Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, Profesor said:

Ako Kangva ostaje, onda nema mesta za veznjake. Druga je stvar ako se promasilo sa Adom, ali mi trenutno imamo Stamenica, Kangvu i Ada, cak i Micka, a cesto ce i Ivanic igrati malo defanzivnije, a tu je i Šljivic.

 

Suvise je rano da se kaze ovako nesto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad vidim ona njegova krivudava dodavanja zaplace mi se sto nisam nastavio da igram fudbal. Dzaba mu cak i da se pretvori u neku defanzivnu zver, kod Baharovog stila fudbala je tu potreban igrac koji ume i da doda da bi se brzo kretalo u tranziciju.

Kapiram da bi ga vec izbacio iz tima ali ne moze jer je tek stigao. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mendez said:

Mene cudi da smo pustili da nam Ilic iz TSCa pobjegne. OK, bio na pozajmici ali kontam da smo mogli doci do njega. A bas mi je ostavio dobar utisak ovo sto sam ga gledao. S tim da ne mogu skontati ni ko igra kod nas njegovu poziciju..Kraso, Stamenic, Kangva? 

Ako se ne varam, za njega je išla priča ovde na forumu kako je zatečen u izlasku kontuzovan od alkohola kako povraća po ulici, sve to u jeku sezone. Tako da, neka takvih daleko od Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Tom Bombadil said:

Ako se ne varam, za njega je išla priča ovde na forumu kako je zatečen u izlasku kontuzovan od alkohola kako povraća po ulici, sve to u jeku sezone. Tako da, neka takvih daleko od Zvezde.

Miha je 91 povracao sa Splava Lukas a ostali prvotimci na celu sa Ljupkom su se smejali jer  slabo podnosi alkohol. Tako da, bitno je kakavv je  na terenu, ako ima pluca da ore teren 120 minuta moze da pusi i 3 pakle dnevno.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Tom Bombadil said:

Ako se ne varam, za njega je išla priča ovde na forumu kako je zatečen u izlasku kontuzovan od alkohola kako povraća po ulici, sve to u jeku sezone. Tako da, neka takvih daleko od Zvezde.

Pih..promaklo mi je to. 

Link to comment
Share on other sites

Ja Luku i Ivana znam od malena bas dobri, fini i kulturni momci. Znam da popiju preko leta kad se vrate u kraj ali znam da je to sve uvek bilo u granicama normale, mislim kao i 99% sportista plus sto se nikad nisu bahatili ni kad su to radili nisu izlazili po klubovima vec uglavnom po kucama.

Sad nisam ni ja u Srbiji bio 2 godine mozda se i promenilo nesto. 

 

A vidim nesto po tviteru pominju da mozda dovodimo Racica na pozajmicu, jel zna neko nesto o tome ?

Edited by Nele
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tom Bombadil said:

Ako se ne varam, za njega je išla priča ovde na forumu kako je zatečen u izlasku kontuzovan od alkohola kako povraća po ulici, sve to u jeku sezone. Tako da, neka takvih daleko od Zvezde.

Tako to bude kad nema % za terzu i mrkelu, uvek je kriv neki klinac. Zašto nikad takvu priču nismo čuli za srnića ili gobeljića na primer ili verujete da su pravi profesionalci ?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, СамоТи3 said:

Увек невреме неко кад се игра нека занимљива утакмица на Маракани.. Добро би било да се помери за четвртак или тако нешто да буде пун стадион. 

Ne znam ni da li je moguće ni da li se razmišlja o tome...problem je nama sa strane pogotovo....

Link to comment
Share on other sites

Odličan prelazni rok ulaznih transfera. Izlaznih još sjajniji do Erakovića. Velika, ogromna žal. Ali Bože moj. Odlično će ovo izgledati i bez njega. Ogromna podrška i poverenje treneru Baharu. A sad, sreda i 50 000 navijača. Da napravimo spektakl na prijateljskoj utakmici i da momci vide koliko nas veruje u njih i koliko nas ima iza sebe. 🔴❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...