zajedno sa Dragovicem predvodi ekipu u play offu za LS. Apsolutno sam siguran da ce tu priliku Lekovic iskoristiti. Degenek je dosao pre 10 dana bukvalno. Ima dovoljno vremena da se uigra sa Dragovicem. 

Parnjak za Stamenica je pod ovavezno. Sto se spica tice, bez obzira koliko se ovde govori da nam nije potreban spic... Posmatram stvari iz dvogodisnjeg ugla. Ako uzmemo u obzir kampanju za LS sledece godine apsolutno mi je neverovatno da odigramo dve sezone bez tog jednog razbijaca spica. Sledece godine treba imati tim jos jaci nego ovaj sada.  Dakle nije da ne fali spic vec nam dobro ide u letnjem periodu pa mislimo da nije potreban. Juce je na utakmici Lucic bio u nekim izrazitim sansama... da je tu jedan rutiner spic napunili bi  mrezu Napretka do vrha. Bilo bi Corbino : "Sine gde je lopta? Otkud znam de li je... Eto lezi tu u mrezi dok urlaju delije"...  Najzad imamo pismene igrace. Opismenili smo se fudbalski i to prija oku, ambicijama, ocekivanjima.  Ko ce koliko napredovati tokom sezone od mladjih igraca videcemo. Ako dva bonus igraca eksplodiraju Lekovic - Lucic ja prezadovoljan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ivanicu je pozicija koju mu je dodelio Bahar savrseno legla, Kraso je uspeo to da pokrije i ima tih par poteza koji rese mec ali meni Ivanic tu mnogo sigurnije deluje, dok mi je Kraso bolji kada je jos napred jer je jos ubojitiji, a i kod eventualne greske ostavlja mnogo manju prazninu iza sebe...

 

mnogi ne vide koliko puta Ivanic presece ili samo promeni smer lopti dok je protvnik iznosi... nije zid kao Stamenic, ali ima dobar osecaj kada da pritisne

Edited by drperce
Link to comment
Share on other sites

Ma Kraso je klasa. Njemu juče promenili poziciju a čovek opet asistent i dva gola metnuo. Kad se vrati Mića opet u 11 ništa ne bih ja dirao kao do sada osim što moramo da dovedemo još jednog igrača, mnogo više kvaliternijeg a na najzahtevnijoj poziciji Kange/Kangve. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ofanzivni trio - Ivanic, Olanjinka, Kraso sjajan i mislim da nema potrebe da jurimo sa spicem.

 

Ono sto treba je da dovedemo dobrog veznog igraca koji bi po kvalitetu morao da upotpuni te napred i da bude kompatibilan sa Stamenicem. I ne bih imao nista protiv ni da neki stoper dodje, da igra sa Degenekom i Dragovicem, mada i Micka mogu da prezivim. Ali ta osmica je obavezna, osim ako Kangva ne odluci da izadje iz depresije, mada i u tom slucaju mi je on prilicno lezeran za tu poziciju (slicno kao i Kanga, plus je slabiji igrac od njega). 

 

Ali napred smo tip top. 

 

Jovica generalno obozavam, obradovao bih se kad bi dosao, ali se slazem sa komentarima vecine da racionalno gledano to nije dobro resenje za nas. Em se ne uklapa, posto mu je radijus kretanja uzasan, em je letargican, em bi poremetio hijerarhiju u timu, a upitno je fudbalski koliko je u stanju da isprati taj status zvezde. Kao i za Bakajoka, nisam za to da dovodimo igrace kojima je karijera u padu. Ok, Jovic jeste drugaciji slucaj, i tvrdim da ako sad i ovde ne bi proigrao, moze komotno da bataljuje fudbal, ali ne znam. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

Meni je ofanzivni trio - Ivanic, Olanjinka, Kraso sjajan i mislim da nema potrebe da jurimo sa spicem.

 

Ono sto treba je da dovedemo dobrog veznog igraca koji bi po kvalitetu morao da upotpuni te napred i da bude kompatibilan sa Stamenicem. I ne bih imao nista protiv ni da neki stoper dodje, da igra sa Degenekom i Dragovicem, mada i Micka mogu da prezivim. Ali ta osmica je obavezna, osim ako Kangva ne odluci da izadje iz depresije, mada i u tom slucaju mi je on prilicno lezeran za tu poziciju (slicno kao i Kanga, plus je slabiji igrac od njega). 

 

Ali napred smo tip top. 

 

Jovica generalno obozavam, obradovao bih se kad bi dosao, ali se slazem sa komentarima vecine da racionalno gledano to nije dobro resenje za nas. Em se ne uklapa, posto mu je radijus kretanja uzasan, em je letargican, em bi poremetio hijerarhiju u timu, a upitno je fudbalski koliko je u stanju da isprati taj status zvezde. Kao i za Bakajoka, nisam za to da dovodimo igrace kojima je karijera u padu. Ok, Jovic jeste drugaciji slucaj, i tvrdim da ako sad i ovde ne bi proigrao, moze komotno da bataljuje fudbal, ali ne znam. 

Je l bilo neke price sa Milivojevicem? Luka bi nam bas legao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kooineeperk said:

Pitali smo ga za zdravlje ali bi on jos malo para da uzme u nekoj Italiji ili tako nesto... pre nego sto bi se vratio za neke sitne novce. 

 

Koliko znam, Luka ne razgovara ni sa Terzicem, ni sa Mrkelom, tako da ne znam ko je mogao da ga pita. :D

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Koliko znam, Luka ne razgovara ni sa Terzicem, ni sa Mrkelom, tako da ne znam ko je mogao da ga pita. 😄

 

Imamo valjda Marina, ne? 

Ne znam ko ga je pitao, a mozda je bilo i neposredno... ili su samo culi od menadzera ili ljudi bliskih Luki. 

 

p.s. ni ja ne bih pricao sa Terzom i Mrkelom, ali sa Marinom i Baharom bih se cuo, da sam na Lukinom mestu. Naravno, ako ga Bahar opste vidi kao igraca koji nam treba.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fradler said:

Što je slatko pratiti ove žrebove dok si ušuškan direkt u grupi...

 

Sad vidim da Dinamo da bi igrao LŠ mora da izbaci AEK pa Antverpen. :classic_huh: A u slučaju da ispadne od AEK-a, za LE se bori sa Kopenhagenom ili Spartom. Sretno, dečki!

Hvala momak. Uživajte dok traje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Luka sa 26 godina bi trebalo da je prelezao sve decije bolesti i da je svestan da eventualni dolazak u CZ nije ''s konja na magarca" niti ne daj Boze neka kaznena mera.

Ne treba da nas casti prisustvom, vec da bude najmotivisanii da ozivi karijeru koja je u padu. 

Koliko bi zapravo Luka "koji je gladan" uticao i na ove decake da treniraju i rade jos jace? 

Samo tako, bio bi pogodak za obe strane. 

 

S druge strane, 

koliko je on toga svestan..... ne znam, ali njegov fizicki izgled dok je bio u Realu i ono glupiranje u vreme Covid policijskog casa ne ulivaju poverenje.  

 

Ako bi dosao, pristup svemu je kljucan. 

 

 

 

 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

Ne zanosite se Jovicem. Od toga nema nista.

Kangva verovatno ide, ima interesovanja za njega, ne Notingem Forest.

Dovodimo igraca u sredini i centarfora. I dalje je opcija Late Lat, ali imam info da smo naciljali nekog ko je bolji od njega. Nisam hteo da davim za ime, samo znam da je mlad i da je Francuz. I nije iz druge Francuske lige 🙂

 

Za Lekovica je stvarno interesovanje iz Bundes lige, nisu naruceni tekstovi. Cak se i Real raspitivao za njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo što se desilo u Atini je glavni razlog zbog kojeg ne bih voleo da se Galata dovuče do LŠ, a još manje da nas žreb spoji sa njima.

 

Višegodišnje izbacivanje iz Evrope bi bio zicer.

Edited by Bax
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bax said:

Ovo što se desilo u Atini je glavni razlog zbog kojeg ne bih voleo da se Galata dovuče do LŠ, a još manje da nas žreb spoji sa njima.

 

Višegodišnje izbacivanje iz Evrope bi bio zicer.

nije ni Ljubljana daleko ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

Ovo što se desilo u Atini je glavni razlog zbog kojeg ne bih voleo da se Galata dovuče do LŠ, a još manje da nas žreb spoji sa njima.

 

Višegodišnje izbacivanje iz Evrope bi bio zicer.

Mislim da posle ovih dogadjaja nece to smeti da dozvole.

Link to comment
Share on other sites

Za Lekovica mole boga da Borusija stvarno ponudi ta 4 miliona, jer malog Bahar nema u planovima, a Borusija nije bas nesto zapela, vise se prica gura kroz medije, kako srpske, tako i nemacke. 

 

Solidan je Leka igracic, moze da bude veoma dobar stoper, al ako ga trener koji tu treba da bude barem tri naredne godine, misli da to nije to, onda je bolje da ga prodaju. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nele said:

Samo Draga na prvom mestu, Nineta pa cak i Marina postujem od tih “renomiranih” igraca sto se tice zvezdastva. Oni bi mi uvek imali mesta u klubu, ove zvezdase do poslednjeg dinara da ne vidim.

Uz dužno poštovanje klasama kakve su Dragović i Marin, ali što se tih stvari tiče, Milijašu i Ninkoviću niko ne može da priđe, bar kod mene. To što su njih dvojica radili pri dolasku u klub, teško će iko ponoviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragovic je bukvalno dosao u najboljim godinama da igra u Zvezdi, iako je mogao da igra bilo gde drugde i doslovno nas podigao na level iznad fudbalski gledano. Slican je slucaj i sa Ninkovicem, s tim da je smesno porediti njihovu fudbalsku karijeru, doduse i trenutak dolaska, ali opet rispekt i za Nineta, iako je imao prosecnu sezonu kod nas.

 

Marin je dosao kada je bio bas u padu karijere i uzeo ovde bas bas lepe pare, da ne kazem da je trebao da ima 1.2 miliona po sezoni one godine kad su ga prodali, sto je duplo vise od onog koliko Dragovic ima. Nije mi to nesto wow zvezdaski potez, kao ni Milijas koji se vracao, jer ga uglavnom niko nije hteo, plus je lik kome odgovara komfor zona, a cesto je bivao bas teret na terenu. 

 

Tako da, za mene Dragovic no 1. 

Edited by Markoss
  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LeBron said:

I dalje je opcija Late Lat, ali imam info da smo naciljali nekog ko je bolji od njega. Nisam hteo da davim za ime, samo znam da je mlad i da je Francuz. I nije iz druge Francuske lige 🙂

 

Iz Lokomotive? Pisalo se već o tome, ali od toga nema ništa, on će da zabode nešto jače (pominje se Marsej). 

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2023 at 11:34 AM, Nele said:

@Duh koji lebdi
 

 

E sad voleo bi da cujem vase misljenje sto se tice stadiona ? Oni vodopadi od juce su me inspirisali 😁

Mislim da je Mara odradila svoje i da je vreme za novi moderni stadion na novoj lokaciji.

40 hiljade mesta i naravno bez atletske staze, zamisljam bas bez atletske staze atmosferu mislim da nas prime Barsa ne bi dobila.

Maru nikako ne bi dozvolio da se rusi vec bi od tribina napravio poslovni prostor koji bi se izdavao i donosio dodatan prihod klubu a teren bi ostavio i to bi ostalo kao neka turisticka atrakcija. Mislim ovo je naucna fantastika i tesko je izvodljivo osim u slucaju da nas kupi neki seik, jer je to projekat od 200-300-400 miliona minimum.

 

U kooperaciji sa Ultra-Copom na mestu sadašnje Marakane ( tj pomoćnih terena i upravne zgrade) , sagradimo moderan stambeno poslovni prostor ( jos luksuzniji od BGDa na vodi), milione biliona od kvadrata, tj ono što ostane od Terze&Co, deo uložimo u svetske a domaće fudbalske zvezde i zvezdice, deo uložimo u moderan trening centar i malu Marakanu od cca 3-5K sedecih mesta gde bi mladje kategorije igrale svoje utakmice ( i prvi tim prijateljske sa slabijim timovima). Zvanične utakmice bi naravno igrali na livadi u Surčin na Vuckovom Skadru na Bojani  ( od 2026 kako je PPV najavio).

 

Da, jedne nedelje igramo mi, jedne Partizan(i), da zajedno plaćamo održavanje istog ( samo da oni ne plaćaju struju 😴).

...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...