Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Gomila komplimentata za juce, ali je meni najjaci utisak trava koja izgleda kao avio pista i nakon vikend nevremena. 

Nigde blata, ili neki busen... na zagrevanju pred pocetak u epicentru padavina, lopta najnormalnije odskace kao da se nista ne desava. 

 

Kad se setim oranice na jednom od prethodnih derbija ovo je stvarno lek za oci. 

 

Drenaza je spremna, ipak se ocekuje more grobarskih suza. 

 

 

 

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da, da to bas niko juce da pohvali, teren je stvarno bomba da nije bilo onih vodopada na tribinama da ne provali covek da je kisa padala.

 

 

Edit:

A sto se tice Jovica mislim da sam vec i reko kad se posle Fiorentine povela neka prica. Mnogo vise minuseva nego pluseva kod tog potencijalnog transfera. Nije tu problem ni plata kod tog potencijalnog transfera ako bi se izboksovala neka pozajmica, jer mi bi za Late Lata dali ta 3 miliona na obestecenje plus plata sto bi nas znaci i skuplje iskostalo a sigurno da bi smanjio i on minimum za milion. Problem je ta motivacija i hijerarhija u ekipi koja je postavljena a dolaskom njega on odma postaje prva “zvezda” ekipe sto moze negativno da utice i na ostale. Njega Anceloti nije mogao da motivise a previse je idealisticko razmisljanje da on odjednom dobije motivaciju zato sto igra kod nas.

Edited by Nele
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@Nele bas tako, s jedne strane je filozofija "dobrih igraca nikad dovoljno", ali sa druge i ona koja kaze da u timu mora da bude uspostavljen balans odnosno harmonija. Mi smo napred savrseno izbalansirani, ja bih gledao da dovedem nekog mladog igraca, prospekta, koji bi se borio sa Mijatovicem za mesto, cime bi jedan drugog terali da napreduju. Dovedes Late Lata i ko ti sedi na klupi, Kraso ili Olanjinka? Nemamo mi dovoljno jakih utakmica da bismo ih tako odmarali. Izgleda da nam cak tu pojacanje i nece biti neophodno jer Lucic iskace kao resenje. Pre bih trazio tog zadnjeg veznog i mozda stopera koji pravi razliku.

 

Sto se Jovica tice, mislim da on mora jos da padne da bi imao motiv da se pokaze kod nas. Nije jos dotakao dno, tacno mu treba ta neka Turska da se restartuje i rascisti dal je za fudbal il da ga bataljuje. Ako sad dodje, to ima da bude klasicno cascavanje prisustvom. Neka ga,ima vremena i za njega i za nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Duh koji lebdi Meni se cini da Bahar ne bi imao nista protiv jos jednog napadaca i da bi u tom slucaju Krasoa povukao ovako kao juce, sto se meni uopste ne svidja sto sam i juce rekao. Kraso ima svojih kvaliteta za tu poziciju a to je da potezom izbaci celu odbranu, odigra ludo dodavanje itd. itd… Ali to su ti sve 2-3 momenta u toku utakmice u Evropi mozda jos i manje, on nema sposobnost kontrole tempa jer nije takav tip igraca a to je u modernom fudbalu obavezno a tom stilu fudbala tezimo. 
 

 

E sad voleo bi da cujem vase misljenje sto se tice stadiona ? Oni vodopadi od juce su me inspirisali 😁

Mislim da je Mara odradila svoje i da je vreme za novi moderni stadion na novoj lokaciji.

40 hiljade mesta i naravno bez atletske staze, zamisljam bas bez atletske staze atmosferu mislim da nas prime Barsa ne bi dobila.

Maru nikako ne bi dozvolio da se rusi vec bi od tribina napravio poslovni prostor koji bi se izdavao i donosio dodatan prihod klubu a teren bi ostavio i to bi ostalo kao neka turisticka atrakcija. Mislim ovo je naucna fantastika i tesko je izvodljivo osim u slucaju da nas kupi neki seik, jer je to projekat od 200-300-400 miliona minimum.

Link to comment
Share on other sites

Nema novca za to, mora da se rusi sve i pravi poslovno-stambeni kompleks zajedno sa novim modernim stadionom. Nemamo luksuz za muzej i turisticke atrakcije nazalost.

 

Kraso je, cisto fudbalski gledano, verujem najbolji stranac koji je igrao kod nas.
Da me brine njegova pojava i pokreti povremeno na terenu, ne mogu da lazem, brine me 😂

 

Evo ne bih da budem baba Vanga (bicu naravno): vec vidim kako nas u nekoj ultra bitnoj evropskoj utakmici njegov penal izbacuje iz nekog dvomeca gde smo bili bolji. Ne znam kakvi su mu ovo penali, ok je da je siguran u sebe i ima dobru tehniku, ali ovako penale nije uspeo u duzem vremenskom periodu uspesno da izvodi nijedan igrac u istoriji, pa nece ni on. Voleo bih da sledeci ili ide u gornji ugao ili da izvodi neko drugi, ovako ne mogu mirno da spavam 😒

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@bosMan_jr

 

Promasivace ih sigurno ali juce sam bas obratio paznju covek u loptu ne gleda uopste i golman vec pada kad on sutne zato se ja mislim i ne odlucuje da opali po lopti.

 

Sto se stadiona tice, ja sam i reko da je to neki idealni scenario ovo sto si ti rekao je svakako realnije i verovatnije da se desi. Ja sam ubedjen da i u klubu i u drzavi se razmislja o tome, mozda se i ceka ovaj nacionalni stadion pa da se preselimo tamo dok traje rekonstrukcija. Tu je problem ovo sto kaze Berti, ljudi jedva dolaze i u Ljutice Bogdana ko ce da ide u Surcin.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

@bosMan_jr

 

Promasivace ih sigurno ali juce sam bas obratio paznju covek u loptu ne gleda uopste i golman vec pada kad on sutne zato se ja mislim i ne odlucuje da opali po lopti.

 

Sto se stadiona tice, ja sam i reko da je to neki idealni scenario ovo sto si ti rekao je svakako realnije i verovatnije da se desi. Ja sam ubedjen da i u klubu i u drzavi se razmislja o tome, mozda se i ceka ovaj nacionalni stadion pa da se preselimo tamo dok traje rekonstrukcija. Tu je problem ovo sto kaze Berti, ljudi jedva dolaze i u Ljutice Bogdana ko ce da ide u Surcin.

možda je lakše stići u Surčin pogotovo ako se uradi dobar parrking nego u Ljutice Bogdana, no para nema i neće ih ni biti kako se posluje tako da ostajemo ovde gde jesmo

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, bosMan_jr said:

Evo ne bih da budem baba Vanga (bicu naravno): vec vidim kako nas u nekoj ultra bitnoj evropskoj utakmici njegov penal izbacuje iz nekog dvomeca gde smo bili bolji. Ne znam kakvi su mu ovo penali, ok je da je siguran u sebe i ima dobru tehniku, ali ovako penale nije uspeo u duzem vremenskom periodu uspesno da izvodi nijedan igrac u istoriji, pa nece ni on. Voleo bih da sledeci ili ide u gornji ugao ili da izvodi neko drugi, ovako ne mogu mirno da spavam 😒

 

Isti utisak imam, ali posle videh da je u Sent Etjenu imao dosta dobrih 7/8 iz penala. Jedini promasen isao nebu pod oblake, od tad je resio da puca iskljucivo po zemlji :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče utakmice, baš mi je krivo sto je Eraković prodat, vidi se da Degenek i Drago nisu uigrani. Drugo Degenek je dosta slabiji igrač od Erakovića tako da ni to ne pomaže. Micko ne može da igra više u veznom, ugušio je juče Stamenića koji je proigrao tek kada se vratio na DM u drugom poluvremenu. Dosta tumbanja juče u formaciji pa je i to doprinelo sveopštem utisku. Šteta sto Kangva hoće da ide jer se bas dopro dopunjuje sa Stamenićem plus obojica mogu da trče 90 minuta. Onda zašto Milunović pre Lekovića? Mitrović je čini mi se izgubio na brzini malo, juče se baš mučio. Bukariju ne radi X na dzojstiku. Moram da pohvalim Krasoa i Olanjinku, kakva lakoća pokreta i tehnika plus Olanjinka radi strašan posao na presingu i nekim stvarim koje ne ulaze u statistiku, pravi timski igrač. I za kraj Glazer mačka, kakav refleks dečko ima, a tek što se ne kliza kad ispucava loptu, melem za oči.

Link to comment
Share on other sites

Predstaviste Jovica da je ala Orlandic i Sikimic zajedno.

 

Decko je klasa, to sto se nije iskazao u Fiorentini ne znaci da je "bivsi" igrac.

 

Ako mu Bahar pronadje zicu, decko ce eksplodirati.

 

Igrao je finale LE sa Fiorentinom gde je u vecini meceva bio starter i dao 6 golova.

 

Za repku je prosle godine dao dva gola Slovencima i Svedjanima 

 

U Seriji A je ulazio sa klupe, ali nije da se obrukao.Do duse igrac takvog kvaliteta bi morao da bude standardan, ali mozda mu se nije pogodila sredina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, merosina said:

Predstaviste Jovica da je ala Orlandic i Sikimic zajedno.

 

Decko je klasa, to sto se nije iskazao u Fiorentini ne znaci da je "bivsi" igrac.

 

Ako mu Bahar pronadje zicu, decko ce eksplodirati.

 

Igrao je finale LE sa Fiorentinom gde je u vecini meceva bio starter i dao 6 golova.

 

Za repku je prosle godine dao dva gola Slovencima i Svedjanima 

 

U Seriji A je ulazio sa klupe, ali nije da se obrukao.Do duse igrac takvog kvaliteta bi morao da bude standardan, ali mozda mu se nije pogodila sredina

puno možda i ako ima u priči oko Jovića, poznato je da ne voli da radi,da voli "život" a posebna priča je što bi se postavio kao glavna zvezda u timu a to nam trenutno ne treba 

Link to comment
Share on other sites

Mene je u ova dva kola najvise odusevio Lucic. Kakva lakoca, svaki potez mu je cisto fudbalski, nema komplikovanja sve jednostavno. Protiv Vojvodine za gol kako je lepo propustio loptu i izbacio igraca. Sinoc isto to zamalo opet da mu prodje. Pa sinoc onaj potez petom gde daje sebi for pa pretrcava igraca lagano. Bas me decko odusevio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fasper said:

Mene je u ova dva kola najvise odusevio Lucic. Kakva lakoca, svaki potez mu je cisto fudbalski, nema komplikovanja sve jednostavno. Protiv Vojvodine za gol kako je lepo propustio loptu i izbacio igraca. Sinoc isto to zamalo opet da mu prodje. Pa sinoc onaj potez petom gde daje sebi for pa pretrcava igraca lagano. Bas me decko odusevio.

Meni se Lucic bas dopada, ali imam utisak ovako generalno od pocetka priprema da on i jos neki nasi igraci umeju da malo zakomplikuju ili cak budu sebicni u zavrsnici. Ne mislim da je iz nekog loseg motiva i zle krvi, vec te neke zelje za dokazivanjem i prikazivanjem Baharu u sto boljem svetlu. Nece to doci na naplatu protiv ovih nasih mucenika u Ling Longu, ali mozemo grdno najebati u bitnim utakmicama kada su stopostotne, ili cak bitne sanse nekad retkost. Popravljanje zavrsnice kod nekih igraca ce biti jedan od najbitnijih zadataka za Bahara, siguran sam da je i sam svestan toga. I to nije problem samo klinaca, vec i igraca u prajmu, na primer Bukarija.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Kraso klasa. Nema šta dalje da se priča. Meni ne samo da nije jasno kako je on džabalesku došao kod nas. Nego mi nije jasno kako je pre toga igrao drugu francusku ligu.

 

Što se tiče Jovića, neka hvala. Ne kažem ja ništa da on nema kvalitet i tako dalje. Al mi on baš nikako ne paše po mindsetu u ovu high energy ekipu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Nema novca za to, mora da se rusi sve i pravi poslovno-stambeni kompleks zajedno sa novim modernim stadionom. Nemamo luksuz za muzej i turisticke atrakcije nazalost.

 

Kraso je, cisto fudbalski gledano, verujem najbolji stranac koji je igrao kod nas.
Da me brine njegova pojava i pokreti povremeno na terenu, ne mogu da lazem, brine me 😂

 

Evo ne bih da budem baba Vanga (bicu naravno): vec vidim kako nas u nekoj ultra bitnoj evropskoj utakmici njegov penal izbacuje iz nekog dvomeca gde smo bili bolji. Ne znam kakvi su mu ovo penali, ok je da je siguran u sebe i ima dobru tehniku, ali ovako penale nije uspeo u duzem vremenskom periodu uspesno da izvodi nijedan igrac u istoriji, pa nece ni on. Voleo bih da sledeci ili ide u gornji ugao ili da izvodi neko drugi, ovako ne mogu mirno da spavam 😒

Mendieta :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Luke Jovića i njegovog eventualnog dolaska kod nas (iako mislim da su za to šanse minimalne) ,mogu reći samo,

kad smo Radonjića opravili ,koji je bio "luđa glava" ,verujem da bi mogli i Jovića i da bi imali korist od njega.

Koliko se god ježio na pomisao tih velikih zevzda ,legendi ,kako god i njihovog povratka u klub.

ne znam,nekako mi sa njegovom pojavom ne ide ta samoljubovost,narcisoidnost i stavljanje sebe na pijedestal ekipe,kluba,

kao velike zvezde gde bi remetio sklad i harmoniju ekipe.Verujem da se tu i gosp. Bahar nešto pita.

 

Pitanje za upućene...jel ovaj Ado dogovaran pre Bahara ili je i on aminovao njegov dolazak?I jel moguće da je momak toliko propao

od vremena kad je igrao u Šerifu,pa je sad na margini kod trenera?

 

Link to comment
Share on other sites

@Zadnji vezni Pa sigurno da mu je obecano jos prosle godine, presedeo je ne znam tacno ali pola godine sigurno na tribinama u Serifu jer je hteo da dodje kod nas a oni ga nisu pustali i potom presao u Spartak. Tako da tu neverujem da se Barak ista pitao + ugradnja na transferu iz Spartaka. 
 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nele said:

@Zadnji vezni Pa sigurno da mu je obecano jos prosle godine, presedeo je ne znam tacno ali pola godine sigurno na tribinama u Serifu jer je hteo da dodje kod nas a oni ga nisu pustali i potom presao u Spartak. Tako da tu neverujem da se Barak ista pitao + ugradnja na transferu iz Spartaka. 
 

Ado je bio van tima Serifa godinu dana a zatim je prešao u Spartak zimus. Što znači da je nakon godinu dana bez pravog treninga u trenažnom procesu nekih 6 meseci. Treba njemu još bar toliko da se vrati u ,,normalu" ako uopšte uspe na kraju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Što je slatko pratiti ove žrebove dok si ušuškan direkt u grupi...

 

Sad vidim da Dinamo da bi igrao LŠ mora da izbaci AEK pa Antverpen. :classic_huh: A u slučaju da ispadne od AEK-a, za LE se bori sa Kopenhagenom ili Spartom. Sretno, dečki!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Ja mislim da ćemo mi izgledati jako fino protiv ekipa koje su jače od nas i dođu da igraju fudbal, a da ćemo se mučiti protiv bunkerica. Ne uvek, ali potencijalno to je opasnost. Nemamo centarfora razbijača uopšte, tako da ćemo lako do gol šansi kada na vreme otvorimo rivala u domaćici. Ali ako se neko odbrani do poluvremena, biće mučenje. Evo i sinoć recimo nije to bog zna koliko igra koja stvara puno prilika. Imali smo, da kažem, sreće da protivnički igrač doživi pomračenje i onako faulira Mitrovića već u drugom minutu, ali da nije toga bilo bi kruženjea kao kiša oko Kragujevca.
Da, nemamo razbijača, ali uopšte se ne slažem da ćemo se mučiti s bunkerima posle prvog poluvremena. U drugom poluvremenu i pred kraj do izražaja dolazi fizička priprema i presing. Kako to izgleda kod Baraka videli smo na svojoj koži, ono drugo poluvreme protiv Hapoela na Marakani nismo mogli da dišemo. A mi kako meljemo od početka samo je pitanje minuta kada će bunker popustiti.

Da se nadovežem za Luku. Kako beše sit gladnom ne veruje. Luka dok je bio gladan, prava bomba od igrača. Kako je uzeo ogromne pare -bivši igrač. Teško tu može biti neke promene, ne može vreme da se vrati unazad.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Čočo said:

Verujem da kad bi Azarova prodali da bismo doveli ovog Vanju Drkušića. Taman da Rodić se vrati na svoju primarnu poziciju. 

Azarov igra dobro i ne treba ga se što pre otarasiti. Imamo mi većih problema.

Što su koji ku**c krasni dovodili Degeneka koji je rupa i kome ističe ugovor za 6 meseci (a platili obeštećenje za njega oko 600.000), pa sad treba da dovodimo Drkusica štopera.

Ispašće da smo imali odličan tim na početku a da ćemo imati posle mine. Ode Eraković, Kangva hoće da pobegne, iz ne znam kojih razloga ( a igra odličlno), Azarova isto da prodamo?

Jednostavno rečeno, sav onaj hajp oko tima sa priprema će otići u PM. Kakav Jović i PM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...