Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Spajic nece biti u prvih 11, narocito ako dodje Degenek. Cetvrta - peta opcija, odmarace nosioce u domacem prvenstvu, sasvim ok.

 

Ono sto nije ok je Kanga. Sa ovakvom nonsalancijom nece se naigrati kod Bahara, mislim da je i on svestan da je sad tu trener koji nece trpeti nedisciplinu u igri. Bilo bi idealno da Bahar iz njega izvuce najbolje, ali sumnjam u to. 

Link to comment
Share on other sites

Odlican mec za prvih 11, skoro bez greske.

Mitrovic zaista pokazuje talenat.

On i Bukari su bili nocna mora ekipi Nefčija.

Sjajni su!

1 minute ago, Sokmeniki said:

A sta je sa Viga, nisam ispratio, nije odigrao ni minute na ove zadnje 2 tekme?

 

Mislim da pozajmljeni igrac koga nece Zvezda otkupiti nema potrebe da krade minute bilo kome.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nenadd said:

Boze pa nas desni bek ume da centrira levom nogom.

Ovo nisam video godinama.

 

Raduje ovo kako Mirko plete po terenu.

 

JSL igrac koji je vec dostigao plafon. Nema sta da trazi na ovom nivou fudbala. Bolje i Vigo do kraja pozajmice kao clan rotacije, ako nema drugog resenja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Ne treba Micka dirati, on je zahvalan igrac, ne zna puno, ali je dobar stoper za ovu formaciju sa tri nazad. Nisam siguran da je Degenek nesto bolji od njega igrac. 

Degenek je vise bocni stoper. Micko ima ulogu Gudelja i skroz mu lezi ta pozicija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Degenek je vise bocni stoper. Micko ima ulogu Gudelja i skroz mu lezi ta pozicija.

 

Erak i Drago su zacementirani, Micko moze sasvim korektno da se pokrpi tu. Spajic mi ne uliva neko poverenje, ali je opet i on tu, plus Lekovic koji takodje treba da pokupi neke minute, i Milunovic u ulozi penzionera.

 

Ne vidim svrhu da dovodimo Degeneka koji bi u toj konstalaciji snaga bio eventualno treci stoper po kvalitetu. Ako ce da dovode stopera, nek dovedu nekog ranga Erakovica i Dragovica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Ne treba Micka dirati, on je zahvalan igrac, ne zna puno, ali je dobar stoper za ovu formaciju sa tri nazad. Nisam siguran da je Degenek nesto bolji od njega igrac. 

 

Pobegao mu je igrac kod one njihove jedine sanse u prvom kad je Glejzer istrcao i intervenisao. Ali nemam mnogo zamerki zaista, ipak mu je ovo druga utakmica tu. Ruku na sece meni se Degenek nesto vise dopada, pismeniji je za tu poziciju, ali Barak zna najbolje da li mu tu treba igrac ili ne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

 

Pobegao mu je igrac kod one njihove jedine sanse u prvom kad je Glejzer istrcao i intervenisao. Ali nemam mnogo zamerki zaista, ipak mu je ovo druga utakmica tu. Ruku na sece meni se Degenek nesto vise dopada, pismeniji je za tu poziciju, ali Barak zna najbolje da li mu tu treba igrac ili ne. 

 

Moguce da si u pravu jebem li ga. Svakako, gotivim Degeneka, ne bi mi uopste smetalo da se vrati, cisto i to da naglasim. 

 

Mora Bekam bolje da resava ove sanse, i u prosloj je traljavo u zavrsnici gadjao. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Čočo said:

Kako znaš i vidiš da smo na dobrom putu i da se dobro radi? Promeniš 11 igrača a igra i dalje ista. 😊

Jel me zajebavas? Igra ista? Pa nismo povezali 5 pasova u 2 pol a nidje ni presinga kao u 1 pol. 

O greskama Kange i Ada da ne pricam. Lopta unazad a ti rece njemacki mentalitet, samo napad i nema lopte nazad.

 

Ogroman pad kvaliteta sto je nedopustivo za te "pripreme" kad treba svi da se dokazuju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...