Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Manoly said:

Sigurno je i Barak znao sta moze da ga saceka sa famoznim izlaznim transferima, ali nacin na koji rade i "misle" oni koji vode pricu u Zvezdi je nedopustiv i pokazatelj svega loseg sto se desavalo i sto ce se tek desavati.

Sad ide prica da "molimo" Zenit da nam uzajmi Erakovica do zime, iako kubure sa stoperima... to je palanacko poslovanje i logika, nedostojno Zvezde kao necega veceg od samog kluba.

Slažem se. I ne treba da zaboravimo što ako uspemo u molbi, tu ćemo molbu platiti minimum 1m za 6 meseci. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Slažem se. I ne treba da zaboravimo što ako uspemo u molbi, tu ćemo molbu platiti minimum 1m za 6 meseci. 

To je tek nonsens i bezobrazluk, a ovamo se planira zamena u liku Degeneka, kog sam uvek postovao kao igraca, a u pricu se dodaje i Lakovic koji je standardno "buducnost kluba". 

To je ono palanacko poslovanje...

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je logicnije da bude uparen sa Olajinkom koji je vise klasican spic a Magiko da bude iza malo to jest da preuzme ulogu Krasoa. U tim utakmicama bi mogao Kraso u vezni red kao protiv Nefcija.

Link to comment
Share on other sites

Da je pala desetka, niko ne bi "a" rekao za Erakovića, ali problem je taj što su u klubu laki na lovu i ne bi ni mami oprostili sedam milki, a uz to im je frka da ga ne ojade u LŠ tako što bi odbrana s njim primila kišu golova.

 

I sa tim se mora živeti. Evo, sad počinje Dinamo - Hajduk, tri projektovana Dinamova startera - Livaković, Šutalo i Ivanušec, biće prodati iako danas igraju derbi prvog kola. Što znači da ni Dinamu, dakle, nije svejedno pa i oni moraju da prodaju igrače koji bi im bili prva opcija za LŠ. 

 

Problem je što je Eraković otišao za sedmicu, a ne što je otišao.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Nek grmi jako said:

Da je pala desetka, niko ne bi "a" rekao za Erakovića, ali problem je taj što su u klubu laki na lovu i ne bi ni mami oprostili sedam milki, a uz to im je frka da ga ne ojade u LŠ tako što bi odbrana s njim primila kišu golova.

 

I sa tim se mora živeti. Evo, sad počinje Dinamo - Hajduk, tri projektovana Dinamova startera - Livaković, Šutalo i Ivanušec, biće prodati iako danas igraju derbi prvog kola. Što znači da ni Dinamu, dakle, nije svejedno pa i oni moraju da prodaju igrače koji bi im bili prva opcija za LŠ. 

 

Problem je što je Eraković otišao za sedmicu, a ne što je otišao.


Ништа чудно, менталитет шибицара. Троножац, 3 шибице, куглица, узмеш лову и брзо се склониш.

 

п.с. Гледао сам Марина на Првој. Каква срамота да је изнад њега Дркела…

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nek grmi jako said:

Da je pala desetka, niko ne bi "a" rekao za Erakovića, ali problem je taj što su u klubu laki na lovu i ne bi ni mami oprostili sedam milki, a uz to im je frka da ga ne ojade u LŠ tako što bi odbrana s njim primila kišu golova.

 

I sa tim se mora živeti. Evo, sad počinje Dinamo - Hajduk, tri projektovana Dinamova startera - Livaković, Šutalo i Ivanušec, biće prodati iako danas igraju derbi prvog kola. Što znači da ni Dinamu, dakle, nije svejedno pa i oni moraju da prodaju igrače koji bi im bili prva opcija za LŠ. 

 

Problem je što je Eraković otišao za sedmicu, a ne što je otišao.

Koliko puta će se plasirati poluinfirmacije? Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu već su odigrali par sezona u evropi i postali u međuvremenu značajni i u reprezentaciji. Sad im je cena najmanje tri puta uvećana. I sigurno ih neće prodati u rusku ligu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Markoss said:

Degenek i Kabic su zavrseni. 

Ne znam sta smo videli kod tog Kabica, gledao sam ga par puta i nista.
Al ajde, ako je mlad i ne previse placen, treba probati.
Velika steta za Jovana Milosevica, njega smo trebali da maznemo.

Link to comment
Share on other sites

Meni Degenek, ako nastavimo da igramo sa 3 pozadi, u ovom trenutku, nije nista lošije rešenje od Erakovica.

 

Druga strana medalje je ono sto svi znamo, poslovanje i ponašanje Terze, i zal sto Erakovic nije ostao jos sezonu dve gde bi, uz Dragovića/Baraha i kroz utakmice u LS dodatno napredovao, podigao sebi cenu i odabrao drugu sredinu za nastavak karijere.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Perkos2 said:

Koliko puta će se plasirati poluinfirmacije? Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu već su odigrali par sezona u evropi i postali u međuvremenu značajni i u reprezentaciji. Sad im je cena najmanje tri puta uvećana. I sigurno ih neće prodati u rusku ligu

 

Koje poluinformacije? Jel umeš ti da čitaš?

 

Pa ko je pomenuo da li je Dinamo mogao da proda tu trojicu pre tri godine? To uopšte nije poenta, zato i ne čitam tvoje postove jer imaš običaj da se kačiš ljudima na leđa bez ikakve potrebe i logike...

 

Pa upravo je poenta u tome da je za Erakovića trebalo izvući više, a ne da je kočnica njegov takmičarski dorpinos, kao što je poenta u tome da ta tri igrača takmičarski znače Dinamu, jer da ne znače, ne bi ih Bišćan stavljao u tim u derbiju sa Hajdukom, iako uskoro idu u inostranstvo.

 

I kad si se već nakačio, hajde linkuj vest o tome da je Dinamo imao ponudu za Šutala pre tri godine. Pa kad ne budeš mogao, jer takva ponuda ne postoji i nemaš pojma o čemu pišeš, onda me s razlogom zaobiđi da ne gubimo vreme ni ti ni ja na budaaštine.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fat Zadd said:

Meni Degenek, ako nastavimo da igramo sa 3 pozadi, u ovom trenutku, nije nista lošije rešenje od Erakovica.

 

Druga strana medalje je ono sto svi znamo, poslovanje i ponašanje Terze, i zal sto Erakovic nije ostao jos sezonu dve gde bi, uz Dragovića/Baraha i kroz utakmice u LS dodatno napredovao, podigao sebi cenu i odabrao drugu sredinu za nastavak karijere.

 

Meni je Erakovic trenutno nas najbolji stoper, pritom racunajuci i Dragovica. Tako da uz postovanje prema Degeneku, mislim da je gubitak odlazak Erakovica. Nadam se da ce ostati bar na pozajmici do zime.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Venger said:

 

Meni je Erakovic trenutno nas najbolji stoper, pritom racunajuci i Dragovica. Tako da uz postovanje prema Degeneku, mislim da je gubitak odlazak Erakovica. Nadam se da ce ostati bar na pozajmici do zime.

 

Da li je gubitak ili ne videcemo vec u sep/okt .

Meni je zao sto ide jedan mlad , perspektivan igrac ( odličan momak pre svega ), koji je prosao sve mladje selekcije kluba, igrac koji je mogao biti stub odbrane u narednih par godina, sledeci kapiten .  Svi znamo koja je adresa za to i gde leži problem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nek grmi jako said:

 

Koje poluinformacije? Jel umeš ti da čitaš?

 

Pa ko je pomenuo da li je Dinamo mogao da proda tu trojicu pre tri godine? To uopšte nije poenta, zato i ne čitam tvoje postove jer imaš običaj da se kačiš ljudima na leđa bez ikakve potrebe i logike...

 

Pa upravo je poenta u tome da je za Erakovića trebalo izvući više, a ne da je kočnica njegov takmičarski dorpinos, kao što je poenta u tome da ta tri igrača takmičarski znače Dinamu, jer da ne znače, ne bi ih Bišćan stavljao u tim u derbiju sa Hajdukom, iako uskoro idu u inostranstvo.

 

I kad si se već nakačio, hajde linkuj vest o tome da je Dinamo imao ponudu za Šutala pre tri godine. Pa kad ne budeš mogao, jer takva ponuda ne postoji i nemaš pojma o čemu pišeš, onda me s razlogom zaobiđi da ne gubimo vreme ni ti ni ja na budaaštine.

Verovatno i jeste najbolje da ne čitaš moje komentare. Nije nam ista polazna tačka. Ja znam da mi je uvek FKCZ na prvom mestu a ostali neka sami sa sobom raščiste ...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Verovatno i jeste najbolje da ne čitaš moje komentare. Nije nam ista polazna tačka. Ja znam da mi je uvek FKCZ na prvom mestu a ostali neka sami sa sobom raščiste ...

 Pa kako da ne čitam kad  se nakačiš i kvotuješ me bezveznom reakcijom?

 

I gde je link da je Šutala neko hteo da kupi od Dinama pre tri godine? To si napisao, a ja očekujem da ćeš i potvrditi linkom ili nekim dokazom, jer ne mislim da si lažov koji ovde širi neistne nego samo da se kačiš na ljude bez logične osnove. 

 

Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu

 

To su tvoje reči, ajmo sada link za Šutala koga neko pre tri godne traži od Dinama za prosečnu lovu...

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2023 at 4:47 PM, vlaDixXx said:

Znaci na krilima imamo u konkurenciji 10 igraca za 2 mesta, a sigurno ce igrati Bukari i Mitrovic(Ivanic) 

Degeneka vratiti, ali obavezno uvaliti nekom Lekovica(kao pre Lazetica) 

 

Mozemo sad presretnemo ponudu Aberdina za stopera Rubezica 2000, vredi 2mil evra, istice mu ugovor na zimu 

 ili da dovedemo  mlade stopere Cuke Kovacevica 2004 ili Milicica 2004 iz Kragujevca

obe ruke za milicica. cigani znaju zasto.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nek grmi jako said:

 Pa kako da ne čitam kad  se nakačiš i kvotuješ me bezveznom reakcijom?

 

I gde je link da je Šutala neko hteo da kupi od Dinama pre tri godine? To si napisao, a ja očekujem da ćeš i potvrditi linkom ili nekim dokazom, jer ne mislim da si lažov koji ovde širi neistne nego samo da se kačiš na ljude bez logične osnove. 

 

Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu

 

To su tvoje reči, ajmo sada link za Šutala koga neko pre tri godne traži od Dinama za prosečnu lovu...

Eto uporedi mu cenu od pre tri godine ili pre godinu kad je bila ponuda od 13 miliona od Lajpciga. Sad Šutalo vredi minimum 20 miliona i traži ga najmanje tri evropska kluba Arsenal,Ajaks i Lajpcig. Dinamo traži 25 miliona i ako to ostvari biće to najači transfer nekog od igrača Dinama. Pjaca je prodat za 23 miliona. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Eto uporedi mu cenu od pre tri godine ili pre godinu kad je bila ponuda od 13 miliona od Lajpciga. Sad Šutalo vredi minimum 20 miliona i traži ga najmanje tri evropska kluba Arsenal,Ajaks i Lajpcig. Dinamo traži 25 miliona i ako to ostvari biće to najači transfer nekog od igrača Dinama. Pjaca je prodat za 23 miliona. 

 

I gde je link da je Šutala neko hteo da kupi od Dinama pre tri godine? To si napisao, a ja očekujem da ćeš i potvrditi linkom ili nekim dokazom, jer ne mislim da si lažov koji ovde širi neistne nego samo da se kačiš na ljude bez logične osnove. 

 

Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu

 

To su tvoje reči, ajmo sada link za Šutala koga neko pre tri godne traži od Dinama za prosečnu lovu...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

I gde je link da je Šutala neko hteo da kupi od Dinama pre tri godine? To si napisao, a ja očekujem da ćeš i potvrditi linkom ili nekim dokazom, jer ne mislim da si lažov koji ovde širi neistne nego samo da se kačiš na ljude bez logične osnove. 

 

Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu

 

To su tvoje reči, ajmo sada link za Šutala koga neko pre tri godne traži od Dinama za prosečnu lovu...

Da sam na tvom nivou sad bih tražio link da dokažeš da nisu imali ponude da prodaju te igrače pre tri godine. Znaš ti odlično o čemu se radi kad je poslovanje FKCZ u pitanju ali eto ne želiš da to priznaš javno.

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Perkos2 said:

Da sam na tvom nivou sad bih tražio link da dokažeš da nisu imali ponude da prodaju te igrače pre tri godine. Znaš ti odlično o čemu se radi kad je poslovanje FKCZ u pitanju ali eto ne želiš da to priznaš javno.

 

Pozivam te da linkuješ jer sam ubeđen da nisi slagao ove ljude ovde da je za Šutala bilo ponuda pre tri godine. Ovo su tvoje reči, a ne moje:

 

Dinamo je pomenute igrače mogao da proda još pre najmanje tri sezone za neku prosečnu lovu ali ih nisu prodali na prvu

 

Samo toliko... I, gde je link? 

 

Znam da ćeš ga sigurno objaviti, jer ko bi lagao ljude zbog nekih trica i kučina...

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zvezdin tim za TSC (3-1-4-2): Glazer – Spajić, Mijailović, Dragović – Stamenić – Bukari, Kraso, Ivanić, Mitrović – Kraso, Olajinka.

 

Ovako pise na Mozzartsport.com

 

Nije mi jasno da ne mogu da isprave gresku, a ozbiljnan je sajt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...