Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Don Dusko said:

Sad sam bio u gradu da uzmem pljeskavice, i kad tamo 15 talijana...I kako su culi da sam iz Srbije odmah su me pitali je li znam ko je Dejan Stankovic i Sinisa Mihajlovic.ย :heart:

ย 

Jesi sreo Kalinu i Mirotu? Sad svakom ko je bio do grada treba postaviti ovo pitanje ๐Ÿ˜‰

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Steve Gerrard said:

Late lat ce izgleda nastaviti u st gallen daleko je od nas, imamo bolju rezervnu opciju iz rusije,nije kasijera

Izvor mcz sto je dao prosla sva dovodjenja tacna i formaciju sto je fao

Pa napisi ko je.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki21 said:

Gde je i ลกta radi onaj crnac iz Haife ลกto je igrao centarfora protiv nas dok je Barak bio trener? Pero ili tako neลกto se zove?

ย 

Onaj ลกto je razgonio naลกe bekove i ลกtopere na buljuke?

I dalje je u Makabiju, ali je Barak obecao tamo da im nece uzimati igrace i dovoditi u Zvezdu.

ย 

Meni sto se ne svidja trenutno je da nemamo klasicnog spica. Svi koji konkurisu napred su na neki nacin zaglavljeni izmedju spica i neke druge pozicije. Valjda se zato i trazi ta prava devetka, a opet ce mi nekako napad biti pretrpan ako dodje jos jedan igrac i ne znam gde ce sva ova pojacanja da se uglave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Laki21 said:

Gde je i ลกta radi onaj crnac iz Haife ลกto je igrao centarfora protiv nas dok je Barak bio trener? Pero ili tako neลกto se zove?

ย 

Onaj ลกto je razgonio naลกe bekove i ลกtopere na buljuke?

Taj ลกto nas je razgonio nas i naลกe bekove je proลกle godine samo nas razgonio. Niลกta posebno nakon nas nije pokazao. Ne bih ga dovodio jer nam takav tip napadaฤa i ne treba. Nama treba jedan brz koji ฤ‡e da se ลกunja izmedju redova i koji ฤ‡e uvek biti na granici ofsajda.ย 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Laki21 said:

Gde je i ลกta radi onaj crnac iz Haife ลกto je igrao centarfora protiv nas dok je Barak bio trener? Pero ili tako neลกto se zove?

ย 

Onaj ลกto je razgonio naลกe bekove i ลกtopere na buljuke?

Hteo je Bahar da ga dovede, ali iz kluba nisu dali, a verovatno nije ลพeleo da krade igraฤe, ลกto je ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Trigger said:

Wilson Isidor

Ja i dalje ne verujem da moลพemo njega da dovedemo. Juฤe sam pisao o tome. Ima 22.godine, trลพiลกna vrednost mu je 6m i ima ugovor do 2026.godine uz sve to ozbiljan kvalitet koji je u Lokomotivi i pokazao proลกle sezone. Jedino je imao neku povredu zbog koje bi ga moลพda Loko prodala ali i kad je izaลกao iz povrede nastavio je u kontinuitetu da daje golove. Isidor je za nas nemoguฤ‡a misija osim ako ne ponudimo preko 6m za transfer.ย 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Trigger said:

A ona neka fora da moลพe bez obeลกteฤ‡enja da doฤ‘e iz Rusije il tako neลกto?

Ne znam za to. Ako to postoji kao opcija u nekom sluฤaju i ako postoji ลพelja igraฤa da igra Lล  onda postoji ลกansa za nas. Ali ja sad prvi put ฤujem da mogu bez obeลกteฤ‡enja iz Rusije u Evropu. Loko je za njega pre godinu i po dana platila Monaku 3.5m.

Edited by ฤŒoฤo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ฤŒoฤo said:

Ne znam za to. Ako to postoji kao opcija u nekom sluฤaju i ako postoji ลพelja igraฤa da igra Lล  onda postoji ลกansa za nas. Ali ja sad prvi put ฤujem da mogu bez obeลกteฤ‡enja iz Rusije u Evropu. Loko je za njega pre godinu i po dana platila Monaku 3.5m.

Ne znam, nisam siguran, ฤini mi se da sam to ฤuo negde, ali ne drลพi me za reฤ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Wow, ja sam za Isidora poฤetkom leta ฤuo da pregovara s Lionom, tako da bi to stvarno bilo iznenaฤ‘enje.ย ย 

Bio je joลก u zimskom prelaznom roku viฤ‘en u Lionu, ali nije proลกao lekarske pa je sve propalo.

Link to comment
Share on other sites

Za to pravilo:ย 

Inostrani igraฤ koji igra u Rusiji ili Ukrajini moลพe da โ€œzamrzneโ€ ugovor na godinu dana i da ide na jednogodiลกnju pozajmicu bez saglasnosti matiฤnog kluba. Najsveลพiji primer je Hadzikadunic koji je preลกao iz Rostova u Hamburg koristiฤ‡i to pravilo. Da bi sprecili takav problem timovi iz Rusije sad cesto ubace klauzulu da igraฤ ne sme da koristi tu opciju prelaska. Recimo Brazilci iz Zenita su potpisali novi, pojaฤani ugovori gde su se odrekli te opcije, tako da bi drugi klub sad morao da plati obeลกteฤ‡enje ako hoฤ‡e da dovede igraฤa. Isidor koliko ja vidim nije produลพio ugovor u medjuvremenu, tako da on svakako moลพe da koristi tu opciju.ย 

Link to comment
Share on other sites

Sad uporedio Fener na turniru i Fener proลกle godine. Nebo i zemlja razlika. Trenutno protiv Zenita im igraju 3 igraฤa iz prvih 11 proลกle godine. A na klupi su joลก 3 iz prvih 11. Otiลกao im Guler, Valencia, a nema ga ni Batลกuaji, Zajc, prvi golman i desni bek.

Edited by ฤŒoฤo
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nele said:

A0996CEE-C52C-4100-941C-ED61C242AB22.jpeg.0a0614b52332e769e91bb8f2026122e0.jpeg

ย 

Daleko ti lepa kuca, โ€œmajstoreโ€ .

Ma taj menadลพer je seronja. Video kako Zvezda igra pa mu zinula guzica i hoฤ‡e on malo viลกe. Pa dobiฤ‡eลก....

Treba Late Lat da promeni menadลพera koji ne radi za dobro igraฤa, tj njegovo.

ฤ†etvorogodiลกnji ugovor za klub koji ฤ‡e isto toliko godina igrati i Lล  je premija za njega.

Jeb'la te Atalanta

ย 

Edited by Alexandar
u
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alexandar said:

Ma taj menadลพer je seronja. Video kako Zvezda igra pa mu zinula guzica i hoฤ‡e on malo viลกe. Pa dobiฤ‡eลก....

Treba Late Lat da promeni menadลพera koji ne radi za dobro igraฤa, tj njegovo.

ฤ†etvorogodiลกnji ugovor za klub koji ฤ‡e isto toliko godina igrati i Lล  je premija za njega.

Jeb'la te Atalanta

ย 

Teลกko da ฤ‡e da promeni menadลพera, s' obzirom da mu je ovaj postao menadลพer pre 15 dana ๐Ÿ˜‚

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Teลกko da ฤ‡e da promeni menadลพera, s' obzirom da mu je ovaj postao menadลพer pre 15 dana ๐Ÿ˜‚

Ako mu propadne ugovor sa Zvezdom zbog njega hoฤ‡e

Neka pichi onda po Galenima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...